![Ойлау деңгейлері](/i/docx32.png) | Ойлау деңгейлері Мұғалім жаңа тақырыпқа байланысты тапсырма қағаздарын таратады. Қолжетімді ауызша есептермен сабақты қорытындылау 22,97 Kb. 1 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: 4-ші пропорционал шаманы табуға берілген есептермен жұмыс](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: 4-ші пропорционал шаманы табуға берілген есептермен жұмыс Модуль /пән атауы: Бастауыш сыныптарда арифметикалық, алгебралық, геометриялық материалдарды, математиканы оқыту әдістемесі Сабақ 84,58 Kb. 3 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: Қозғалысқа берілген есептермен жұмыс,оларды шешудің жолдары](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: Қозғалысқа берілген есептермен жұмыс,оларды шешудің жолдары Модуль /пән атауы: Математиканың теориялық негіздері және бастауыш сыныпта математиканы оқыту әдістемесі Сабақ 2,19 Mb. 4 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: Пайыз Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: Пайыз Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты Білім алушылар санның пайызын және пайызы бойынша санды табуға берілген есептермен танысады Сабақ 85,15 Kb. 2 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: Пайыз Бөлім: Пайыз Педагогтің аты-жөні](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: Пайыз Бөлім: Пайыз Педагогтің аты-жөні Білім алушылар санның пайызын және пайызы бойынша санды табуға берілген есептермен танысады Сабақ 0,72 Mb. 115 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: Пайыз Бөлім: Пайыз Педагогтің аты-жөні](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: Пайыз Бөлім: Пайыз Педагогтің аты-жөні Білім алушылар санның пайызын және пайызы бойынша санды табуға берілген есептермен танысады Сабақ 380,24 Kb. 65 | оқу |
![Сабақтың мақсаты Сабақтың барысы Сабақтың түрі Сабақтың әдісі](/i/32.png) | Сабақтың мақсаты Сабақтың барысы Сабақтың түрі Сабақтың әдісі Оқушылардың есептің жаңа түрімен таныстыру. Жақындау жылдамдығына берілген есептермен салыстыру Сабақ 14,23 Kb. 4 | оқу |
![Сабақтың мақсаты Сабақтың барысы Сабақтың түрі Сабақтың әдісі](/i/ppt32.png) | Сабақтың мақсаты Сабақтың барысы Сабақтың түрі Сабақтың әдісі Оқушылардың есептің жаңа түрімен таныстыру. Жақындау жылдамдығына берілген есептермен салыстыру Сабақ 14,23 Kb. 1 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: Пайызға есептер шығару Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: Пайызға есептер шығару Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты Білім алушылар санның пайызын және пайызы бойынша санды табуға берілген есептермен танысады Сабақ 0,62 Mb. 7 | оқу |
![Сабақтың тақырыбы: Фигураларды қиюға берілген есептер Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты](/i/docx32.png) | Сабақтың тақырыбы: Фигураларды қиюға берілген есептер Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты Білім алушылар бірлесіп, фигураларды қию және құрастыру арқылы берілген есептермен танысады Сабақ 0,66 Mb. 1 | оқу |
![Серіктестік қатынастарды қалыптастыру. Аутсорсинг](/i/docx32.png) | Серіктестік қатынастарды қалыптастыру. Аутсорсинг Мысалы, бухгалтерлік қызмет көрсететін компанияны табыңыз, белгілі бір мерзімге келісімшарт жасаңыз. Бұл компанияның адамдары қағаздармен және есептермен айналысады. Ал сіз — басқа істермен. Аутсорсингтің артында болашақ 20,11 Kb. 1 | оқу |
![Сабақ Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер](/i/doc32.png) | Сабақ Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер Барлық оқушылар: Оқушыларды шығармашылық қабілеттерін жетілдіру және олардың есептермен қатесіз жұмыс істей білу дағдыларын одан әрі дамыта білді Сабақ 268,5 Kb. 4 | оқу |
![Сабақ түрі: ертегі сабақ Сабақ әдісі: ойын,сұрақ -жауап,машық жұмыстар,интерактивтік тақтамен жұмыс,ой-қозғау](/i/doc32.png) | Сабақ түрі: ертегі сабақ Сабақ әдісі: ойын,сұрақ -жауап,машық жұмыстар,интерактивтік тақтамен жұмыс,ой-қозғау Сабақ мақсаты: Білімділік: 7 санын қосу және азайтудың сәйкес жағдайын тиянақтай түсу, қара- пайым өрнектермен,есептермен байланысты әр алуан іс -әрекет барысында кестелік қосу мен азайтуды орындауға машықтандыра түсу Сабақ 28,72 Kb. 1 | оқу |