|
Мектеп: Қызылсу ОМ
|
Күні : 13.11.2018
|
Мұғалім: Утеуова А.Ш
|
Сынып: 6 Т1
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақ мақсаты
|
Абай Құнанбаевтың өмірі, шығармашылығы туралы оқушыларға жан-жақты мәліметтер ұсыну
Әдеби туындыдағы кейіпкердің типтерін тек тұрғысынан сипаттау.
Ақынның шығармалары арқылы өз бейнесін таныту
Абай шығармашылығымен таныстыру
|
Құндылықтарды игерту:
|
адамгершілік
сыйластық
құрмет
|
Бағалау критерийлері:
|
Кейіпкерді тек тұрғысынан сипаттай алады.
|
Тілдік мақсаттар:
|
Тірек сөздер
Қыңыр келу, тыным бермеу, әсіре қызыл
|
Осыған дейін меңгерілген білім
|
Айналайын, Ақ Жайық!
|
Жоспар
|
Жоспарланатын уақыт
|
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер
|
Дереккөздер
|
Сабақтың басы
5 мин
Сабақтың ортасы
3 минут
4 минут
7 минут
6 минут
5 минут
5 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру «Сатамын-сатып аламын» тренингі немесе «Базар»
Топқа бөлу Ақын өлеңдерінің үзінділері арқылы топқа бөлінеді
Қызығушылықты ояту кезеңі Инфографика әдіс тақырыпты табады
Мағынаны тану кезеңі
Видеоролик «Абай туралы деректер»
«Жәшіктегі кітаптар»әдісі бойынша топтар жәшіктен кітаптарды алып, ішіндегі мәліметтерді қысқаша түрде баяндайды
Бағалау – Жұлдызша арқылы
«Өрмекші» әдісі арқылы қабылданған мәліметтерді постерге түсіреді
Бағалау- бағдаршам арқылы
«Жүзімнің шоқтары» әдісі бойынша ақынның шығармашылығы туралы кластер қорғайды
Бағалау – мадақтау, қолпаштау сөздер арқылы
Қорытындылау
«Броундық қозғалыс» әдісі арқылы сыныптағы тілікшелерге жазылып қойған деректермен қорытындылайды
Бағалау – Бас бармақ арқылы
Сабақ рефлексиясы
Кері байланыс бутерброды
|
өлеңдерден
үзінді
Ақынның фотосуреттері
Видеоролик
Жәшік, кітаптар
Жұлдызшалар
өрмекші суреті
Бағдаршам
«Жүзімнің шоқтары» суреті
Мәліметтер жазылған тілікшелер
|
Сабақтың соңы
5 минут
|
«Кері байланыс бутерброды»
|
Қосымша ақпарат
|
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз?
|
Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтармен байланыс (тәрбиелік элемент)
|
|
|
|
Ойлан
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асырымды болды ма?
Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды?
Дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме?
Мен жоспарланған уақытымды ұстандым ба?
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен?
|
Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызға қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз.
|
Жалпы баға
Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)?
2.
Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)?
1.
Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым?
|