488-ст., 30. 09. 2019ж. «Төлем ақы мөлшеріне жеңілдік беру туралы»


п.1.8. Ереженің 5.6 пунктіне сәйкес т



бет7/10
Дата31.12.2019
өлшемі138,57 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

п.1.8.

Ереженің 5.6 пунктіне сәйкес төмендегі ата-аналары мүгедек отбасынан шыққан төлем ақы негізінде оқитын білімгерлерге 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:



Амантайұлы Руслан

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 2 курс студентіне

30%

Бейсетаев Жансерик Аскарович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Компьютерлік жүйелер мен желілерді әкімшіліктеу, басқару және қорғау» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әшір Аяжан Талғатқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Жарылқасынов Махамбет Нұржанұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Есептеу техникасы және программалық қамтамасыз ету» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Тұрмаханов Дархан Алхарбекұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Ергешова Айгерім Әлібекқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Құрал Әсел

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Нұралиева Аружан Бақытжанқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Спутниктік және мобильді байланыс желілері мен жүйелері» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Зулькарнаева Зарина Рашидқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Шетел филологиясы мамандығының, 2 курс студентіне

30%

Сағадиев Нурислам Бахтиярұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Сайлаубай Мадияр Мұратбекұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Сатиболдиев Бекпулат Ералиұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Ақмаханов Мейрамбек Қанатұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «МПМ» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Сейітқадыр Абзал Серікұлы


“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Физика» мамандығының 4курс студентіне

15%

Тасмаханов Қарахан

Бахытжанұлы



“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Есептеу техникасы және программалық қамтамасыз ету» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Науыртай Мейіржан Досымжанұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Бекболат Сабина Жомартқызы

Заң факультетінің «Халықаралық құқық» мамандығының 2-курс студентіне

15%

Орынбасаров Даурен Аятулы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

20%

Аманбаев Ердаулет Ермаханұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

15%

Сүгіралиева Ақерке-Аққыз Қалдыбекқызы

Заң факультетінің «Халықаралық құқық» мамандығының 2-курс студентіне

15%

Құсбеков Маулен Дәрменұлы


Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

20%

Төлен Мади Сейітханұлы


Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

20%

Сейдазым Шыңғыс Бибосынұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Базарбаев Нариман Базарбекұлы


Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Есенгелдиева Әсел Есенгелдіқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Шайдильда Дамир Камелұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Төлебаева Тоғжан Сембекқызы


Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

30%

Қосылған Абылайхан Ғалымжанұлы


Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

15%

Адилбек Алмас Алфарибекұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Бүркітұлы Нұрасыл


Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Қоштай Алмаз Ғалымжанұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

15%

Зәмірбекқызы Балауса

Заң факультетінің «Халықаралық құқық» мамандығының 2-курс студентіне

30%

Райымбекова Ажар Әбілсеитқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

20%

Қаражан Айгерім Қадыржанқызы

Заң факультетінің «Мемлекет және әкімшілік құқық» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Жолдас Эльмира Ауесханқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

20%

Тұрғын Олжас Рысалдыұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

20%

Малдарбек Алихан

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

20%

Шапауов Ержан Айтжанұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Бақтиярұлы Дастан  

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Тәтімов Дидар Берікұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Тау-кен ісі» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Монтербекұлы Өмірбек

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Аманбай Бексұлтан Есенқожаұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Садирхан Асылхан Садирханұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Өнеркісіптік кәсіпорындар мен азаматтық объектілерді электрмен жабдықтау» білім бағдарламасы бойынша 1курс студентіне

30%

Әлішер Фархат Азалбекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Төлеген Айдана Бауыржанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Әбдіманап Аманжол Әбутәліпұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Ергембай Назым Нұралықызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Камбаров Максат Кайыргалиевич

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Нүркенова Ақерке Әлқуатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Абдраимова Асель Куралбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Рахимов Вахид Зайтжанович

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

30%

Жолдас Дулат Ерболұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Совет Гаухар Қанатбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Алдияр Ұлбала Бейбітқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Ашимова Балауса Маратқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Әбдіхалық Ақарыс Нұржанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Абдрахман Гауһар Айдарханқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Абдулаев Тахир Азизович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Абжалов Нүридін Бекболатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі » мамандығының 2 курс студентіне

20%

Али Мустафа Арманович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Амандыққызы Аружан

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология және табиғатты қорғау ісі» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Арыпбеков Жанайдар Алидарұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Әбілқасым Аида Асхатқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Балсеитова Нурбану Ермековна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Үсенов Данияр Бауыржанұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Шердалиева Сания Хасанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Атабекова Нұрай Бауыржанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология және табиғатты пайдалану» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Бексултанова Арайлым Ғалымжанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Данилова Ксения Владиславовна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Кадастр» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Жұпарбек Аяулым Ғалымжанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жалпы биология» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Исатилда Ардақ Қайратұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Кадастр» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Кеңесбек Айсұлтан Ғалымұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Кеңесбек Күмісбек Кеңесбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Қарашолақ Данияр Ерболұлы


Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Қуандықов Жаңабай Қайратұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Мәнзалбек Нұрбану Желеуқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Керімжан Назерке Ескендірқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Журналистика, БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Османов Нурлан Нұралыұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Өксүкбай Ботакөз Қайратқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Рахимбердиева Ботагоз Абдиханиевна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Рүстем Әсел Қаласқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Сағади Досхали Ахиярұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Сейтқасымқызы Әйгерім

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Талғатов Наурызбай Талғатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Тұрсынбай Алина Дүйсетайқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Уалханов Бақытжан Жамилұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Ханалиев Абдулазиз Абдувалиұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «География» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Хусейн–оглы Магомед Жамалович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Хусейнова Мадина Жамаловна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Медиктік биологиялық іс» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Юсупбаев Темурбек Куанышбекович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Тұрлыбек Назерке

Аянбекқызы



Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Дулатова Наргиза Мұхтарқызы

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 4 курс студенті

15%

Ни Елена Дмитриевна

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

30%

Абиева Диана Кобейкулқызы

Технологиялық факультетінің «Химия» БББ-ның 1 курс студенті

30%

Айтмаханбет Әсем Жанатқызы

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 3 курс студенті

15%

Қонақбай Аружан Махазқызы

Технологиялық факультетінің «Тамақ және өңдеу өндірістерінің технологиясы және инженерингі» БББ-ның 1 курс студенті

20%

Нұрмаш Бақжан Жеңісбекқызы

Технологиялық факультетінің «Стандарттау және сертификаттау» мамандығының 2 курс студенті

15%

Орынбасар Алина Мақсатқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Райсова Жансұлу Кайратовна

Технологиялық факультетінің «Стандарттау және сертификаттау» мамандығының 4 курс студенті

15%

Руматуллаұлы Нұрдос

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

20%

Шатан Олжас Маратұлы

Технологиялық факультетінің «Стандарттау және сертификаттау» мамандығының 4 курс студенті

30%

Абдуалиева Аружан Талгатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Шетел филологиясы мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Алишерова Айкүміс Ерланқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Шет тілі: екі шет тілі мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Аман Жансая Берікбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Психология мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Ахмедов Ахмед Хашимович

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Кенжеғараұлы Нұрлыбек

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Бекниязов Канат Амантайулы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Тарих мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Жақсылық Аяулым Мақсатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Филология мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Жақсылықұлы Бақдәулет

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 4-курс студентіне

20%

Жанғалиев Жандар Жұмағалиұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 4-курс студентіне

30%

Кәдірбай Салтанат Қанатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Қанатбеков

Жансейт Қанатбекұлы



Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Журналистика мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Қайрат Ақжол Қайратұлы

Гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығы, 4 курс студентіне

20%

Қуанышбекқызы Назерке

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Журналистика мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Меркібаева Аружан Меркібайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Жураналистика БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Миятбеков Еркебұлан Қайратұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Башан Ануар Шанязұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Мүтәлхан Мақсат Сәкенұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 3 курс студентіне

20%

Жайшыбек Айдана Ермекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Филология БББ-ның 1-курс

15%

Бесінбаев Айбек Беклербекұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Мұстафа Райымбек Жайдарұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Нұртанұлы Даулет

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Мәдени-тынығу жұмысы мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Шәріпқызы Аружан

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Сакен Замир Қайратұлы

«Мұнай, газ және механика» факультетінің «Көлік, көлік техникасы және технологиялар» мамандығының 2 курс студентіне

15%




Ереженің 5.5 пунктіне сәйкес төмендегі



Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет