Сабақтың тақырыбы: Дифференциалды қ теңдеулер туралы жалпы мағлұмат Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



Дата20.11.2023
өлшемі0,72 Mb.
#192368
түріСабақ
Байланысты:
11кл 1
психологиялық диагностика, кітап

Бөлім: 1.4АДифференциалдық теңдеулер

Мектеп: Айдарлы ОМ

Күні: 28.03

Педагогтің аты-жөні: Кожахметова Мадина Муратовна

Сыныбы:11

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Дифференциалды қ теңдеулер туралы жалпы мағлұмат

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

        1. -дифференциалдық теңдеулер туралы негізгі ұғымдарды білу




Сабақтың мақсаты:

Білім алушылар дифференциалдық теңдеулер ұғымын меңгереді.
Білім алушылар дифференциалдық теңдеулер туралы негізгі ұғымдармен танысады.
Білім алушылар дифференциалдық теңдеулер туралы негізгі ұғымдарды біледі.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдас-
тыру

Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
«Түймедақ» жаттығуы
Саралау: Бұл жерде саралаудың «Диалог және қолдау көрсету» тәсілі қолданылады.



1.Оқушылар мұғалім- мен амандасады.


2. Сабаққа дайындалады

Оқушылар дәптерлеріне әр есептің тұсына ҚБ: (-;+) арқылы өзін-өзі бағалайды.
Саралау: «Диалог және қолдау көрсету»
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.

Оқулық, жұмыс дәптері



Жаңа білім

«Миға шабуыл» әдісі бейне таспа көру. https://bilimland.kz/kk/subject/algebra/11-synyp/parametrleri-bar-tengdeuler-men-tengsizdikter?mid=%info%
Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: дифференциалдық теңдеулер ұғымын меңгереді.

Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады



Дескриптор:
-Тапсырмаларды орындайды.

Тақырыпқа байланысты интернет көздерін пайдаланып қосымша танысады.



Т
оппен жұмыс Кестені толтыр «Кім жылдам»әдісі


Саралап оқытудың топтау тәсілі қолданамыз

Есеп шығару
Оқушылар ортақ тапсырманы орындайды.



Дескриптор: 1.Кестені толтырады.
2.Жауабын анықтайды.
ҚБ:. Бірін-бірі бағалау

11-сынып оқулығы.
Жұмыс дәптерлері.



«Ойлан ,жұптас, бөліс» әдісі Жұппен жұмыс
2-тапсырма №27.2 №27.3
.

Есеп шығару



Дескриптор: 1.Есеп мазмұнын түсінеді.
2.Дифференциалдық теңдеудің жауабын табады.
3.Жауабын анықтайды
3-балл
ҚБ: дискриптор арқылы

11-сынып оқулығы.
Жұмыс дәптерлері.






«Бос орынды толтыр» әдісі жеке жұмыс
3-тапсырма

Саралап оқытудың тапсырма тәсілі. Тапсырма әр түрлі , ал орындалуы бірдей.



тапсырманы орындайды

Дескриптор-дифференциалдық теңдеуді шешеді
-бос орындарды толтырады
-жауабын жазады
3-балл
ҚБ: дискриптор арқылы



11-сынып оқулығы.
Жұмыс дәптерлері.



Қорытынды

Рефлексия. «Блоб» ағашы
Үйге тапсырма:№27.5 №27.9.
Саралау: Бұл кезеңде саралаудың «Қорытынды» тәсілі көрінеді.

Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.



Мұғалім оқушыларды 1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады.

ауызша


Тексерілді: А.А.Нурғожаев

Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет