Сабақ жоспары Cабақтың тақырыбы: Алғашқы функция және анықталмаған интеграл. Анықталмаған интеграл қасиеттері



Дата04.04.2022
өлшемі201,14 Kb.
#137898
түріСабақ
Байланысты:
55. Алғашқы функция
Часть 6 Оптика каз, ТЕСТЫ АГ 1 вариант, Дамира 5 срс, 54. Алғашқы функция, 51. Туындының көмегімен функцияны зерттеу, 61. Жорамал сандар, доклад, Ukrajinsjki narodni kazky, модуль 5, АНАФИЛАКТИЧЕСКИЙ ШОК 22-23 рус

Азаматтық қорғаныс жоғары көпсалалы колледжі
Сабақ жоспары
Cабақтың тақырыбы: Алғашқы функция және анықталмаған интеграл. Анықталмаған интеграл қасиеттері.
Модуль/ пән атауы:Математика
Дайындаған педагог:Нурсеитова Р.З
25.02.2022ж
1. Жалпы мәліметтер:
Курс\Топ: 1 курс ТЖ-11Д
Сабақтың түрі: практикалық сабақ
2. Мақсаттары, міндеттері: Алғашқы функция және анықталмаған интеграл түсініктерін меңгеру және интегралдың қасиеттерін пайдалана отырып, есептер шығару
2.1Оқу процесінде білімалушылар игеретін кәсіби дағдылардың тізімі
1) Алғашқы функция және анықталмаған интеграл ұғымын ашады;
2) Анықталмаған интегралды есептейді;
3. Сабақтың жабдықталуы
3.1Оқу-әдістемелік жабдықтау, анықтамалық әдебиет:

  1. Әбілқасымова А.; Жұмағұлова З.,Абдиев А. Алгебра және анализ бастамалары Мектеп.,

  2. А.Ш. Алимов, Ю.АМ. Колягин Алгебра и начала математического анализа 10-11кл Учебник М: Просвещение, 2012.,

  3. А.Н.Шыныбеков. Алгебра и . начала анализа.10 класс. Алматы:Атамұра,2011.

3.2 Техникалық жабдықтау, материалдар: ЗУМ, презентация, Бейне сабақтар, АИС Платонус
4.Сабақ барысы
- Ұйымдастыру кезеңі;
- Үй жұмысын тексеру;
ІV. Білімалушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмаларын беру арқылы



ЕСЕПТЕР ШЫҒАРУ:



5. Сабақ бойынша рефлексия
«Аяқталмаған сөйлемдер» стратегиясы бойынша білімаушылар оқу мақсаттарының жетістік критерийлеріне сәйкес өздерінің бүгінгі сабақта нені ұғынып, нені игергендерін, нені әлі де болса жетілдіру қажет екендері жайлы ойларын айтады
6. Үй тапсырмасы №1.5



Сандық эквивалент

Баға

Критерийі

«Өте жақсы»

«А»
95-100 балл

Білімалушылар қойылған мәселелерді шешу үшін және қорытындыны тұжырымдау үшін берілген шамаларға сараптама жасай алады;

«А-»
90-94 балл

Білімалушылар математикалық ақпаратты қолданып практикалық жағдайларды модельдейді және құрылған модельді зерттейді

«Жақсы»

«В+»
85-89 балл

Білімалушылар ғылыми ақпаратты жүйелі түрде жеткізе алады;



«В»
80-84 балл

Білімалушылар терминдер мен үғымдарға түсінікті анықтама береді;

«В-»
75-79 балл

Білімалушылар ақпаратты және есептің шешімін анық және түсінікті формада береді

«С+»
70-74 балл

Білімалушылар ақпараттық-коммуникациялық технологияларды және көрнекіліктерді пайдаланып зерттеуді жоспарлаудың, жүргізудің және зерттеудің нәтижелері туралы ақпаратты математикалық сауатты түрде ауызша және жазбаша жеткізе білуге дайын және қабілетті екенін көрсете алады

«Қанағаттанарлық»

«С»
65-69 балл

Білімалушылар математикалық білімдерін, біліктерін және дағдыларын таңдайды және оны қолданады;есептерді шешудің тиімді әдістерін таба алады

«С-»
60-64 балл

Білімалушылар дұрыс шешім қабылдай алады;нақты математикалық амалдарды орындайды

«D+»
55-59 балл

Білімалушылар нәтижені сауатты жаза алады;есептің нәтижесін бағалай алады;

«D»
50-54 балл

Білімалушылар нәтижені қорытындылай алады, ақпаратты таныс және дәстүрлі емес проблемаларды шешуге қолданады

Баға

«F»
0-49 балл

Білімалушылар математика тілін, заңдарын, заңдылықтарын, терминдерін және ұғымдарын қолдана алады;ғылыми ақпаратты түсіндіре алады;


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет