Сабақ тақырыбы: қайталанбалы және қайталанбайтын орналастырулар Сабақ мақсаты



Дата30.01.2017
өлшемі6,43 Kb.
#8348
түріСабақ

Сабақ тақырыбы:

Сабақ мақсаты:

  • Сабақ түрі: практикалық сабақ
  • Сабақ әдісі: сын тұрғыдан ойлау
  • әдісі,семантикалық
  • карта, топтастыру.
  • Сабақ көрнекілігі:сызбалар,формула
  • лар.

Сабақ барысы:

  • 1.Ұйымдастыру кезеңі.
  • 2.Еске түсіру/топтастыру/.
  • 3.Миға шабуыл/есептер шығару/.
  • 4.Ой толғаныс/семантикалық
  • карта/
  • 5.Үйге тапсырма.

1.Ұйымдастыру кезеңі.

  • 1.Ұйымдастыру кезеңі.
  • Оқушыларды түгендеу, спикер
  • сайлау, екі топқа бөлу.

3.Миға шабуыл.

  • 3.Миға шабуыл.
  • 1.0,1,3,4 осы бес цифрдан, цифрлары
  • қайталанбайтын әрі он мыңдық орынына
  • 1,мыңдық орнына 2, жүздік орнына 3, ондық орнына 4,келмейтін бес орынды саннан қаншасын құрауға болады?
  • Шешуі:т2═1,т3═2,т4═9 болатындықтан,фор
  • Мула бойынша т5-ді табамыз.Мұндағы п═5,к═2
  • болады.Сонымен мәселенің жауабы:Т5═3А44-
  • {2[С33/Т2/+С32/Т3/2/+С31/Т4/2/]+А44}═22.
  • Бір сыныпта отырған А,в,С,Д,Е,Ғ,G,Н сегіз оқушыны
  • қайтадан отырғызу керек.Егер әрбір оқушы өздерінің бұрынғы орындарына отырмаса,әрі сыныптағы басқа оқушылардың /8 оқушыдан басқа/
  • орындарына да отырмаса,сонымен біргеВ;Е;Д;С;G бес оқушының әрбірі А оқушының орнына да отырмаса,онда
  • осындай отырғызудың ұқсамаған қанша түрлі тәсілі бар?
  • Шешуі:т2═1,т3═2,т4═9,т5═44,т6═265,т7═1854 болатындықтан
  • формула бойыншат8-ді табамыз.Мұндағы п═8,к═5 болады.Сонымен мәселенің жауабы мынадай болады.
  • т8═3А66-{2 [С66/Т2/+С65/Т3/2/+С64/Т4/3/+С63/Т5/4+С62/Т6/5/+С62/Т6/5/+С61/Т7/5/] }═4238.
  • басқа

Ой толғаныс.

  • Ой толғаныс.
  • Орналастыру түрлері
  • Қайталанбалы
  • орналастыру
  • Қайталанбайтын
  • орналас
  • Теру
  • формуласы
  • Бернулли
  • формуласы
  • Ньютон биномы
  • алмастыру
  • Толық
  • ықтималдық

Үйге тапсырма

  • Үйге тапсырма
  • Қортындылау,
  • Бағалау.


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет