№18 орта мектеп Пән мұғалімі: Азиева Гүлдаурен Ізметқызы



Дата15.12.2016
өлшемі6,23 Kb.
#3937
  • Пән мұғалімі: Азиева Гүлдаурен Ізметқызы
  • 2014-2015 оқу жылы
  • Сабақтың мақсаты:
  • КСРО-ның ыдырауы жөнінде мағұлмат алмасу,ақпаратты өз бетінше талдауға дағдылау , топта бірлесе жұмыс жасай білу, сыни ойлауға үйрену, мәселенің шешімін таба білу, өзін-өзі реттеу.
  • Сабақтың әдіс-тәсілдері:
  • Жұптық ,топтық жұмыс, СТО технологиясының
  • элементтері, постер қорғау, тірек сызба,кластер құру,венн диаграммасы,ассоциация құру).
  • КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ:
  • Оқушының ойын еркін жеткізе біледі;
  • Мағлұматты өз бетінше оқып, ұғынады,
  • Ойын шығармашылықпен жеткізе алады.
  • АкТ тиімді қолданып, ақпаратты саралай алады.
  • Өзгені және өзін-өзі бағалай алады

  • Сабақтың барысы:
  • ІІ.Қызығушылықты ояту
  • І. Ұйымдастыру кезеңі
  • «Қарлы кесек» психологиялық тренинг
  • Оқушыларды топқа бөлу.
  • І топ – «Қазақстан» ІІ топ – «Ресей» ІІІ топ – «Өзбекстан»
  • ІІІ. Сергіту сәті
  • «Макарена»
  • ҮІ. Мағынаны тану
  • 1. Баяндаушылар Тақырыпты оқып, постер құрастыру
  • шылар.
  • 2. Қосымша материалдар арқылы зерттеу жүргізушілер 3. Бақылаушылар . Сұрақ қояды,бағалайды
  •  
  • Ү .. Сергіту:
  • «Қызыл өрік»
  • ҮІІ.Қорытынды.
  • Бағалау.
  • «Бас бармақ»
  • «Смайлик арқылы»
  • Қарлы кесек
  • Ынтымақ
  • тастықты қалыптастыру
  • Ресей
  • Өзбекстан
  • Қытай
  • Ынтымақ түбі -береке
  • Тыңдап отырған үштік әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру
  • Саясаттың қателігі
  • КСРО-ның ыдырауына не себеп болды?
  • Сергіту сәтінен
  • Буындарға байланысты топқа бөлу: да,де
  • та,те ма,ме
  • Баяндаушылар Тақырыпты оқып, постер құрастыру
  • шылар.
  • Қосымша материалдар арқылы зерттеу жүргізушілер
  • Бақылаушылар . Сұрақ қояды,бағалайды
  • Тәуелсіздік алу жолындағы кездескен қиындықтар...
  • «Синквейн»
  • Қазақстан
  • Тәуелсіз , егемен.
  • Дамыды, өркендеді, көркейді.
  • Өткенді артқа тастап, алға ұмтылады.
  • Атамекен.
  • Жұптық әңгіме барысында тәуелсіздікке кластер жасап,қорғау үстінде
  • Бағдаршам арқылы бағалады
  • Нәтижесінде 1.Өз ойын еркін айтты және жазды.
  • 2.Өзгені тыңдай білді және көмектесті.
  • 3.Өз әрекетін талдады.
  • 4.Бірлесе әрекет ете білді.
  • 5.Өз мақсатын анықтады.

Каталог: 2014
2014 -> Сәлім меңдібаев армысың, алтын таң! Журналист жазбалары Қостанай – 2013 ж
2014 -> Хромтау қаласы №6 Хромтау гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі Кысырауова Шынар Андебековнаның
2014 -> Қазақ тілі мен латын тілі кафедрасы Қазақ Әдебиеті пәні бойынша әдістемелік өҢдеу мамандығы: Фельдшер Мейірбике ісі Стамотология Курс: І семестрі: ІІ
2014 -> Сабақ тақырыбы: Қазақстандықтардың Мәскеу,Ленинград,Сталинград шайқастарына қатысуы. Сабақтың мақсаты
2014 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі
2014 -> Сабақ №3 Мәртөк орта мектебінің қазақ тілі және әдебиеті
2014 -> Жақсыбай Мусаев шығармашылығы және көркемдік Зерттеуші оқушы: Мұратбаева Назерке
2014 -> Сабақ Тақырыбы: Қазақ жеріне терме,жырлары кеңінен тараған ақын Әбубәкір Кердері Боранқұлұлының "Досқа насихат"термесі
2014 -> Тақырыбы: Ақындықты арман еткен жерлес Талапбай Ұзақбаев
2014 -> Сабақтың тақырыбы : Жетім. М.Әуезов Сабақтың мақсаттары


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет