|
Күні 10.04.2014 жыл
|
Сабақ 29
|
Сабақтың тақырыбы
|
3D- модельдеу.
|
Мақсаты
|
Программа интерфейсімен таныса алады; 3D ұғымы қалаптаса алады; ақпараттық сауаттылықтары арта алады
|
Жұмыс нәтижесі
|
Программа интерфейсімен таныса алады(барлығы);
3D модельдеу ұғымы қалаптаса алады(барлығы);
ақпараттық сауаттылықтары арта алады(барлығы)
|
Сілтеме
|
_____________
|
Негізгі идеясы
|
3D модельдеу интерфейсімен жұмыс істей алуы
|
Қолданылған әдістері мен тәсілдері
|
Диалогты оқыту: сұрақ қою, әңгімелесу;
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету: ЖИГСО
Оқуды және оқыту үшін бағалау: екі жұлдыз, бір тілек;
АКТ-ны қолдану; таныстырылым жасау.
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс;
Жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту.
|
Ресурстар
|
компьютер, проектор, түрлі түсті қалам, постер.
|
Сабақтың өтілетін уақыты
|
45 минут
|
Сабақ жоспары
|
Ұйымдастыру: мақсат қою
Сабақ барысы: Блум таксаномиясы бойынша
Рефлексия
Үйге тапсырма
|
Үйге тапсырма
|
Blender-дегі материалдар, дәл өлшемдер бойынша обьектілер құру . конспект
|
Ойлау
ды
Блум
Бойын
ша жіктеу
|
Мақсат
|
Тапсырма түрі.
Түрткілер.
|
Нәтиже
|
Бағалау
|
Критерий
Лер
|
дескриптор
|
Ұпай
|
Жиынтық баға
|
Білу
|
Үй тапсырмасы «Blender-дегі материалдар, дәл өлшемдер бойынша обьектілер құру»
тақырыбы бойынша
білімін анықтау. Қызығушылы-
ғын ояту.
|
Суреттерді анықтау
Суреттер: дөңгелек, төрбұрышты, үшбұрышты
|
Суреттерді анықтау арқылы қызығушы
лығы
оянады, білімін көрсетеді.
|
Білім көлемін зерделеу
|
Сурет толық анықталған
|
3
|
|
Сурет толық анықталмаған
|
2
|
Сурет толық анықталмаған
|
1
|
Түсіну
|
Лекциядан мәтінді игерту
|
Лекциядан оқығандарын түсіну
|
Тақырыптың басты идеясын табу
|
Тақырыптың басты идеясын табу
|
Тапсырманы толық орындады
|
3
|
|
Қателіктері болды
|
2
|
Мүлдем орындай алмады
|
1
|
Қолда
ну
|
Тақырыпқа сәйкес тапсырма орындау дағдысын қалыптастыру.
|
Берліген тапсырмалар бойынша компьютерде орындау
Сергіту Бейнежазба бойынша
|
Алған білімін тәжірибеде қолдана
алады.
|
Іс-тәжірибе жасау дағдысын қалыптасты
Ру
|
Қалыптасқан
|
3
|
|
Толық емес
|
2
|
Қиын
|
1
|
Талдау
|
Шешім шығару, обьектілердің жасалу жұмыстары бойынша пікірлері айту, ерекшеліктеріне мән беру
.
|
Слайд. Обьектілердің жасалу ерекшеліктері
|
Салыстыру арқылы пікірталасқа түседі.
|
Пікірталас
қа түсу
|
диалог құрып,қорытынды жасай
ды
|
3
|
|
тек диалог құрайды
|
2
|
жұмысқа қатыспайды
|
1
|
Жинақ
тау
|
Жұмысты нақтылау
|
Жұмысты салыстыра отырып нақтылайды.
|
Қажеттілігін салыстыра нақтылайды
|
Жағдаяттан шыға білу құзыреті
|
Толық шықты
|
3
|
|
Қиналды
|
2
|
Шыға алмады
|
1
|
Бағалау
|
Дүниетанымын кеңейту.
|
Еркін жұмыс: жасалған жұмыс бойынша пікірлері
|
Ойланып шешім қабылдайды, ізденеді.
|
Логикалық ойы
|
Креативті
|
3
|
|
Ойы жүйелі, тың ойы емес
|
2
|
Жалпыға ортақ ой
|
1
|