Сабақ жоспары/ Поурочный план Сабақтың тақырыбы / Тема занятия: Жергілікті күн тәртібі-xxi. Әлеуметтік, экологиялық және экономикалық тиімділік



Дата07.11.2022
өлшемі18,71 Kb.
#156850
түріСабақ
Байланысты:
07.11.2022 география
дин, Математиканың адам өміріндегі маңызы, каз яз, задание теплов.ЧС,Пб., ЖПТ ЖББ-21 РУП, 9, 28. Функцияның нүктедегі үзіліссіздігі, Логарифмическая функция, ее свойства и график., Малика безотв, Ұстаз мәртебесі, 2.4 Сауат ашу әдістемесі, ғылыми негіздері, бағдарламамен байланыстылығы, білім алушылардың ойын, тілін дамыту жолдары, 1.5 Атмосфера, РУП Жоғары математика негіздері ӨҚ 2 курс, ӨҚ-21С(ҚБ)

Азаматтық қорғаныс жоғары көпсалалы колледжі
Высший многопрофильный колледж гражданской защиты
Сабақ жоспары/ Поурочный план
Сабақтың тақырыбы / Тема занятия: Жергілікті күн тәртібі-XXI. Әлеуметтік, экологиялық және экономикалық тиімділік
Модуль/пән атауы/ Наименование модуля /дисциплины: география
Сабақтың мақсаты: әлемдегі жаратылыстану ғылымы бейнесіндегі заманауи білімді және жаратылыстану ғылымының танымдық әдістемелерін меңгеру; жаратылыстанудың жетістіктері мен аса маңызды идеяларымен таныс болу, табиғатқа әсер ететін белгілерді айқындау, техника және технологиялардың дамуына, экологиялық проблемаларды шешудегі технологиялардың рөлін бағалау


Дайындаған педагог/ Подготовил педагог Оралова Макпал Бакбергеновна____________
"__"___10_________ 2022жыл/ года


Жалпы мәліметтер/ Общие сведения
 Курс/ топтар/ Курс, группы __ ДТ-11_______________
Сабақ түрі/ Тип занятия: аралас сабақ Маңызды терминдерге анықтамалар беретін глоссарий құрастыру.
Бағалау критерийі: ауа туралы алған білімдері жүйеленіп,ауаны таза ұстаудың,таза ауамен тыныс алудың маңызын ұғынады.ауаны ластау көздері және оны болдырмау туралы көзқарас қалыптасады.
Сабақтың жабдықталуы/ Оснащение занятия
А) Оқу-әдістемелік жабдықтау, анықтамалық әдебиет/ Учебно-методическое оснащение, справочная литература: Көрнекі құралдар, жабдықтар, үлестірме қағаздар, қосымша әдебиеттер.
Б) Техникалық жабдықтау, материалдар/ Техническое оснащение, материалы
І.САБАҚ БАРЫСЫ / ХОД ЗАНЯТИЯ
ІІ. Ұйымдастыру кезеңі / Организационная часть: амандасу, білім алушыларды түгендеу,сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту.
Сабақ бойынша рефлексия/ Рефлексия по занятию
ІІІ. «Ой қозғау»
2. Мәтінді оқыңыздар.
Қалалық кеңестерге ұзақ мерзімді тұрақты дамуға негізделген саясатты құруға басшылық жасау үшін құралдар деп аталады Күн тәртібі 21 Бағдарлама 21. Бұл құралдар БҰҰ-ның Рио-де-Жанейро қаласында (Бразилия) 1992 жылы ұйымдастырған қоршаған орта және тұрақты даму жөніндегі әлем кубогында, сондай-ақ Жер саммиті деп аталған. Бұл құралдардың негізгі бастамасы - болашақ ұрпақтар табиғи ресурстарды біздің бүгінгідей пайдаланып қалуы үшін орнықты дамуды құруға болады. Қазір күн тәртібі 21 деп аталатын құру үшін БҰҰ қайда қатысты Барлық экологиялық, экономикалық және әлеуметтік саясатты қолдануға міндеттелген 172 елге қол қойылды тұрақты дамуға бағытталатындай етіп жергілікті деңгейде. Барлық аймақтар мен елді мекендер өздерінің жергілікті күн тәртібін әзірлеуі керек. Басқаша айтқанда, әр муниципалитет қоршаған ортаға және табиғи ресурстарды сақтауға қатысты жергілікті ережелерді еркін құра алады.
Бұл сипаттамалар әр муниципалитетте экономиканың басым түрімен, әртүрлі экономикалық қызмет үшін қол жетімді жерлермен, салалардың болуымен, туризмнің басым болуымен және т.б. Муниципалитеттің экономикасына сүйене отырып, барлық саясатты жасау керек 21 жергілікті күн тәртібіне енгізілген тұрақты және сау дамуға бағытталған.
3 тапсырма
Тест сұрақтарын құрастырамыз.
Рефлексия – нені білдік? Нені үйрендік?


VІ. Бағалау.

Сандық эквивалент

Баға

Критерийі

«Өте жақсы»

«А»
95-100 балл

Оқу материалын түсініп, іс жүзінде қолдана алады.

«А-»
90-94 балл

Өзіндік жұмыс жасау үшін қосымша материалдарды пайдаланады.

«Жақсы»

«В+»
85-89 балл

Бұрын оқылған материалды жаңа материалмен салыстыра отырып, нақты түсінігін қалыптастырады.

«В»
80-84 балл

Әр түрлі ақпарат көздерімен жұмыс жасай отырып, шығармашылық қабілеттерін көрсетіп, сұрақтарға жауап береді.

«В-»
75-79 балл

Тапсырманы өзі жасап, шешім қабылдай алады.

«С+»
70-74 балл

Тақырып пен тапсырманың не туралы екендігін бірден түсінеді.

«Қанағаттанарлық»

«С»
65-69 балл

Тақырып туралы түсінігі бар.

«С-»
60-64 балл

Ережені айта алады.

«D+»
55-59 балл

Тапсырманы өз бетінше орындай алады.

«D»
50-54 балл

Сұраққа өз шама-шарқынша жауап береді.

Баға

«F»





Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет