Сабақ жоспары Сынып: 3 сынып



Дата13.05.2017
өлшемі45,79 Kb.
#16221
«28 орта мектебі» ММ

Тізбектелген сабақтар топтамасы

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Сынып:

3 сынып

Пәні:

Қазақ тілі

Сабақтың тақырыбы:

Қағаздан қар жасаймыз

Негізгі түсініктер:

Аққала, қағаз, қайшы, бүктейміз, қиямыз.

Оқу мақсаты:

Шағын мәтіндер негізінде тақырыпқа қатысты жаңа заттық атауларды біледі .

Оқушыларды әдеби тіл нормасын сақтау арқылы өзі тұтынатын заттарды сипаттай алады;.



Табыс критерийлері:

Барлық оқушылар:

Көпшілік оқушылар:

Жекелеген оқушылар:

жаңа заттық атауларды пайдаланып сөйлем құрайды;


жаңа тақырып көлемінде шағын мәтіндерді құрау арқылы сипаттай алады.;


сабақ барысында қысқа мәтіндерді талдау, сипаттау арқылы толық ақпарат бере алады.;




Уақыты

Кезеңдері

Тапсырма

Мақсаты

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Ресурстар

мин

мин


мин

Ұйымдастыру

1.Сәлемдесу,

2.Көңіл-күйлерін реттеу;

«Ыстық алақан»

3.Өткен сабақтарға қайталау жүргізу; «Кубизм»

Анықтау.Жылдың қай мезгілі? Бүгін ауа райы қандай болып тұр?

5.Ертең ауа райы қандай болады?

6. . «Көңілді күн» сергіту сәті


1.Ізгілікке баулу

2.Көңіл-күйлерін реттеу;

3.Мұғалім мен оқушы арасында шағын диалог орнату;

4.Психологиялық ахуал туғызу;пәнге қызығушылықтарын арттыру;



Сәлемдеседі, сыныпты түгендейді,диалогтік қатынас орнатады.

Мұғалім сұрақ қояды,бақылайды,құптайды,

жақсы көңіл –күй орнатады


Сәлемдеседі, оқушыларды түгендеуге қатысады; мұғаліммен және өзара тілдік қатынасқа түседі

Интербелсенді тақта, слайдтар, суреттер, кесте, желім қағаздар

мин

Білу

Формативті бағалау:

«үш шапалақ»

Жеке, жұптық жұмыс



Ынтымақтастық атмосферасын орнату; материалды игеру;

Тапсырманы түсіндіру,оқушылардың іс-әрекетін бақылайды;

Тыңдайды,мағлұмат алады;

Карточкалар

оқулық


мин

Түсіну

Топта:

«Артық сөзді тап»(Себебін анықтау)




«Неліктен?» «Неге?» «Не үшін?» сұрақтары арқылы оқушылардың жауаптарын тереңдете түсу;

Мұғалім бақылайды, көмек береді;

Ауызша талқыланады;



Артық сөзді іздейді, себебін анықтайды,басқа оқушылардың пікірін тыңдайды;

сызба

мин

Талдау

1) Не ортақ?

«Венн диаграммасы»



Бірлесе жұмыс жасауға үйрену

Тапсырма бойынша бағыт-бағдар береді.

Салыстырады, ортақ қасиеттерді анықтайды;

«Венн диаграммасы»н құрады

мин

Жинақтау

Негізгі ойды білдіретін түсініктерді топтастыру;













мин

Қолдану

1)Ереже.Үндестік заңы;

2) топ. «Шеңбер әдісі»;

3)жұпта бір-біріне айтады;

4)етістіктің шақтары



Білімді жинақтау жүйеге келтіру;

Білімдерін қадағалайды,бағыт береді;

Сұрақтарына жауап береді;







Бағалау(суммативті)




Қорытындылау;

Формативті бағалар арқылы қорытынды баға шығару;







































Кері байланыс

«Табыс ағашы»































Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет