Сабақ тақырыбы: Адамның дене мүшелері Қатысқандар саны: 25 Қатыспағаны: 0 Оқу мақсаттары



бет1/2
Дата04.07.2018
өлшемі123,75 Kb.
#46832
түріСабақ
  1   2




























Жаңартылған бағдарлама бойынша сабақ жоспары




























Пән :Жаратылыстану

Мұғалім : Тайкенова Т.Б. ЖОББМ-КММ-сі

Бөлі м:Тірі табиғат

Бөлімше:Адам

Сынып: 1

Сабақ тақырыбы: Адамның дене мүшелері



Қатысқандар саны:25

Қатыспағаны:0




Оқу мақсаттары:

1.2.3.1 .Адамның негізгі дене мүшелерін

және олардың қызметтерін атау




Сабақ мақсаттары:

1.Барлық оқушылар:Адамның денесінің негізгі бөліктерін біледі.

2.Көптеген оқушылар:Адам денесінің бөліктерін жеке атауымен атай алады.

3.Кейбір оқушылар: адамның негізгі дене мүшелерін және олардың атқаратын қызметін атайды,денеміз неше бөліктен тұратынын ажыратып,салыстыра алады.


Бағалау критерийлері

Адам денесінің негізгі мүшелерін атайды.

Адам денесінің негізгі мүшелерінің қызметін сипаттайды.



Ойлаудың дағды деңгейі

Білу және түсіну

Тілдік мақсат:

Диалог құру:


қол, аяқ, саусақтар, бармақ, бас, шаш, көз және т.б.

көздің ,шаштың түсі ,

бой;бірдей ,басқа ,ең биік, ең аласа

кең тараған, сирек кездесетін

Біздің ұқсастығымыз неде?

Біздің арамыздағы айырмашылықтар қандай?

шашыңыздың/көзіңіздің түсін/

бойыңызды салыстырыңыз.

Жекеленген сөздердің орысша ,ағылшынша аудармасын атау.


Құндылықтарды дарыту

Артық дене мүшесі болмайтынын әр дене мүшесінің

өзінің атқаратынын қызметі бар екенін ұғындыру, ,денсаулықты жас кезінен сақтау керектігін түсіндіру.



Пәнаралық байланыс:

Математика, Көркем еңбек/сурет/Дене шынықтыру

Алдыңғы меңгерілген білім

Оқушылар дене мүшелерін атай білуі тиіс (бас, кеуде, аяқ, қол, табан және т.б. қуыршақ алып келу

Сабақ барысы:




Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар


Басы:

Ұыймдастыру кезеңі Психологиялық ахуал тудыру «Мұрын ,Құлақ»ойыны арқылы Оң қолдарымен сол құлақтарын,

Сол қолдарымен мұрындарын содан соң керісінше сол қолдарымен оң құлақтарын, оң қолдарымен мұрындарын ұстау керек деп ойын ойнай отыра жаңадан берілетін дағды тренигі арқылы оқушыларды топқа бөлеміз.



Қима қағаздардағы суреттерді таңдай отыра 4 топқа бөлінеді./ҚҰЛАҚ,КӨЗ,АУЫЗ ,ТІЛ/
1-тапсырма . /Ж.А./ Т. Сурет салу. « Ортақ портрет » әдісін пайдалана отырып,,оқушылар өз тобының ортақ портретін құрастырады .Бұл үшін олар топ құрамындағы оқушылардың арасында дене мүшелерін бөліп ала отырып біреуі көзі мен мұрнын т.с.с салады./Жағымды сипатта оқушылар бірін-бірі мақтағаны дұрыс . / Топ басшылар/ «Карусель әдісі» арқылы тексеріп,/топтар «Шапалақ «әдісі арқылы бағаланады.



Ватман қағаз, маркер
қуыршақ
суреттер


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет