Сабақ: Дұрыс тамақтану режимі. Мектеп: №121 Құсмұрын ом күні



Дата04.07.2018
өлшемі120,22 Kb.
#47138
түріСабақ


САБАҚ ЖОСПАРЫ 2

САБАҚ: Дұрыс тамақтану режимі.




Мектеп: № 121 Құсмұрын ОМ

Күні:




Мұғалімнің есімі: Нұрманова А.Р.

СЫНЫП: 7

Қатысқандар саны:




Қатыспаған-дар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)




"Дұрыс тамақтану режимі" тақырыбы туралы әңгімелей, жаңа сөздердің мағынасын меңгереді, қарым-қатынаста қолдана алады.

Сабақ мақсаттары:.




Барлық оқушылар:



  • "Дұрыс тамақтану режимі" мәтінін түсініп оқиды, жаңа сөздердің мағынасын меңгереді.




Оқушылардың басым бөлігі:



  • Жаңа сөздерді қолданып, диалог құрастыра алады.




Кейбір оқушылар:



  • "Дұрыс тамақтану режимі" тақырыбы бойынша жаңа сөздерді қарым – қатынаста қолдана алады.

Тілдік мақсат




Оқушылар:

Әңгімелей алады, қолдана алады, мағынасын түсінеді.






Негізгі сөздер мен тіркестер:



  • зат алмасу, бұзылулар, ауру, бауыр, теңіз тағамдары, жеткілікті.

Алдыңғы оқу




"Ас - адамның арқауы"



Жоспар

Жоспарланған уақыт




Ресурстар

І.Сабақтың басы

(15 минут)

Сабақтың ортасы

(25 минут)

Сабақты соңы

(5 минут)

1. Бір - бірінің қолын ұстап, ынтымақтастық ортаны жасауды бағыттайтын өлең жолдарын айтыңыздар.

Сәлеметсіз бе, Күннің көзі!

- Сәлеметсіз бе, Аспан!

- Сәлеметсіз бе, Жер-ана!

- Сәлеметсіз бе, қонақтар!

- Сәлеметсіз бе, мұғалім!

- Сәлеметсіз бе, достарым!



2. Жеміс-жидектердің суреттері арқылы топтасыңыздар.

3.Бағалау критериялары:

1)Жаңа сөздердің мағынасын білемін.(3 ұпай).

2)Дұрыс тамақтану режимі туралы әңгімелей аламын.(5 ұпай).

3)Жаңа сөздерді қолдана аламын. ұпай (5 ұпай).

"5"- 13, "4"- 8, "3 " - 3



4. Үй жұмысы: Жеміс – жидектер, сүт тағамдарының суреттерін көрсетіп әңгімелеңіздер.



Бағалау: «Бас бармақ»

5. «Миға шабуыл» әдісі  арқылы білімдерді өзектендіру мақсатында сұрақтар қойыңыздар.

1) Бұл сүреттердегі жеміс – жидектер, сүт тағамдары пайдалы ма?

2)Адам күніне неше рет тамақтану керек?

3)Қандай тағамдары жеткілікті мөлшердерде пайдалану қажет?

4) Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай?

6. Жаңа сабақтың тақырыбын хабарлау.



Бағалау: "Бас бармақ"

Тапсырма: Жаңа сөздерді оқып танысыңыздар.

Зат алмасу - обмен веществ

Бұзылулар - нарушения

Ауру - болезнь

Бауыр - печень

Теңіз тағамдары-морепродукты

Жеткілікті-достаточный

Топтық тапсырма:

Жаңа сөздерден сөз тіркестерін, 3 сөйлем құрыңыздар, буынға бөліңіздер.

Бағалау: "Екі жұлдыз.Бір тілек."


Тапсырма: Мәтін бойынша диалог құрыңыздар.

Бағалау: "Бас бармақ"

Тапсырма: Осы тақырып бойынша кластер құрастырыңыздар.
Дұрыс тамақтану режимі


1.Үй жұмысы: «Ас» тақырыбына сөздік диктант дайындап келіңіздер.

2.Рефлексия: смайликпен сөйлемді аяқтаңыздар

Бүгін мен ............. білдім.

Бүгін .............. қызық болды.

Бүгін ..............қиын болды.



Презента


ция.

Жеміс-жидектің суреттері.

Постер.

Суреттер



Оқулық.

( 85 бет)


Оқулық.

Постер.
Оқулық-

86 бет.


Смайлик.












Қосымша ақпарат

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?







Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.










Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?


1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет