488-ст., 30. 09. 2019ж. «Төлем ақы мөлшеріне жеңілдік беру туралы»


п.1.10 Ереженің 5.9 пунктіне сәйкес т



бет10/10
Дата31.12.2019
өлшемі138,57 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
п.1.10

Ереженің 5.9 пунктіне сәйкес төмендегі төлем ақы негізінде оқитын олимпиадалық және интеллектуалдық телеойынның жеңімпаз білімгерлеріне барлық оқу кезеңіне төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:

Абсатар Ринат Ерболұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы» БББ-ның 1 курс студентіне

50%

Кеңес Нұрсезім Жомартқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жалпы биология» БББ-ның 1 курс студентіне

75%

Қойшыбай Нұртас Дәулетұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жалпы биология» БББ-ның 1 курс студентіне

100%

Нұрсейітқызы Әлия

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

100%

Дүйсенбек Наз-Ерке Жарқынбекқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1-курс студентіне

50%

Киселев Константин Федорович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Мехатроника» БББ-ның 1 курс студентіне

100%

п.1.11

Ереженің 5.9.2 пунктіне сәйкес төмендегі төлем ақы негізінде оқитын облыстың, қаланың, университеттің қоғамдық-саяси, әлеуметтік өміріне қатысып, университеттің дамуына нақты үлес қосып жүрген белсенді білімгерлерге 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:

Мамыш Дәурен Дастанұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

20%

Каипов Саят Нұрболұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

20%

Дүйсенбаев Ерғасыр Ерболұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

20%

Аширмухамедов Шади Абдрахимович

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

20%

Төлегенова Аяна Маратовна

Заң факультетінің «Халықаралық құқық» мамандығының

4-курс студентіне



25%

Жылысбаев Ернар Нұрболұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының

3-курс студентіне




20%

Айтжанұлы Бақдаулет

Экономика және бизнес факультетінің «Бағалау» мамандығының 2 курс студентіне

25%

Жапсаров Айбек Төлегенұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Автоматтандыру және басқару» мамандығының 4 курс студентіне

40%

Мұхтарбекова Динара Еркінқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Физика» мамандығының 4 курс студентіне

50%

Джесембаев Ерлан Данабаевич

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 2 курс студентіне

10%

Кемалов Бағдаулет

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының 3-курс студентіне

30%


п.1.12

Облыстық, республикалық, халықаралық жарыстарда, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студентері арасындағы VII-Универсиадасында университетіміздің намысын қорғап, жеңімпаз атанған және жүлделі орындарды иеленген белсенді спортшы-студенттерге 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:

Абдраимова Жансая Сағындыққызы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

100


Қырғызбек Нұрлан Қайратұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

100

Уәли Алмас



Жұбаниязұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Салимбаев Нұрзат



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18-9(к/ш) тобының студенті,

100


Бескемпір Әлімжан Дәулетбекұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 оқу жылы В17ФКС(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

70

Ошақбай әйгерім - Қанатбекқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

60

Қуатов Болат - Бақалиұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

60

Ұзақбай Нариман Нурланұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

60

Уралбаев Мұқағали Акылбайұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

70

Ғалиакбар Дәулет Исағалиұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

60

Мамырбек Жанна - Қынатбекқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

50

Адасхан Аружан Есенғалиқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

60

Аманқұл Әбілхан - Бекмұратұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 оқу жылы В17ФКС(с)-3 (к/ш) тобыныңстуденті,

100


Кобегенов Мухамед Муратович

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 оқу жылы В18ФКС(с)-7 (к/ш) тобының студенті,

60

Каримжанова Анастасия Рустановна



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Тлеуқұлов Ермахан Маратұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Ерназар Ақмарал Болатқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

80

Дуйсенов Дулат Махшатулы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Ануарбек Архат Хайруллаұлы



заң факультетінің 3 оқу жылы В17ЮП(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

70

Ұлданбек Данияр - Маратұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

50

Бескемпір Айдар - Мейіржанұлы



мұнай-газ және механика факультетінің 4 курс В16МАШ-3 (к/ш) тобының білімгері,

80

Исаев Өркен - Аманжолұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

50

Мәденов Сейфулла - Асхатұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

50

Жұмабаева Бота Мұстаханқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Асқаров Қуат Мұратұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-4 (к/ш) тобының студенті,

50

Төкен Қаныш Серікбекұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Карибай Ерболат Сағындықұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

80

Ержанқызы Ғазиза



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Эркинбек Улуу Бақдөлөт



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

70

Карчаева Аида - Хусейлқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

100


Айтбек Нұрсұлтан - Асықбекұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

90

Тоқтасын Бақберген Махамбетжанұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-9 (к/ш) тобының студенті,

80

Елубай Ерлік Серікұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Сәлімжан Абылайхан - Айдосұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В16ФКС-7 (к/ш) тобының студенті,

50

Письменная Оксана Евгеньевна



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС(с)-4 (к/ш) тобының студенті,

100


Әбдібек Әсел Дүйсенбекқызы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

100

Түменбай Шаттық - Болатұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В005-ФКС(в) (к/ш) тобының студенті,

80

Жақсыбеков Шерхан Алпысұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

70

Базарбай Әлоронби Мақсатұлы



заң факультетінің 3 курс В17ЮП-5 (к/ш) тобының студенті,

50

Крикбай Ғалымжан Шайахметұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В18ФКС(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

100


Хабиев Адам Нұржанұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

100

Каримбаева Айбала Мавлоновна



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Аманжолов Тойбек - Асқарұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Садуллаев Ержан Елибаевич



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-9 (к/ш) тобының студенті,

70

Орынбасарова Асылжан Мұхитқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Тамабек Венера Сәбитқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

60

Ысқақ Елдос - Уалиханұлы



заң факультетінің 4 курс В18ЮП-3 (в)(к/ш) тобының студенті,

100


Сағитжанов Рабиль - Сәбитұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

80

Қырғызбаев Бақдаулет- Ерғалиұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

80

Нұрқұс Алмат - Нұрқұсұлы



заң факультетінің 4 курс В16ЮП-5 (к/ш) тобының студенті,

50

Мусинов Әділ - Алтынбекұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-4 (к/ш) тобының студенті,

50

Тастанов Нурсейт - Жениспекулы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-4 (к/ш) тобының студенті,

70

Қуанышова Аяулым Советқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

60

Кетебаев Мырзабек Асылбекұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-7 (к/ш) тобының студенті,

70

Султанбаева Аяулым - Мұхамеджанқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 оқу жылы В018ИНЯЗ (к/ш) тобының студенті,

80

Султанбекова Фатима - Онгаровна



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В17ФКС(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

70

Кеңес Дана Ардаққызы-



экономика және бизнес факультетінің 3 курс В17ЭК-3 (к/ш) тобының студенті,

80

Карибаева Сымбат - Бақытжанқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-4 (к/ш) тобының студенті,

70

Токарев Богдан Андреевич



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-4(к/ш) тобының студенті,

70

Серікбай Жадыра - Рәсілханқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

70

Духтурбаева Руза Сабирбековна



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В18ФКС(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

60

Мырзабаев Бауыржан - Дузелбайұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

60

Айнағулов Мейрамбек Мырзағалиұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

100


Жарылқапов Рүстем Мамытұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

70

Ержанов Мадияр Бектұрғанұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

70

Әділханов Жанәділ Бауыржанұлы



заң факультетінің 2 курс В18ФКС-3 (к/ш)тобының студенті,

100


Кетебаев Кайырымбек Серікұлы

ақпараттық технологиялар, автоматика және телекоммуникация факультетінің 4 курс В16ИНФ-3 (к/ш) тобының студенті,

70

Сәрсенбекұлы Сұлтан



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-9 (к/ш) тобының студенті,

80

Ахметов Рауан Оразбекұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В092-Тынығу (к/ш) тобының студенті,

50

Құрманбеков Арманжан Ержанұлы



экономика және бизнес факультетінің 3 курс В17МЕН-3 (к/ш) тобының студенті,

70

Бақытжан Шырайлым Әділқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Сейділдә Мұхамеджан Ерболұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

70

Әлибаев Жандос Даниярович



су шаруашылығы, экономика және құрылыс факультетінің 3 курс В17Арх-3 (к/ш) тобының студенті,

60

Әбдіманап Хантемір - Алмазұлы



заң факультетінің 4 курс В16ЮП(СО)-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Бүркітбаева Айдана Дарханқызы



заң факультетінің 4 курс В16ЮП-7 (к/ш) тобының студенті,

60

Сайлауов Абылайхан Еркебұланұлы



су шаруашылығы, экономика және құрылыс факультетінің 2 курс В18БЖ-4 (к/ш) тобының студенті,

50

Сейілхан Айдар Құралбекұлы



заң факультетінің 3 курс В17ЮП-7 (к/ш) тобының студенті,

50

Тазабеков Алмаз Нұржанұлы



заң факультетінің 3 курс В17ЮП-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Мәмеш Дінмұхамед Әуезханұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Боранұлы Дінмұхаммед



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Төлегенов Бекжан Бақытжанұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-9 (к/ш) тобының студенті,

50

Талапұлы Талғат



заң факультетінің 2 курс В18ЮП-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Сапарұлы Нұркен



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-9 (к/ш) тобының студенті,

30

Әлдибай Нұрбол Әлдібайұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

50

Исабаев Анвар Рузматжанұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

30

Өтепберген Әбділдә Мелісұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Сейдахмет Еркебұлан Қайратұлы



заң факультетінің кешкі оқу түрінің 3 курс В17ЮП-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Шазинда Ерсайын Алмасұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

60

Саден Нұралы Асқарұлы



заң факультетінің 3 курс В17ЮП-5 (к/ш) тобының студенті,

50

Болатов Аділет Өсерұлы



су шаруашылығы, экономика және құрылыс факультетінің 4 курс В16БЖ-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Ланщаков Барис Николаевич



су шаруашылығы, экономика және құрылыс факультетінің 4 курс В16СТР-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Токтарбаев Тынышбек Бауржанович



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

50

Құралбай Дәулет Қайратұлы



Еркінбек Азамат Ғабитұлы

Есіркеп Бахтияр Оразұлы

су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің 3 курс В17БЖ-3 (к/ш) тобының студенті,

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС (к/ш) тобының студенті,

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ФКС-5 (к/ш) тобының студенті,

30

30



50

Омар Нұрсултан Рысқабылұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

100


Омар Бексұлтан Рысқабылұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 3 курс В17ФКС-11 (к/ш) тобының студенті,

100

Джуманбеков Дауренбек Маратович



су шаруашылығы, экономика және құрылыс факультетінің 4 курс В16БИОСО (к/ш) тобының студенті,

100


Әбдір Асхат Маратұлы

технологиялық факультетінің 4 курс В16ТУР-3 (к/ш) тобының студенті,

80

Әлібеков Нұрдәулет Сейтқалиұлы



заң факультетінің 4курс В16ЮП-3 (к/ш) тобының студенті,

80

Бақытжанұлы Әлішер



заң факультетінің 3 курс В17ЮП-5 (к/ш) тобының студенті,

80

Бекболатова Айжан Серікқызы



экономика және бизнес факультетінің 4 курс В16ГМУ-3 (к/ш) тобының студенті,

80

Ералиева Марина Ғалымқызы



технологиялық факультетінің 4 курс В16ТУР-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Филипов Никита Андреевич



технологиялық факультетінің 2 курс В18СС-4 (к/ш) тобының студенті,

50

Айтжанов Азизхан Қайриұллаұлы



технологиялық факультетінің 4 курс В16ТУР-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Қуандық Нұрдана Ғанижанқызы



экономика және бизнес факультетінің 2 оқу жылы В18ФИН(с)-3 (к/ш) тобының студенті,

50

Султанов Амаль Уругбекович



экономика және бизнес факультетінің 2 курс В18ЭК-4 (к/ш) тобының студенті,

50

Әмірбек Нұрдәулет Кобейбекұлы




заң факультетінің 3 курс В17ЮП-7 тобының

студенті,



80

50

Әпенова Алина Алиханқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18ИЯ-4 тобының студенті,

50

Миржанқызы Улжан



технологиялық факультетінің 4 курс В16ТУР-3 тобының студенті,

100


Ғани Аида Жорабекқызы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 2 курс В18КДР-3 тобының студенті,

50

Айтжанов Азизхан Қайриуллаұлы



технологиялық факультетінің 4 курс В16ТУР-3 тобының студенті,

50

Жолмұхамбетов Нұрсұлтан Қобыландыұлы



мұнай және газ факултетінің 1 курс В062-ЭЭ тобының студенті,

50

Мәжит Аружан Маратқызы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ЖУР-4 тобының студенті,

100


Жолдыбай Нуржау Нурболатулы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс В005-ФКС тобының студенті,

50

Наукебай Назерке Тлекжанқызы



технологиялық факультетінің 4 курс В16ТУР-3 тобының студенті,

100


Жұмабек Абылайхан Мұратбекұлы

гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 1 курс тобының студенті,

50

Базарбек Танат Азаматұлы



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-7 тобының студенті,

80

Әбдіәшімова Арайлым Қайсарқызы



технологиялық факультетінің 4 курс В16БТЕХ-3 тобының студенті,

100


Әлимбаев Адилет

экономика және бизнес факультетінің 4 курс В16ЭК-3 тобының студенті,

100

Мухамедья Алихан Мухамедьяулы



зан факультетінің 3 курс В17ЮП-9 тобының студенті,

50

Сарсенғалиұлы Азамат



гуманитарлық-әлеуметтік ғылымдар факультетінің 4 курс В16ФКС-5 тобының студенті.

30

РЕКТОР М.САРЫБЕКОВ

Ереженің 5.5 пунктіне сәйкес төмендегі



Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет