Сабақ: Математика Мектеп: : «Ново-Тимофеевка орта мектебі»



Дата08.09.2017
өлшемі169,2 Kb.
#30404
түріСабақ
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

Сабақ: Математика

Мектеп: : «Ново-Тимофеевка орта мектебі» КММ

Күні:06. 05. 2016

Мұғалім: Курунчинова Кумсай Бектосыновна

Сынып: 1

Қатысқан:

Қатыспаған:

Оқу мақсаттары

1.3.1.2.Жазықтықта (қағаз бетінде) түзу және қисық сызық,сынық сызық, тұйықталған және тұықталмаған сызық, кесінділерді, геометриялық фигураларды сызу.

Бағалау критерийлері

Жазықтықта (қағаз бетінде) түзу және қисық сызық,сынық сызық, тұйықталған және тұықталмаған сызық, кесінділерді, геометриялық фигураларды біледі және түсіндіреді.

Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады: Түзу және қисық сызық,сынық сызық, тұйықталған және тұықталмаған сызық, кесінділерді, геометриялық фигураларды біледі және түсіндіреді.
Негізгі терминдер мен сөз тіркестері : Түзу , қисық сызық,сынық сызық, тұйықталған және тұықталмаған сызық, кесінділерді, геометриялық фигуралар
Сабақта диалог/жазылымға қажетті тіркестер:

Түзу , қисық сызық,сынық сызық, тұйықталған және тұықталмаған сызық, кесінділерді, геометриялық фигуралар


Талқылауға арналған сұрақтар:

Түзу сызық қандай?

Қисық сызық қандай болады?

Сынық сызық қандай?

Тұйықталған сызық қандай болады?

Тұйықталмаған сызық қандай болады?

Геометриялық фигуралар деп қандай фигураларды атаймыз?

Жазылымға арналған сөз тіркестері:

Геометриялық фигуралар:...




Алдыңғы оқу

Сызық түрлері, геометриялық фигуралар туралы түсінігі бар.

ЖОСПАР

Жоспарланған уақыттар




Ресурстар

Басы: 0-5 мин

Тапсырма:Конвертке тапсырманың сызбасы салынып беріледі,оның ішінде үшбұрыш,төртбұрыштар бар,солардан фигура құрастырады.

Ж: Түзу сызық қандай?

Қисық сызық қандай болады?

Сынық сызық қандай?

Тұйықталған сызық қандай болады?

Тұйықталмаған сызық қандай болады?

Геометриялық фигуралар деп қандай фигураларды атаймыз?


Ахуалдық сұрақ: Бүгінгі сабақ не туралы ?


Конверт,тапсырма,үшбұрыш, төртбұрыш.

Жіп,ермексаз,қағаз,таяқша.




Ортасы

6-20 мин


Ж. 1.Тапсырма:Суретте не бейнеленген?(сызық түрлері)

2.Тапсырма:Геометриялық фигуралардан не құрауға болады?

3.Тапсырма:Таяқшалардан геометриялық фигураларды құрастыр.
Ұ. Суреттерін тақтаға іледі, түсіндіреді


Ақ қағаз, сурет,қарындаштар,геометриялық пішіндер,

таяқша


Бағалау критерийлері

Дескрипторлар




Түзу , қисық сызық,сынық сызық, тұйықталған және тұықталмаған сызық, кесінділерді, геометриялық фигуралар сызады,салады,жазады

  1. Жұпта бір –біріне көрсетеді.

  2. Не сызғанын талқылайды?

  3. Суретін салады

  4. Астына жазуын жазады

  5. Суретін тақтаға іледі

  6. Не бейнелегенін түсіндіреді.




21-25 мин

Сергіту сәті:

Шеңберде тұрып ,жургізуші

геометриялық фигураларды атайды ,аталған фигуралар орнымен ауысады.





Соңы

31-35 мин




Тапсырма:Логикалық тапсырма:

Қағаз, түрлі-түсті пішіндер.

Бағалау критерийлері

Дескрипторлар




Тапсырмаларды орындайды.. Өз ойларын жеткізе алады.

  1. Топ ішінде талқылайды

  2. Тапсырмаларды орындайды, түсіндіреді.




Дифференциация - оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалайша күрделендіресіз?


Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?



Пәнаралық байланыс:

геометрия,



Құндылықтар:

Қабілетті оқушылар постерде жазылған сөйлемдерді оқиды. Үндеу құрастыру.

Бағалау критерийлері бойынша оқушылар арасында жүріп, әр оқушының жұмыс қарқынын, айтқан ойларын бақылау. Тапсырма орындалып болған соң қалыптастырушы бағалауды қолдану.




Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері анық па? Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай, қандай деңгейде өтті?

Дифференциялау жоспарым жүзеге

асты ма? (тапсырмалары сәйкес болды ма?)

Уақыт дәлдігі қалай болды? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіземін?





Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері анық. Бүгін оқушылар геометриялық фигураларды ажыратып, сызық түрлерін үйренді.Сабақ жақсы өтті. Сабақ барысындағы топтық және жұптық жұмыста балалар бір-бірімен ынтымақтаса жұмыс жасауға, өздерін еркін ұстауға, пікірін ашық айтуға дағдыланды. Оқушылар тапсырмаларды қызыға орындады Сабақ уақытын жоспарлауда уақытпен сай келді.Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Берілген сұрақтарға жауап беріңіз?


Қорытынды баға
Қандай екі әдіс өте сәтті болды (оқыту мен үйрену)?

1Конверттегі тапсырма жаңа сабақты түсіндіру табысты болды.

2.Сергіту сәті мен тапсырмалар оқу мақсатын ашуға негізделді.
Қандай екі әдіс-тәсіл толықтырылуы тиіс (оқыту мен үйрену)?

1: Логикалық пен шығармашылық тапсырмаларды ойластыру.

2: Сөйлеу дағдыны жылдамырақ дамыту.

Келесі сабағымда ескеретіндей сынып және жеке оқушы жайында қандай мәлімет алдым?

Логикалық пен шығармашылық тапсырмаларды және сөйлеу дағдыны ары қарай толығырақ зерттеп, дамытамын.




Каталог: uploads -> doc -> 066d
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
066d -> Эссе менің президентім ұлы тұлға
066d -> Математика және информатика сабақтарында Қазақстан Республикасының атаулы даталарын қолдана отырып, патриоттық тәрбие беру жолдары
066d -> Сабақтың түрі: ашық сабақ Сабақтың барысы Ұйымдастыру кезеңі. психологиялық жаттығу
066d -> Сабақ атауы Ислам дәуіріндегі әдебиет. Түркі халықтарына ортақ ідеби құндылықтар
066d -> Білім беру саласы: Таным, Әлеуметтік орта Ұйымдастырылған оқу іс – әрекеті: Математика Көркем әдиебие


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет