Сабақ жоспары мерзімі. Өтілу уақыты



Дата21.07.2017
өлшемі31,67 Kb.
#21793
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ,Әуезов ауданы , №86 мектеп-гимназия.

Аскерова Гүлжаухар Нұрсейтқызы



1 КОУЧИНГ САБАҚ ЖОСПАРЫ

Мерзімі.

Өтілу уақыты.

Тақырыбы:

Мақсаты;

Түйінді идея;

Нәтижесінде;

Қолданылатын ресурстар;

Коучинг жүргізу барысы;

60 мин

Оқыту мен оқу үдерісіне жеті қуатты педагогикалық құралдарды енгізу тиімділігі

Бағдарламаның жеті модульмен мазмұнымен таныстыру.Мұғалімдердің сабақта жеті модульді тиімді ықпалдастыруға қолдау көрсету.Бағдарлама негізінде оқушылардың қалай оқу керектігін,соның нәтижесінде еркін,ынталы сенімді,сыни пікір көзқарастары қалыптасады, жұмыс жасау барысында мұғалімдерді,шығармашылыққа баулу.

Мұғалімдер сабақ барысында жеті модульмен мазмұнымен туралы түсінік алады.Оқу үдерісінде тиімді пайдалануы, оқушылардың ойлауын дамытады, қалай дамытуға болатындығын түсінеді.

Топ ішінде ынтымақтастық қарым-қатынас жасауға мүмкіндік туады. Кез-келген мәселені бірлесіп шешудің дағысы қалыптасады.Қиын сұрақтардың жауабын бірлесе отырып орындау дағдысы қалыптасады.

Нұсқаулық, компьютер, интерактивтік тақта,түрлі- түсті қағаз, постер, флипчарт, стикерлер,бейне ролик, фламастер .ж.т.б.

1.Ұйымдастыру бөлімі.(топқа бөлу, топ мүшелерін сайлау, топтың ережесін жазу)

Фильм көрсету. ЦПМ таныстырылым

2.Сергіту жаттығуын жүргізу. «қызыл өрік» 2 мин.

1.топ. «Жаңашыл» тобы

2.топ. «Шығармашыл» тобы

Топ мүшелерін сайлап алу:


  1. Көшбасшы

  2. Баяндамашы

  3. Хатшы

  4. Таймкипер

3.Сабақ мақсатын айту, тапсырма беру.

1. Қуатты жеті модуль идеясы туралы ресурстарды пайдалану.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

Жекеленген құбылыс, дағды емес,оқуға қабілетін жақсартуға мүмкіндік беретін педагогикалық кешен

Оқытуды бағалау және оқуды бағалау

Оқыту үшін бағалау-бұл білім алушылар өздерінің оқудың қандай сатысында тұрғаныны,қандай бағытта даму керек және қажетті деңгейге қалай жету керек екендігін анықтау үшін оқушылар және олардың мұғалімдері қолданатын мәліметтерді іздеу және түсіндіру үдерісі.

Оқу үшін бағалау-оқушы қазіргі уақытта не оқып білгенін жинақтау болып табылады.

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету

Сыни тұрғыдан ойлау-бақылаудың,тәжірибенің,ойлау мен талқылаудың нәтижесінде алынған ақпаратты ойлауға бағалауға синтездеуге бағытталған пәндік шешім.

Оқытуда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану

Ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың дамуы білімді бағалау және пайдалану жүйесін де уақтылы өзгертіп отыруды талап етеді. Осыған байланысты оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер, әдістемелер, технологиялар жаңартылып отырады.

Талантты және дарынды балаларды оқыту

Бұл санаттағы оқушылар өздерінің оқуларының нәтижелілігін арттыру әдістерін іздеуге және өзін өзі бақылау қабілетіне ие; олар ақпаратты талдауға, толықтыруға, таңдауға, пайдалы және орынсыз деп саралауға, оның мағынасын бірден түсінуге; проблеманы анықтап, басқа оқушылардың ұсынған шешімдерінен өзгеше баламалы шешімдерді таңдауға; қызығушылықты арттыру мақсатында анағұрлым күрделі ойындар мен тапсырмаларды құрастыруға қабілетті болып келеді; олар ерте жаста назарын ұзақ уақытқа бір нәрсеге сыртқы мәжбүрлеусіз шоғырландыру сияқты айрықша қабілетке ие; сондай-ақ осындай балалар қарым-қатынас жасауға, оқуға және жазуға деген қабілеттерін ерте жастан бастап көрсетеді.

Оқушылардың жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу

Оқытудағы бихевиористикалық тәсіл .Оқытудағы танымдық тәсіл
Оқытудағы гуманистік тәсіл.Оқытудағы әлеуметтік-жағдаяттық тәсіл.
Зейін, Жады, Сөйлеу,Ойлау

Оқытудағы басқару және көшбасшылық

2. Сергіту сәті

Қуатты жеті модульға постер құрастырып оны қорғайды (топтық жұмыс)

3. Видеосюжет «Минута славы» 3 мин.

4. «Ыстық орындыққа» отырғызу



6.Рефлексия.



Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет