488-ст., 30. 09. 2019ж. «Төлем ақы мөлшеріне жеңілдік беру туралы»



бет4/10
Дата31.12.2019
өлшемі138,57 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Абу Ерназ Асылханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Техносферадағы өмір тіршілік қауіпсіздігі» БББ-ның БББ-ның 1 курс студентіне

40%

Абдулла Ермек Берікханұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру пәні мұғалімдерін даярлау» БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Айдарұлы Әділет

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өміртіршілік қауіпсіздігі» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Абдраманова Зарина Маратовна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Айнақұл Айтолқын Берікқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Айтбай Сұлтан Жарылқасынұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Айтуар Айжан Жеңісқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Амангелді Болат Батырбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Арипжанова Айжан Талгатовна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 5 курс студентіне

15%

Әбдібек Нұрбақыт Алмасбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Әбдіғали Айгерім Әбілхаирқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Әбдімүтәліпова Аида Ардаққызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Әбдірахман Алдыоңғар Бекниязұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану» БББ-ның БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әби Ұлан Расылханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Қанай Динара

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Байтілен Нұрболат Серікұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Батырбек Илияс Мұхитұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Құрылыс» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Башир Дулат Уалиханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Тортай Диана Нұрлыбекқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс білімгері

15%

Бейсенқұл Мөлдір Қуатқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Бердіғали Құндыз Асылханқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Экология және табиғатты қорғау» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Орынбай Бибінұр Еркінқызы

Экономика және бизнес факультетінің «HR менеджмент» БББ-ның БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Рыскулов Алмаз Қайратулы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Дуйсенбаева Жибек Камаладдин кизи

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Амангелды Аяжан Болатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Шетел филологиясы мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Ұябаева Алия Сәрсенбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Егемберлі Азат Дастанұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Елеманова Сабина Нұрланқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Ерболатов Сүндетәли Төлегенұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Ермек Айжамал Жандарқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Есенгелдиева Ақмарал Нуркелдіқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Жайлаубаева Дана Ғалымқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Қанай Диана Серікханқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Жапелов Нұрғали Қанатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «География» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Жарылкасын Даниэль Жанатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Көлік құрылысы» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Жубаева Диана Әбдімурақызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Иваненко Елена Дмитриевна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

40%

Избас Маржан Даниярқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жерге орналастыру» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Ильяс Айдана Жандаулетқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Каражанов Айдос Конысбайулы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

40%

Карбозова Куралай Жаксылыковна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Каухан Рамахан Ақылбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «География және табиғаттың тіршілікке үйлесуі» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Кемел Әсем Қалиханқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Кеңес Ақерке Сембіқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

40%

Кеңесбек Әсема Ермаханқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Куандыков Көбейсин Куралбайұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Култаева Илмира Рабатқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Қалдыбеков Бауыржан Алидарұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Қалдыбеков Қасымжомарт Ғабитұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жер ресурстары» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Қалқабаева Ақерке Қайратқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Қанатбаев Мади Қанағатбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 4курс студентіне

20%

Қаныбай Эльмира Шайзіндақызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 2 курс студентіне

25%

Қожан Бекжан Төребекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Қойшыбаев Ербол Ғалымұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Қойшыманова Жансая Өмірқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Құрманәлі Дамир Даниярұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология және табиғатты қорғау ісі» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Махмудова Одина Ахатовна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Махмутов Дамир Ихсанұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Рахметулла Абзал Берікұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Мусалим Малика Ермекқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Мустафаева Лаура Мухтаркызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Жалпы биология» БББ-ның 1курс студентіне

15%

Мұса Бақнұрбек Хамитұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студентіне

40%

Мырқасым Бексұлтан Тұрсынханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Октябрев Нұржан Дауиржанович

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Құрылыс» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Омар Нұрғалым Ерланұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті бағалау» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Пәрімбек Жанболат Мұратұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану » мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Сайлау Айгерім Маратқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Сайлауова Фариза Ахмедиярқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Сактаганов Ералы Куанышулы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің « Көлік құрылысы» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Сатыбалды Нұржаз Нұрмаханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Сейтбек Нұрсәуле Айдарқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Кадастр» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Серікбай Нұргүл Нұржанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Талғатқызы Аида

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Талғатұлы Айбек

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Экология» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Кемел Жанара

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі:екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Төлеуқұл Гүлнәз Мұратқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Төребеков Нұрдаулет Нұрғалиұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Турсынәлиев Ерзат Ержанұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Тұрар Ляйла Дарханқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

30%

Тұрғын Нұрдәулет Қуанышұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Агрономия» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Үсен Ерғазы Серғалиұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Шадиярбек Арман Талғатбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 3 курс студентіне

25%

Шадыхан Ернат Асқарұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Шардарбек Ұлан Қанатұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Медиктік биологиялық іс» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Асылбек Бибігүл Қалибайқызы

Экономика және бизнес факультетінің «IT- экономикасы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Асылханұлы Бақдәулет

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Ауғанбаева Айдана Жақсылыққызы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Ашенова Закира Досболқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Әбдірәсіл Айгерім Бауыржанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Әбеков Төлеби Бауыржанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Әбіқұл Бексұлтан Бауыржанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Әділбекова Нұрай Ғазизқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Абдрашитова Сандуғаш Айдарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі:екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Төлегенова Ақбота Төлегенқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Бөрке Ақбота Қанатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Рахметалиева Арна Болатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының 2-курс студентіне

20%

Әзімбек Мағжан Рахымжанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Бизнес экономикасы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Әзімбек Нұрсат Талғатұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Әділханқызы Ұлбосын

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 2 курс студентіне

15%

Әбілжан Жанәбіл Мұхтарәуезұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

40%

Базарбаев Айдарбек Әмірханұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Байзаков Мақсат Шегеханұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Батырбекова Аяужан Мұхитқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

40%

Бувабай Дана Бахтиярқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Дарментаева Куралай Нурхаткызы

Экономика және бизнес факультетінің «IT- экономикасы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Дауылбай Назерке Шалқарқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Дүйсенбек Әлібек Саянұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Зиябекова Аружан Рахатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Избасова Аяулым Кенжебекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Исабеков Алишербек Исабекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Исманова Азиза Бахадыровна

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Каненова Ақерке Ерланқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Каримбаева Гузал Нураддин кизи

Экономика және бизнес факультетінің «IT- экономикасы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Қабылжан Индира Сабыржанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Қоянтай Ислам Ықласұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 4 курс студентіне

20%

Қалдыбек Аяулым Нұрсейітқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қияс Еңлік Бекзатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Қойлыбай Бекзат Мұратұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Марат Жансауле Габидинқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Нұржанова Нұрай Нұржанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Оросов Қазыбек Замирбекович

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Оспан Айдын Бақытұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Раимова Лола Бахромовна

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Сабитов Ернар Ануарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Сабыр Лиана

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Сағын Лаура Қанатқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Салик Жомарт Ержанұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Сапибулла Малика Мұсаәліқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Сәт Шапағат Байғазықызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Серік Ализа Бектасқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 4 курс студентіне

15%

Серік Рахат Талғатұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Темірбек Назерке Бақытбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Аманкелді Аружан Серикжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің Дене шынықтыру және спорт, 2-курс студентіне

20%

Узаков Жайсанбек Бердимуратулы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Шалабек Махсұт Балабекұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Шуленов Даурен Айбарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

15%

Аблай Айгерім Ержанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Адилова Айдана Пулатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Айтмахан Ақерке Рахымжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тіл»і мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Ақболтаева Айнұр Бейсенәліқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Ахметқұлов Мұхаметәлі Мұратұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Алимбосынова Жансая Нургалиқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Мүсрәлі Ілияс Мұхамедәліұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1-курс студентіне

50%

Базар Әсел Нұрмаханқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Анарбек Нұршолпан Ұланқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Арибжанова Арина Ермековна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Арымбай Дидар Әмірханұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Тарих» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Арыстанбек Әлия Бейбітқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Аязбаева Айгерім Ғазизқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Конвергенттік журналистика» БББ-ның 1-курс студентіне

20%

Әбдімажитова Маржан Асқарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология,» 3-курс студентіне

20%

Әбілжан Гүлзат Нурбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі», 3-курс студентіне

30%

Әбілқайыр Думан Бағдатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика», БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Әжіхан Нұркен Сәкенұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спор»т, БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Байболат Қуаныш қуатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика», 2-курс студентіне

15%

Баянбек Ақниет Сейдінбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология», БББ-ның 1-курс студентіне

15%

Бейсем Арайлым Айтжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология», 4-курс студентіне

15%

Бейсенова Ақмарал Қалбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология», 3-курс студентіне

15%

Бекболатова Махаббат Жандарбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология», БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Бекқожаева Мөлдір Ерболқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі», 2-курс студентіне

30%

Бектұр Гүлназ Бейбітжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Бигелдин Самғат Талғатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Қырқынбай Нұрым Бақтиярұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 3-курс студентіне

30%

Боранбек Жанар Мұхтарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Бүбархан Аружан Мухидинқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Датаева Ару Серікқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Дәулет Айдана Ержанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Дүйсен Жанерке Берікқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Елубай Жібек Маратқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Есетова Айдынай Ардаққызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Жаксылыков Мейирбек

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Жалбаева Айгерім Қайратқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Жамбылхан Ұлжан Әділханқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Жанұзақ Жанерке Мұратқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

25%

Жарылқапбергенов Ержан Бауыржанұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Жолдасбек Диляра Рашитқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Жұбанышбай Гүлмира Мирамбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

20%

Жұмабек Ұлжан Жарылқасынқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика мамандығының, 3-курс студентіне

30%

Ибадат Аяулым Сакенқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Каналбек Айзат Қайсарбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Караменде Даулет Бейсенбекұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спор»т БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Кертаев Алишер Жеңісұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Кубеева Камила Тимуровна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: Екі шет тілі» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Куйчибаева Гүлсыназ Еркинқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Қалдарбекова Жанел Нұрболқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Қали Мереке Қуатбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Қаныбек Дильназ Қайратқызынан

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

15%

Қапан Жансая Саматқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Қарлыбаева Еркинай Мұхтарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Құлтан Аяулым Досымбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Құттықожа Гүлдидар Асқарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Қыдырбай Ырыс Абайұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Қыснақбаева Ардана Галымқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Лесбек Кәмшат Дарханқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Максутова Лаззат Нуршатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: Екі шет тілі» мамандығының, 2 курс студентіне

20%

Мамекова Асемай Мейрханқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени –тынығу жұмысы» БББ-ның 1 курс студентіне

25%

Маратханұлы Ислам

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Махсудова Айдана Абайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: Екі шет тілі» мамандығының, БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Меркембек Жанеля Еркінқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» БББ-ның 1 курс студентіне студентіне

20%

Мұқышова Сымбат Ерболқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 4-курс студентіне студентіне

30%

Мұратхан Жәмиля Жәнібекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, -курс студентіне

15%

Нарбекова Айдана Талғатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Низаддинова Лиза Бақытжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма іс»і БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Нышан Айдана Болатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 4-курс студентіне

20%

Омар Қуандық Ерғалиұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Оразқұл Назерке Азаматқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Орын Айдана Бахытжанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Орынбекова Ырысбике Ғабитқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Өзбек Арай Ілесбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

15%

Пернебекова Зухра Омирбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Рақымжан Балнұр Жалғасқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Рахатова Акерке Маратқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 3-курс студентіне

30%

Сайлаубек Ақнұр Болатқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының студентіне

15%

Сансызбайқызы Нурия

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Сатыбалдиева Диана Куатовна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Сауранбай Арайлым Кенжебайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 4-курс студентіне

30%

Сералиев Нурдаулет Амангелдиевич

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Серикбаева Балауса Комекбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Серік Айсұлу Серікқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Сейсенбек Назерке Жантасқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1 курс студентіне

40%

Сұлтан Арайлым Нұржанқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: Екі шет тілі» мамандығының, 2 курс студентіне

30%

Тоқтаралиева Айгерім Болатбекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Төлен Ақжол Ерланұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Тарих» мамандығының, 3-курс студентіне

15%

Тұрар Ақерке Берікқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Умирзакова Амина Турсинмуродқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Үкібаева Жанерке Аманғалиқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 3-курс студентіне

30%

Фазылова Жасмин Бекайдарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Шорман Ердос Қанатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 2-курс студентіне

15%

Заманбек Ақмарал Хасенқызы

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 2 курс студенті

20%

Кертаева Жанель Жанболатқызы

Технологиялық факультетінің «Биотехнлогия» мамандығының 3 курс студенті

20%

Дайрабай Айжан Қуантқанқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

40%

Мейрамхан Назира Аханқызы

Технологиялық факультетінің «Биотехнлогия» мамандығының 3 курс студенті

20%

Әбдімүтәліпов Абзал Ардақұлы

Технологиялық факультетінің «Биотехнлогия» мамандығының 4 курс студенті

20%

Бахрам Айман Юсупқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

20%

Бедельбаева Лиана Сержанқызы

Технологиялық факультетінің «Химия» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Анарбекқызы Жұлдызай

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

50%

Аман Мөлдір Ахансеріқызы

Технологиялық факультетінің «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы мен конструкциясы» мамандығының 3 курс студенті

30%

Үкітай Шадияр Қайратұлы

Технологиялық факультетінің «Химия» БББ-ның 1 курс студенті

30%

Мерекенова Әсем Бауыржанқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

15%

Бейсенбекова Жанар Дарханқызы

Технологиялық факультетінің «Химия» мамандығының 2 курс студенті

30%

Әбдуәлиева Алтынай Оразәліқызы

Технологиялық факультетінің «Мейманхана және мейрамхана бизнесі» БББ-ның 1 курс студенті

20%

Абдулаев Фарух Ергешбаевич

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 4 курс студенті

20%

Алмабаева Айжанар Айдосқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Қарабай Аида Русланқызы

Технологиялық факультетінің «Мейманхана және мейрамхана бизнесі» мамандығының 4 курс студенті

15%

Мәлікбай Жансая Рахатқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

30%

Ниязова Низана Рашидқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

30%

Абдрахман Аружан Бергенқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

20%

Аманкелдиева Айнеля

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

20%

Асылбекова Айда Рүстембекқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

15%

Батырбек Ақтолқын Сакенқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Бекешова Толғанай Бауыржанқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

15%

Дуйсебай Даулет Жасұланұлы

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 4 курс студенті

15%

Дүйсеналы Алтынай Нұрланқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 5 курс студенті

15%

Ерғали Әділ Ерланұлы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 3 курс студенті

15%

Жусупова Қарлығаш Азаматқызы

Технологиялық факультетінің «Химия» мамандығының 3 курс студенті

15%

Клименко Руслан Иванович

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

15%

Куралбаева Гулирано

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана және мейманхана бизнесі» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Қуандық Досжан Бағдатұлы

Технологиялық факультетінің «Стандарттау және сертификаттау» БББ-ның 1 курс студенті

20%

Күмісбай Есдәулет Мұхтарұлы

Технологиялық факультетінің «Стандарттау және сертификаттау» БББ-ның 1 курс студенті

30%

Қанағат Ұлжан

Технологиялық факультетінің «Химия» БББ-ның 1 курс студенті

15%

Мамай Аружан Нұрланқызы

Технологиялық факультетінің «Химия» БББ-ның 1 курс студенті

20%

Нәдірбек Алуа Нұрланқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 3 курс студенті

15%

Сапар Айдана Тұрсұнбекқызы

Технологиялық факультетінің «Туризм» мамандығының 2 курс студенті

20%

Сұлтанмұратова Мөлдір Тазабайқызы

Технологиялық факультетінің «Биотехнология» мамандығының 4 курс студенті

20%

Түймебай Гүлдана Асылханқызы

Технологиялық факультетінің «Дизайн» мамандығының 2 курс студенті

20%




Ереженің 5.5 пунктіне сәйкес төмендегі



Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет