Психологиялық ахуал қалыптастыру



Дата29.01.2022
өлшемі2,42 Mb.
#115736
Байланысты:
1614514708-Бұрыш түрлері. Көп бұрыштар.


№65 12.01.2021ж

Сынып

2

Пән

Математика

Бөлімі:

3А Бөлім. Геометриялық фигуралар және олардың өзара орналасуы

Тақырыбы:

Бұрыш түрлері. Көп бұрыштар.

Мақсаты :

2.3.1.1 бұрыш түрлерін (тік, сүйір, доғал) бір бірінен ажырату және атау/тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтау

2.3.1.2 көпбұрыштарды төбелер саны бойынша жіктеу









Жоспарланған уақыты

Оқытушының іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру.

Оқушылардың көңілін сабаққа аудару

Сабақтың тақырыбын хабарлау




ҚБ: ж ұлдызшалар арқылы бір-бірін бағалау.




Сабақтың ортасы

№1 суреттен сен қандай сызықтарды көріп тұрсың? Олапды қандай топтарға атауға болады.

№2 а) Шаршы пішінді қағазды ортасынан бүкте. Содан кейін тағы бір рет бүкте. Парақтың бүктеуін жаз. Сен қандай бұрыштарды көріп тұрсың!
Ә) Шаршы пішінді қағазды суретте көрсетілгендей бүкте. Содан кейін бүктеуін жаз. Сен қандай бұрыштарды көріп тұрсың?

Б) Шаршы пішінді қағаз ал. Оны әр түрлі бүкте. Қара, қандай бұрыштар шықты.




Дескриптор:

Суреттен сызықтарды байғанын атапшықты.

Кезінді, сызық, қисық сызық, түзу сызық , тұйықталған сызық. Атауларды атады.

Дескриптор:

Балалар қағазды бүктейді.



Ондағы жасаған улалары


Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады.

Жұлдызшаларды тарату арқылы бағалау жүргізіледі




Жұлдызшаларды тарату арқылы бағалау жүргізіледі



Оқулықтар суреттер

Кеспелер


Сызғыш қарындаштар

Қайшы


Қағаздар беріледі.

Сергіту сәті:



Балалар бойын жазқып сергіту сәтінде қимыдап ойнайды.




Көңілді музыка ырғағы ойнатылады.

Сабақтың ортасы



№3 есептер шығару

А йдос- 14ж ? қанша

Нұрлан – 9 ж

Еркін –? Сонша жасады

Шешуі:

14+9= 23

Жауабы: Еркін 23 жаттығу жасады.


Дескриптор:

Есепты оқыды. Оны талдап, шартын құрастырды. Шешуін шығарып, жауабын тапты.








Сабақтың соңы

қорытындылау



Бүгінгі сабақта танысқан геометриялық фигураларды атап шығу




Дескриптор:

сабақта танысқан геометриялық фигураларды атап шықты.



Оқушыларға «Білім баспалдағы » кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.






Үйге тапсырма беру

№4 есепте 7 бет










Тексерілді___________________________________________

Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет