|
Бөлім: 2-бөлім: Парасат пайымы Педагогтің аты-жөні
|
Дата | 23.08.2022 | өлшемі | 80,02 Kb. | | #148194 |
| Байланысты: Дариға апай
Бөлім:
|
2-бөлім: Парасат пайымы
|
Педагогтің аты-жөні
|
Дулатова А.Н.
|
Күні:
|
02.02
|
Сынып:10
|
Қатысушылар саны: 4
|
Қатыспағандар саны:0
|
Сабақтың тақырыбы
|
«Шашты» әңгімесіндегі кейіпкерлер жүйесі
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
10.1.3.1 – көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтау мен даралау.
|
Сабақтың мақсаты
|
көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтап, даралайды..
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
5-7 мин
|
Қызығушылықты ояту:
-
А. Кемелбаева туралы не білесіз?
-
«Шашты» сөзін қалай түсінесіңдер?
-
Түрікпендер мен қазақтар арсында қандай оқиғаларды тарихтан білесіздер?
-
«Барымта» дегеніміз не? Барымтаға сіздің көзқарасыңыз қалай?
(Мұғалім оқушылар жауабын тарихпен өзі толықтырып отырады)
Сабақ тақырыбы, оқу мақсаты, сабақ мақсаты, бағалау критерийлері таныстырылады.
|
Сұрақтарға жауап береді.
|
Ауызша бағалау
Тамаша!
|
Айгүл Кемелбаева «Шашты» әңгімесі
|
Сабақтың ортасы
30 мин
|
ОҚУЛЫҚ
2-тапсырма. Әңгіме кейіпкерлеріне мінездеме бере отырып, образдың жасалу жолын талдаңдар.
Кейіп керлер
|
Шығармадан үзінді
|
Мінез ерекшелігі
|
Жинақтау/ даралау
|
Жылқышы ата
|
|
|
|
Кенже бек
|
|
|
|
Атажан
|
|
|
|
3-тапсырма.
«Концептуалды кесте» стратегиясы
Кейіпкер
|
Портреті
|
Менің көзқарасым
|
Әңгімедегі әрекеті
|
Жылқы шы ата
|
|
|
|
Кенже бек
|
|
|
|
Дескриптор:
|
Әңгіме кейіпкерлеріне мінездеме бере отырып, образдың жасалу жолын талдайды.
|
Бір-бірінің жауаптарын бағалайды.
Кері байланыс«Не қиын, не оңай?» әдісі бойынша түсініктерін толықтырды
|
|
Сабақтың соңы
8 мин
|
|
|
|
«3 түрлі белгі»
|
|
Үйге тапсырма:
12-тапсырма. А. Кемелбаеваның «Ереймен мен Ақынай» әңгімесін оқу
|
|
|
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|