Сабақ тақырыбы: Үшбұрыштар теңдігінің II белгісі Мектеп: №101 орта мектеп Күні



Дата12.10.2020
өлшемі23,14 Kb.
#68279
түріСабақ

«Бекітемін»

Мектеп директорының оқу- ісі жөніндегі орынбасары: Әбекова Рая

« 17 » қараша 2015 жыл

Сабақ тақырыбы:

Үшбұрыштар теңдігінің II белгісі



Мектеп: №101 орта мектеп

Күні: 17.11.2015ж

Мұғалімнің есімі: Кулжанова Сауле Акрамовна

Сынып: 7 «А», «Ә»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты

1.Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін біледі

2. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін пайдаланып, есептер шығаруда қолданады



Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар

1. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін біледі






Оқушылардың басым бөлігі:

1. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін қасиетін түсініп, есеп шығаруда қолданады






Кейбір оқушылар:

1.Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдейді



Тілдік мақсат

Оқушылар :

Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін пайдаланып, есеп шығаруда қолданады






Негізгі сөздер мен тіркестер:

I белгісі, II белгісі






Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

1.Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдеуде қай аксиомалар қолданылады

2. Бір үшбұрыштың периметрі екінші үшбұрыштың периметрінен үлкен болса,олар тең болуы мүмкін бе?

3. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдейтіндер бар ма?



Жетістік критерилері

Жетті

1. Күрделілігі жоғары есептерді шығара алады

2. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдейді





Талпынды

1. Күрделілігі жоғары есептерді шығара алмады

2. Кейбір оқушылар үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдеуде қиналды


Алдыңғы оқу

Үшбұрыштар теңдігінің I белгісі

ЖОСПАР

Жоспарланған

уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Басталуы

2 мин


3 мин
5 мин


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Топтастыру:

Оқушылар үшбұрыштардың элементтері арқылы 4 топқа 6 оқушыдан топтасады.

«Ой қозғау» әдісі

Жұптық жұмыс

Оқушылар үйге берілген есептерді жұпта тексереді де,жіберілген қателіктерді түзету жолдарын бірлесіп қарастырады, жұптағы тексеру аяқталғаннан кейін, тақтадағы дұрыс жауаптармен салыстырады.

«Бармақпен бағалау»

(әр дұрыс жауапқа 1 ұпайдан беріледі, оқушылар бірін-бірі бағалайды,топ басшысы бағалау парағына түсіреді)



«Кіреші» әдісі

Конверттегі сұрақтарға өтілген тақырып бойынша бұрыштың қасиеттеріне жауап береді.

(топ басшысы дұрыс жауап берген оқушыға 1 ұпайдан бағалау парағына түсіреді)

«Мадақтау Сэндвичі»


үшбұрыштардың элементтері

Интерактивті тақта

Конверттегі сұрақтар



Ортасы
25 мин
5 мин


«Біліміңді байқап көр!» (әр топқа деңгейлік тапсырмалар беріледі)

№90 есеп, №91 есеп 1 балл

№95 есеп, №96 есеп, №99 есеп 2 балл

№104 есеп 2 балл, №105 есеп 3 балл



«Мадақтау Сэндвичі»

«Есіңде сақта!»

1. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдеуде қай аксиомалар қолданылады

2. Бір үшбұрыштың периметрі екінші үшбұрыштың периметрінен үлкен болса,олар тең болуы мүмкін бе?

3. Үшбұрыштар теңдігінің II белгісін дәлелдейтіндер бар ма?


Слайд



Аяқталуы
2 мин

2 мин


Рефлексия Мен бүгінгі сабақты жақсы түсіндім

Мен бүгінгі сабақты әлі де үйренгім келеді

Мен бүгінгі сабақтан ештеңе түсінбедім

Бағаларды хабарлау

Үйге тапсырма

«Бұрыштың биссектрисасын» оқу,

№41, №43 есептерді шығару





Қосымша ақпарат

Саралау- сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлай-сыз? Сіз қабілеті жоғары оқу шыларға тапсырманы күр-делендіруді қалай жоспар-лайсыз?

Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс

Құндылықтардағы байланыс

Топ бірі-біріне қолдау көрсетеді. Топтар басқа топтардан жаңа ақпарат алады



Оқуды қадағалау

Сұрақ - жауап

Топтық бағалау


1.Тазалық, сыныптағы қауіпсіздік, салауатты өмір салты;

2. Сыныпты 4 топқа бөлемін. Жеке, топта, ұжымда жұмыс жасайды.

3.Үй тапсырмасын тексеруде, тақырыпты ашуда пайдаланамын.

4. Топта жұмыс барысында бір-бірін тыңдау, сыйлау дағдылары қалыптасады. Ұжым алдында өзін ұстауы, сөйлеу дағдысы дамиды



Рефлексия

Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?


Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз




Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқуды да, оқытуды да)?



Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
.


Каталог: uploads -> doc -> 01df
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
01df -> Сабақ жоспары Күні: Пәні: Биология


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет