Күні:
|
Пәні:ағылшын тілі
|
|
Сынып : 3 «а»
|
Тақырыбы:
|
Greetings.
|
|
|
Мақсаты:
|
CD арқылы тыңдауды, сәлемдесуді, есімдердің фонетикалық айтылуын үйрену.
|
Күтілетін нәтижелер:
|
А.Сәлемдесу,есімдерді айту ережесін біледі. В.Өз есімдерін айта алады және бір-бірімен сәлемдесе алады.С.Сәлемдесудің түрлерін ажырата біледі.
|
Сабақтың кезеңдері:
|
Мұғалімнің іс әрекеті
|
|
Оқушының іс -әрекеті
|
Бағалау
|
ресурстар
|
Кіріспе
|
1 Ұйымдастыру бөлімі.
2. Топка бөлу. Қазақша сәлемдесу түрлері.
1топ.Ассалаумағалейкум!
2топ.Сәлематсыз ба?
3топ.Сәлем!
|
|
Мұғаліммен амандасады,бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынасқа түседі,бүгінгі сабаққа толық дайын екендерін білдіреді.
|
Ынталандыру (өте жақсы, жақсы , жарайсың)
|
Түрлі түсті кеспелер
Интерактивті тақта,дәптер
|
Негізгі бөлім
|
Жаңа тақырып:
Greetings.
1. Жаңа сөздермен танысу.
«Глоссари» әдісі
2.Тыңдалым.Greetings.
3.Оқулықпен жұмыс: топ бойынша таныстырылым.
4.Жұппен оқу.
5.Ex2p4.Play the game
Жасырынбақ ойыны.
P1 Hello!How are you?
P2 Is it Asel ?
P No ,it isn,t Asel.
6.Сергіту сәті .
7.Топпен жұмыс. Есімдерін айтып үйрену.ex4p5 listen and read.A-S-E-L .O-M-A-R.
8. Диалог құру.
Жұппен жұмыс.
|
|
Hello.Hi сөздері.
Ex1,p4
.
P1 Hello!How are you?
P2 Is it Damir ?
P No ,it isn,t Damir.
P Is it Anara ?
P Yes, it is
P Hello.What is your name ?
P My name is Damir .
P Is it D-A-M-I-R?
Yes it is D-A-M-I-R.
|
Ынталандыру
Үш шапалақ
Бағдаршам
|
Стикерлер,маркерлер,
постер
СД диск
Оқулық,жұмыс дәптері
«Мен көп нәрсе үйрендім,
мен аз нәрсе үйрендім,мен ештене үйренбедім»
|
Қорытынды
Рефлексия
|
9.Серпілген сауал әдісімен есімдерін айтуын тексеру.
10.Рөлдік ойын амандасу түрлерін көрсету.
Әже-оқушы,ата-оқушы,оқушы-оқушы.
|
|
D-A-M-I-R
K-H-A-U-M-E-T.
Hello!
Hi!
How are you?
I,m fine ,and you?
|
«Өзін-өзі бағалау»
Басбармақ
|
English.3-сынып.оқулық.
С.Д.Рахимжанова,
А.С.Волкова 2015ж
Жұмыс дәптері.
|
Үй тапсырмасын беру:
|
Ex 4,5p5 тыңдау,оқу
|
|
Ex4, 5p5
|
Good! Thank you very much.
Good job!
|
|