Сабақ жоспары Оқушы: Данияр Ақнұр Сабақтың тақырыбы: «С» дыбысын шығару, дағдыландыру. «С» дыбысын ажырату Сабақтың мақсаты



Дата25.08.2017
өлшемі41,6 Kb.
#26703
түріСабақ
Жеке сабақ жоспары

Оқушы: Данияр Ақнұр

Сабақтың тақырыбы: «С» дыбысын шығару, дағдыландыру. «С» дыбысын ажырату

Сабақтың мақсаты: «С» дыбысын жеке, анық шығару. «С» дыбысын анық, созып буында, буынды сөзде, сөзді сөйлемде анық шығару. «С» дыбысын дағдыландыру. С-З дыбыстарын ажырату.

Сабақтың барысы:



Мұғалім

Оқушы

І.Ұйымдастыру кезеңі

Сәлеметсің бе, Ақнұр

Па –па –па дыбыс барма?



Сенің атың кім?

Сен неше жастасың?

Қазір қай сабақ?

Сен не істедің?

Сәлеметсіз бе, апай.

Бар


Ақнұр

9

Қазір жеке сабақ



Мен сұрақтарға жауап бердім.

ІІ.Тыныспен жұмыс

Тыңда.

Біз қазір демаламыз.

Мынау не?

Бұл желдеуіш

Желдеуішті үрле

Не істедің?




Ойыншық


Ойнадым


ІІІ.Дауыспен жұмыс

Ақерке тыңда!

-Мынау не?

-Қазір біз қуыршақты ұйықтатамыз.

-Даусыңды шығар!

-а-а-а-а-а-а-а-а

-Жарайсын! Қуыршақ ұйықтады


Дауыстап: Күн қандай тамаша
Жай: Күн қандай тамаша
Сыбырлап: Күн қандай тамаша

-қуыршақ


-а-а-а-а-а-а-а-а

Күн қандай тамаша


Күн қандай тамаша
Күн қандай тамаша

IV.Түзету жаттығулары

Артикуляциялық жаттығу

«Сағат» – тілді жіңішкертіп ұстап оңға, солға жайлап қозғау керек. Осылай санап отырып 15-20 рет қайталау керек.


Қайталайды





V.Дыбыспен жұмыс

Тыңда.Оқышы?

С_______

Қара «С» дыбысын айтқанда ерін жымияды.Тілдің ұшы астыңғы азу тіске тіреледі.Тістердің арасы 2 мм-дей жақын.Тілдің бүйірі жоғарғы азу тістерге тиіп тұрады.Тілдің ортасы кесе тәріздес (Шыраймен жұмыс)

Сен аузыңды көрсетші?

Тіліңді көрсетші?

Енді дауыс шығарып айт С________

Оқы

С

С___________



Бала педагогтың әрекетін қайталайды.

Бала көрсетеді.


С__________

Са-со-су-сы

Со-су-са-сы

Сұ-со-са-сы


Аса асы усы осы

Осо асу ысы ұсы


[C] [З]

Са за


Се зе

Со зо


Су зу

Си зи


Сөз

Саз, сан, сағат, сағыз сирек.

Заң, зат, зерек, Зере

Сөйлем

Самат саған сағат қаншада соғайын.

Зәуре, Зере, Зейнеп зерек оқушы.


VI. ЕҚД

Тыңда .Мен қазір оқимын.Сен тыңда.

Менің күн тәртібім

Мен сағат 7-00 де тұрамын. Таңғы асты сағат 7-15 те ішемін. Сабаққа сағат 8-00 де барамын. Үйге сағат 14-00 де келемін. 1 сағат ұйықтап сабақ оқимын. Кешкі асты сағат 19-00 де ішемін.Сағат 10- да ұйықтаймын.

Сен қандай сөздер естідің?

Тыңда ,мен оқимын ал сен қайталайсын.Қара мына сөйлемдердің ішінен қарап отыр.

Жарайсың.



VII.Бекіту

Сен сабақта не істедің?

Жарайсың сен «С» дыбысын жақсы айттың.

Жарайсың


Орныңнан тұр. Сау бол!

Мен сағат 7-00 де тұрамын.

-Мен ойнадым, айттым, оқыдым

Сау болыңыз!


Менің күн тәртібім

Мен сағат 7-00 де тұрамын. Таңғы асты сағат 7-15 те ішемін. Сабаққа сағат 8-00 де барамын. Үйге сағат 14-00 де келемін. 1 сағат ұйықтап сабақ оқимын. Кешкі асты сағат 19-00 де ішемін.Сағат 10- да ұйықтаймын.

Менің күн тәртібім

Мен сағат 7-00 де тұрамын.

Таңғы асты сағат 7-15 те ішемін. Сабаққа сағат 8-00 де барамын.

Үйге сағат 14-00 де келемін.

1 сағат ұйықтап сабақ оқимын.



Кешкі асты сағат 19-00 де ішемін.

Сағат 10- да ұйықтаймын.
Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет