|
Мектеп:
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
Сынып: 6
Сабақ 60
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Ел жүрегі –Астана
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
|
|
Сабақтың мақсаттары
|
Астана мәтінімен таныстыру, топтық жұмыста бірлесе аудара отырып,жаңа сөздерді меңгерту,суретпен жұмыс жасау арқылы сөздік қорларын арттыру.
|
Жетістік критерийлері:
|
Топта бірлесе жұмыс істеуді жетілдіреді.Мәтінді түсініп оқи алады,постермен жұмыс жасау арқылы тақырыпты толық меңгереді,өз ойларын нақты жеткізеді.
Оқушының орташа жетістігі (ООЖ): мәтіндегі негізгі ойды табады, тақырып бойынша өз ойын айтады, сыныптастарымен тілдеседі.
Оқушының жоғарғы жетістігі(ОЖЖ): тақырыпқа қатысты диалог, шағын мәтін құрай алады.
|
Тілдік мақсаттар
|
Пән лексикасы және терминология:
Жаңа тақырып бойынша әртүрлі диалогтік минимумдар арқылы сұхбат құру мәдениетін дамыту, сөйлесімге баулу
Диалог және жазылым үшін қажетті сөз тіркестер:
Менің ойымша; пікіріме мынадай дәлелдер келтіремін; оның мынадай себептері бар; себебін былай түсіндіремін.
|
Сабақта қамтылатын
білім беру
құндылықтары
|
жұптық және топтық жұмыстар орындау барысында өзіне және айналадағы адамдарға деген құрмет;
топтық жұмыстарды орындау барысындағы ынтымақтастық;
өз пікірін білдіру барысындағы ашықтық;
топтық жұмыстар, креативті шығармашылық ізденістер барысындағы еңбек және шығармашылық;
білімін тереңдету, қажетті материалдарды табу, өзінің жұмысын ұсыну мақсатында өмір бойы оқу.
|
АКТ қолдану
|
АКТ мүмкіншіліктерін пайдалану (интербелсенді тақта)
|
Осыған дейін меңгерілген білім
|
«Құнулар, сусар, тұқымдас, тауешкі, арқар, ұлар, жапалақ, үкі.
|
Жоспар
|
Жоспарланатын уақыт
|
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер
|
Дереккөздер
|
Сабақтың басы
10 минут
|
Ой қозғау.
Оқушылардың жаңа сабаққа деген қызығушылығын ояту мақсатында мақсатында тақырыпқа қатысты «Астана» деректі фильмін көрсетеді, сұрақтар қояды:
- Тақырыпқа қатысты дайындаған слайдтарын
Мұғалім оқу мақсаттарымен таныстырады, бағалау критерийлері оқушылармен бірге ойластырылады.
Оқылым алдындағы тапсырма. «Solo» әдісі бойынша жұптар берілген сурет
негізінде сұрақтарға жауап береді.
Кім ?
|
Не?
|
Қашан?
|
Қайда?
|
Қалай?
|
Неліктен?
|
|
|
|
|
|
| |