Сабақ тақырыбы Отан отбасынан басталады. Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/4
Дата02.10.2023
өлшемі0,62 Mb.
#183379
түріСабақ
  1   2   3   4
Байланысты:
Документ Microsoft Word (2)
1, 9 сынып диктант, макал жоспар, 11 сынып тест

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Қуат Жансая Алтынбекқызы

Сынып: 8

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны :

Сабақ тақырыбы

Отан отбасынан басталады.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

8.3.2.1 Шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып,жаңашылдығына баға беру.

Сабақ мақсаттары

Шығармадағы матералдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға бере алады.

Құндылыққа баулу

Қазақстандық Патриотизм
Мемлекетке, туған жерге, өзінің мәдени ортасына сүйіспеншілігін қалыптастыру. Жас буынның бойындағы күш-қуатын, білімін Отан игілігі мүддесіне жұмсауға, жерін, тілін, тарихын, салт-дәстүрін, әдет-ғұрпын құрмет тұтуға тәрбиелеу

Зерттеу сұрағы

Саралау тапсырмаларын қолдана отырып, сөйлеу дағдыларына қандай факторлар әсер етеді?

Сабақтың_кезеңі/_уақыт__Педагогтің_әрекеті'>Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың
басы
3 мин




Өткен білімді еске түсіру
5 мин



Ұйымдастыру кезеңі:
Сәлемдесу
«Арманға жетуге бір қадам» әдісі арқылы психологиялық ахуал орнату.Мұғалім оқушыларға фальга таратып беріп, сол фальга арқылы қалаған нәрсе салады. Мұғалім сол салған заттарына қарай болашақ мамандықтарын байланыстыра ортырып, ізгі тілегін айтады.

Топта жұмыс жасау ережені еске түсіру.


Топ басшысын сайлау.
Бағалау парағын тарату.
Ережесін таныстыру
Топтастыру.
Оқушыларды түгендеу.
Мұғалім «Ортада қалам» әдісі арқылы өткен сабақта өтілген тақырыпты еске түсіруді ұсынады
Үй тапсырмасын қорытындылау:

  1. «Ұшқан ұя» қандай шығарма болып табылады?

  2. Шығармадағы басты тірек сөздер қандай?

  3. Неліктен біз отбасыны шағын мемлекет дейміз?

  4. Жазушының мейірімді жандары мен өздерің мейрімді жан деп есептейтін адамдар бейнесін салыстырып айтыңдар?

Тақырыпты айқындау үшін «Галерияға саяхат» әдісі




Оқушылар мұғаліммен амандасады,кезекші оқушы сыныпта кім бар ,кім жоқ екенін айтады.
Оқушылардың көңіл күй жақсы болады. Психологиялық ахуал туа отырып, оқушылар фальга арқылы өздерінің заттарын бейнелейді.
Оқушыларға алдын ала таратылған «Шақыру билеті» арқылы 3 топқа бірігеді.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет