Күні : Мұғалімнің аты-жөні: Тәжірибе жинақтаушы



Дата27.05.2020
өлшемі38,94 Kb.
#71328
түріСабақ
Байланысты:
2сыныпдшшшшш
000000000, 000000000, 000000000, 000000000, 000000000, 000000000, 000000000, 000000000, 000000000, сонгыэкономика, 000000000

Сабақ тақырыбы: Қозғалмалы ойындар


Мектеп:

Күні :

Мұғалімнің аты-жөні:

Тәжірибе жинақтаушы:


СЫНЫП: 2

Қатысқандар саны: ____ Қатыспағандар саны:____

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.2.1.3. Тартылу, созылмалы жаттығу дағдыларын қалыптастыру



Бағалау критерийлері

Барлық оқушылар орындай алады:

Кез-келген жаттығу түрін біледі .






Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Жаттығу ережесін, жаттығу ретін айтады.



Кейбір оқушылар орындай алады:

Қиындық туғызатын жаттығу түрін жасайды.



Тірек сөздер:

Тартылу, гимнастика, созылу.

Тілдік мақсат

Оқушылар: Жаттығу түрлерін, жасау біледі.

Сыныптағы диалог : ауызша сөйлеу

Талқылауға арналған сұрақтар:

  • Тартылу жаттығуларын білесіңдер ме?

  • Оларды қалай жасалады?

АКТ қолдану дағдылары

АКТ қолданылмайды.

Алдыңғы оқу

Өткенді қайталау


Тексерілді_________________

Пән мұғалімі__________________



Сабақ барысы

__________________________________________________________________



Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

8 минут

5 минут

Сабақтың ортасы

15 минут

10 минут

Сабақтың соңы

2 минут



Оқушыларды сапқа тұрғызу:
       а) сәлемдесу;
       б) сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

Саптағы жаттығулар:
       а) Оңға! Артқа! Солға! Солға!

Жүру және оның түрлері:
а) қолды жоғары тік көтеріп,аяқтың ұшымен жүру

ә) қолды екі жаққа созып, өкшемен жүру

б) қолды белге қойып, сыртқы қырымен жүру
в) қолды белге қойып, ішкі қырымен жүру
Арнайы жүгіру жаттығулары:

а) аяқты артқа бүгіп жүгіру

ә) тізені жоғары көтеріп жүгіру

б) оң (сол) жақ қырмен тіркеле адымдап жүгіру

в) аяқтың ұшын созып, алдыға қайшы тәріздес жүгіру

г) жылан тәріздес жүгіру 



Жаттығу жасайтын орынға бару


Негізгі бөлім:

Қозғалыс ойындары:

Оқушыларды 2 топқа бөлу:

а)  Секіргішпен секіру (ұлдар), сақинаны  белге салып айналдыру (қыздар)

ә) Секіргішпен секіру 

(қыздар), сақинаны белге салып айналдыру (ұлдар)
«Қораздар шайқасы» ойыны:

Бұл ойын үшін алдын - ала мүмкіндігінше үлкен етіп, дөңгелек сызу керек. Қарсыластар бір аяқтап жүріп, дөңгелек ішінен бір - бірін итеріп шығаруы керек. Екінші аяғы жерге тисе, ол ойыншы ұтылған болады.    



Кері рефлексия

  • Сонымен қандай жаттығулар жасадық?

  • Қозғалмалы ойындарда қиындық туды ма?



Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Сөйлеу-речи-speeches


Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)


Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.


Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)




Өнер, ана тілі сабағы

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет