488-ст., 30. 09. 2019ж. «Төлем ақы мөлшеріне жеңілдік беру туралы»



бет9/10
Дата31.12.2019
өлшемі138.57 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Айдабулова Эльвира Нурлановна

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Компьютерлік жүйелер мен желілерді әкімшіліктеу, басқару және қорғау» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Аманқосов Бақдәулет Базарбайұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Амангелдиев Данияр Мадиярұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Аюпов Ихсан Абдурасулович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Бағдарламалау және бағдарламалық қамтамасыздандыруды әзірлеу» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әділбек Санат Әділбекұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Спутниктік және мобильді байланыс желілері мен жүйелері» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әділханов Әбілхайр Асхатұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Радиотехника, электроника  және телекоммуникация» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Әнуарбек Әйгерім Олжасқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Басқару жүйесіндегі автоматтандыру және ақпараттандыру» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Бектурова Әсем Алпысқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Спутниктік және мобильді байланыс желілері мен жүйелері» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Болат Жамбыл Болатұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Басқару жүйесіндегі автоматтандыру және ақпараттандыру» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Ердешбаев Нұрбол Бекболатұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Есептеу техникасы және программалық қамтамасыз ету» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Жаксимуратов Галым

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Жақаш Едіге

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Математика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Жылқыбаев Бексултан

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қалдыбаева Шырайлым Қуатбековна

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қанат Бекарыс Ерсланұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Есептеу техникасы және программалық қамтамасыз ету» мамандығының 2 оқу жылының студентіне

15%

Қинаят Сәбит Талғатұлы


“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қиясбек Жандос Болатбекұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Рахатұлы Жалғас

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Қошман Қайнар Қайратұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Радиотехника, электроника  және телекоммуникация» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Муканалы Турсынай Қанатқызы


“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Физика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Муханмедияр Сырым Айболұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Бағдарламалау және бағдарламалық қамтамасыздандыруды әзірлеу» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Мукашев Эльдос Муратович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Бағдарламалау және бағдарламалық қамтамасыздандыруды әзірлеу» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Омар Елік Қанатұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Физика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Орманов Әсет Оспанұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Спутниктік және мобильді байланыс желілері мен жүйелері » БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Рашбаев Жасулан Исламханұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Сатов Нұрхан Алиханович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Радиотехника, электроника  және телекоммуникация а» мамандығының 3 оқу жылының студентіне

15%

Сатыбаев Нургалы Тажимуратович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Физика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Сәбитбек Сағыныш Самғатұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Смагулов Азамат Амангелдыұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Физика» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Таматай Алтынай Ерғалиқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Математика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Тинишов Владислав Петрович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және роботтандыру» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Тлегенов Ақтілек Есенқұлұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Радиотехника, электроника  және телекоммуникация» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Төленді Дамир Ғалымұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 2 оқу жылының студентіне

20%

Тұрсын Ернұртобыш Аққоразұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Түзелбек Жанар

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Цыбин Тимофей Петрович


“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Есептеу техникасы және программалық қамтамасыз ету» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Шолпанбайқызы Мөлдір

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Радиотехника, электроника  және телекоммуникация» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Ахунджанов Акмаль Ровшанович

«Мұнай, газ және механика» факультетінің 6В07114-19/4 білім бағдарламасы бойынша 1 курс студентіне

15%

Әбдіманап Бағлан Ибрагимұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Әзімхан Әнуар Қайратұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Тау-кен ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Бораш Диас Ерғалиұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Бурлаченко Николай Сергеевич

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Дәуітбеков Жасұлан Өмірбекұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Ермекбай Дидар Александрұлы

«Мұнай, газ және механика» факультетінің «Автомобиль көлігін тасымалдауды және басқаруды ұйымдастыру» білім бағдарламасы бойынша 1 курс студентіне

15%

Зейналы Қаламқас Шораханқызы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электромеханика» білім бағдарламасы бойынша 1 курс студентіне

15%

Иматай Нуридин Ғабитұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Исхакова Анжелика Олеговна

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Кожабеков Медет Рашидович

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Қосыбаев Абылай Мұхтарұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Тау-кен ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Майкенов Дәулет Болатұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай және газды тасымалдау» білім бағдарламасы бойынша 1 курс студентіне

15%

Мейрамбек Аят Сәбитұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Көлікті пайдалану және жүк қозғалысы мен тасымалдауды ұйымдастыру» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Сагиндиков Акбар Даулетбаевич

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Автомобильдер және автомобиль шаруашылығы» білім бағдарламасы бойынша 1 курс студентіне

15%

Сайлаубек Сейдуалла Саламатұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Тау-кен ісі» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Садық Ермек Берікханұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Тау-кен ісі» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Сауқымбек Айдын

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Смағұл Берік Ерсінұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Мұнай-газ ісі» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Таңатаров Азамат Таңатарұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Көлікті пайдалану және жүк қозғалысы мен тасымалдауды ұйымдастыру» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Төленов Жасұлан Қуатұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Шайдазым Дидар Сәкенұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Шәмет Нұрби Нұржанұлы

«Мұнай, газ және механика факультетінің» «Электрэнергетика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Юнуза Исмайл Юсупович

«Мұнай, газ және механика» факультетінің «Көлік, көлік техникасы және технологиялар» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Айтөре Әліби Ерланұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Бетон және керамикалық материалдар өндірісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Ауесбекұлы Нұрғиса

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 5 курс студентіне

15%

Ахметов Ерзат Қонысбайұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Ашимов Исламбек Алишерович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті » БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Аюбек Ақжол Нұрланқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Әбдіраш Аружан Дәулетқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әуесбаева Нұрайым Ілиясқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Баймолда Дәулет Ерболұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Техносферадағы өмір тіршілік қауіпсіздігі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Бақыт Карина Бақытқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Болатбек Дина

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Болатбекова Айдана Нұрланқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі » мамандығының 2 курс студентіне

15%

Нұрлыбаев Азамат

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Борисов Антон Сергеевич

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Құрылыс» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Бұлашбек Балнұр Серікқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Даулетқұл Ару Бейсенқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Даиров Айбар Кенжебайұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Еламан Естай Есмаханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Жахан Сәбит Әбдірахымұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Жуас Дархан Болатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «ПСМК» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Жубаев Досан Дәуренұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі » мамандығының 2 курс студентіне

15%

Зуев Роман Максимович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Құрылыс» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Ким Александр

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Иванова Анна Степановна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Калыбаев Елдар Рахимулы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Каримова Луиза Халмурадовна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%


Ким Артём Дмитриевич

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті » БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Косакова Мадина Танатқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Куандықов Адхам Муратугли

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «География және табиғаттың тіршілікке үйлесуі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Куанышбеков Жаксылық Куанышбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Медиктік биологиялық іс» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Ибрайымов Аңсарбек Аметулы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Құрылыс» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Кудаев Заурби Рұстемұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Кулбаев Жасулан Асылбекович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Техносферадағы өмір тіршілік қауіпсіздігі » БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Күмекбаев Бақтыбай Сейтханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Қадыр Тұрсын Жеңісұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Қощыбай Сымбат Бауыржанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Ли Владимир Радионович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Кадастр» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Ли Раиса Витальевна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Муратов Эльнур Русланович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет мамандығының 2 курс студентіне

15%

Мусабаев Бекжан Болатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі » мамандығының 2 курс студентіне

15%

Мухан Меруерт Мәлікқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Нишанбаев Акылбек Аскарбекович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Орақбай Аружан Бектиярқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Өзбекова Айсұлу Оразбайқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Садық Қымбат Архабайқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Кадастр» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Танатова Эльвира Ерланқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Ташкенов Сакен Дарханович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Тенликов Аслан Жанибекулы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 5 курс студентіне

15%

Умирбеков Нурзат Абильдаевич

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Атабаева Аяулым

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 2 курс студенті

25%

Мадияр Елжан

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

15%

Жоламанов Илияс Алиұлы

Технологиялық факультетінің «Химия» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Жолдыбай Нұрдәулет

Технологиялық факультетінің «Химия» мамандығының 2 курс студенті

15%

Боранбаева Фатима

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 3 курс студенті

15%

Ерболатқызы Перизат

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 2 курс студенті

15%

Сейдашев Қайсар Қайратұлы

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Жанайдар Гүлім Икрамханқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Жолмат Сағыныш

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

15%

Арнабек Баян Арнабекқызы

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана және мейманхана бизнесі» мамандығының 4 курс студенті

15%

Жуман Аида Әбдрахманқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 4 курс студенті

15%

Исаева Карина Рустамовна

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

15%

Хан Милена Руслановна

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 3 курс студенті

15%

Устинова Марина Геннадьевна

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

15%

Нурбаева Малика

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 2 курс студенті

15%

Ділдабекова Дина Бахтиярқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

15%

Безлюдко Юлиана Сергеевна

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3курс студенті

15%

Бақытжанова Аружан Бақытжанқызы


Технологиялық факультетінің «Биотехнология» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Бертай Сымбат Мейржанқызы

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана және мейманхана бизнесі» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Булгакова Милана Магомедовна

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

15%

Даулетбаев Ханадиль

Технологиялық факультетінің «Дизайн БББ-ның 1 курс студенті

15%

Дәулеткереева Алуа

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

15%

Ермекбаева Айсулу Аманжоловна

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

15%

Жуасбай Би-Барыс Олжасұлы

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 4 курс студенті

15%

Закирова Зарина Курманбековна

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 3 курс студенті

15%

Кембаев Абылкасым

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Козырева Анастасия Александровна

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

15%

Кубей Анель

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 1 курс студенті

15%

Қаңлиев Азамат Манасұлы

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана және мейманхана бизнесі» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Қонақбаев Арас Азаматұлы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

15%

Мырзахан Жансая

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Оңдасын Аружан Сапарғалиқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Турекул Баян Еркинбекқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Сейдасқар Кәусар Серікқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 5 курс студенті

15%

Төлебай Еркежан Сейсенбайқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Тоғабоева Камшат Ерғалиқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Улекова Дания Ғамзатқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 3 курс студенті

15%

Үшкемпіров Досжан Айдосұлы

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана және мейманхана бизнесі» мамандығының 4 курс студенті

15%

Халматова Динара

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана және мейманхана бизнесі» мамандығының 2 курс студенті

15%

Абайұлы Абылай

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Алмахамбетова Аружан Еркеновна

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Абиева Анара Оразбаевна

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Андасбаева Іңкәр Абдулақызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Айдаралы Ботагөз Айдаралықызы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Алимбаева Назерке Ерболовна

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Амантаев Айдос Сеитбекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Асан Нұралы Маликаайдарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әбітов Мақсат Болатбекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Әлішева Әсия Қадырбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Байқұлов Әділет Бейбітұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Байғұтты Назерке Ғалымжанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Бегалиева Халима Бақытжанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Болат Сымбат Қанатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Дәулет Жәнел Мухидинқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Елтай Әсел Бекболатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Жамашова Айгерим Оразбаевна

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Жарылқасын Ерзат Есенғалиұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Жұмабаева Меруерт Бақытқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Жұман Айдана Тәңірбергенқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қадыр Айгерім Бауыржанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Қалыбай Әлішер Айдарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Климентова Екатерина Евгеньевна

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Кеңесова Ақгул Жамбулқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Корженко Виталина Радионовна

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Куанчалиев Ансар Жанатович

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қадылбеков Ердәулет Алмасұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Қасым Халид Дүйсенбіұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Қожаназар Алина Қуатбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Ли Дмитрий Станиславович

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Мақұлбек Алуа Шоханқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Мамаражапов Икром Ильхамович

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Мырзатай Әкежан Әкімжанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Нағашбай Балтабай Саматұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Нұрман Аяулым Шоқанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Бизнес экономикасы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Оңласын Нұрбақыт Абайбекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Пернебек Нурай Нурдаулетқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент және басқару» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Петрова Анастасия Олеговна

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Пок Екатерина Александровна

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Раимжанов Райымжан Асқарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Рахымбек Нұрдәулет Қайратұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Рысқұл Эльвира Талғатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Сағымбеков Орынбасар Керімжанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Сапарова Жанель Нартаевна

Экономика және бизнес факультетінің «Кәсіпкерліктің бухгалтерлік есебі, аудиті және салық салуы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Сауытбекова Қаракөз Мағзұмбетқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Серікбаев Нұрдәулет Зиятбекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Султаналиева Толкын Канатовна

Экономика және бизнес факультетінің «IT- экономикасы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Сқақ Лаура Пернебекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Сухих Даниэль Владимирович

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Тәліпбек Гүлсезім Ғаниқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Темірғали Елдос Темірғалиұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Тулешбай Сұлтан Маратұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Узбекова Айжан

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Шаймерден Гаухар Ержанқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

15%

Уызбай Дәуіржан Айдарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Үтейбаева Бақыткүл Шеруханқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Цой Елена Тимофеевна

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Шораева Айкен Ганиевна

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Кокушева Меруерт Нұрғазықызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі», 3-курс студентіне

15%

Абдразакова Асет Кабланбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Абдрахман Шафағатбибі Салимжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі», 2-курс студентіне

15%

Абзал Айдана Абзалқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Абишева Маржан Естайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Айдарова Дилара Мухитовна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Айзахметов Азамат Амантаевич

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Аккулиева Ақбота Қанатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Альбердиев Әлтарази Маратұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Амирова Алина Нұрәділқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Асан Арайлым Дулатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Асанов Арнұр Саматұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Әбдікерімова Әсел Құатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Әбдікеш Ернар Үмбетиярұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Әлібекқызы Зарина

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Әсіл Арайлым Керімжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Базарбекова Айбарша Аманқонысқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тіл»і мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Байдибеков Данис Маратович

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Байрбекова Жасмин Алихановна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Байтилесова Сауле Асетқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Балтай Арман Бақытжанұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Бахтаева Рауана Рахмановна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Бегалиева Эльнура Тельмановна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Бектеналы Камила Тұрсынбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Болатов Азамат Болатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Букенова Диана Сәкенқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Булегенова Меруерт Нұрғабитқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Абылбаев Ертай Уалиханұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Ғалымова Зере Ғалымқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Дүйсебай Ақерке Алмасбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Дүйсенова Мейрамкуль Қайсарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Елемесқызы Ақерке

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Ерметов Нормат Абдуллаевич

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Жабықбай Айгерім Кенжебекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Жайылғанова Еркежан Жұмаханбетқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Жанайдарқызы Надира

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Жолдасова Айдана Тилегенқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Жошыбаева Балнур Амангелдиевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Жұмабай Айнұр Алтайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Жылкибеков Аблайхан Сайлаубекұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Ибрагим Аружан Лесбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Ильясов Ерболат Еркебұланұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмыс»ы мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Искендеров Айдос Сабитұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спор»т, БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Исмаилов Дамир Болатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Иссаева Алина Иссаевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Калинина Ксения Юрьевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма іс»і БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Кәдірбай Әділет Нұрғалиұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Керпікова Гаухар Сапарғалиқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Кирбаева Сабрина Асилбековна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Кондратюк Валерий Витальевич

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Қабыл Сабыржан Өмірзақұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Қабылбек Арайлым Байділдәқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Қарасай Жанболат Асқарұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Құлжанбекова Назерке Мелдібекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Қыздарбек Қасымхан Асанұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Тарих» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Макагонова Тамара Сергеевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Махмудходжаева Мадина Кобилжонқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Меншинбай Айнұр Мақсатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Мақсатов Өміржан Мақсатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спор»т БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Миятбек Нурила Жұмабекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Мұдрашев Ерсайын Құрманғазыұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спор»т БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Мырзабек Гүлжамила Жолдасқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі, екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Наурызбаева Алина Куанышбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Несіпбек Шоқан Дауылбайұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Нуртаева Аяна Дүйсенбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Пантайқызы Тениза

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмыс» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Палуанкулов Атабек Еркінұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Парсаев Айдар Ғабдималикұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Пірәлі Нұрила Елубайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Рәш Ерман Мұхтарұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Садуа Төлеби Қанатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Сансызбаева Әсем Мухтарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Сапарбек Фариза Сапарбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика «мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Сарсембекова Аяулым Амангалиевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Саулебаева Акжелен Абдугаппаровна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Сейт Аружан Сияқұлқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Серікбаев Аян Нұржанұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Совет Перуза Ержанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Сулейманова Сауле Ибадуллақызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Таңжарық Азамат Нүркенұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдениет және өнер» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Тилепиева Ақбота Жұқашқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдениет және өнер» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Тоқбергенова Далила Асқарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Төлебай Дәметкен Уринбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Алипхан Назым Үсенқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Турткулбаева Айдана Өтебайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология «мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Тұрсынбек Диана Нұрғалиқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Тынышбай Аружан Нұржанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика «мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Чиркова Алина Сергеевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Шагимарданова Карина Ринатовна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Юсупов Тимур Бахтиерович

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спор»т мамандығының, 2-курс студентіне

15%






Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет