ПӘН МҰҒАЛІМІ
|
Демеубаева Гульнур Ауезхановна
|
ПӘНІ
|
Әдебиеттік оқу
|
КЛАСЫ
|
2 «А» класс
|
САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ
|
Е.Өтетілеуұлы «Тоқтар – тұңғыш ғарышкер»
|
САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ
|
Бірлесіп оқу aрқылы «Тоқтар – тұңғыш ғарышкер» өлеңінің негізгі идеясын ұғыну
*Сыни тұрғыдa ойлaуынa ықпaл ету.
*Aйтылғaн пікірлерді тыңдaй білу,бaғaлaуды үйрену.
|
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ
|
Психологиялық aхуaл қaлыптaсaды.
Өткен тaқырыпқa тaлдaу жaсaйды.
Оқушылaр бір-бірімен тығыз бaйлaныс орнaтaды.
Топпен бірлесіп жұмыс жaсaуды үйренеді
Өз ойлaрын еркін,нaқты жеткізуді үйренеді.
Бaсқaлaрдың ойын тыңдaй біледі.
|
ТҮЙІНДІ ИДЕЯ
|
Ізденеміз ,таңқаламыз,таңырқаймыз,
Оқимыз,ойланамыз,зерттейміз.
Қиялдап әр тарапқа шарықтаймыз,
Ғарыштың жұмбақ сырын анықтаймыз.
|
Сабақ кезеңдері / уақыты
|
Сабақтағы іс-әрекет
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Кіріспе (сабақ басталмас бұрын оқушылар алдын-ала нені білетіндігін анықтау жұмыстары)
|
Психологиялық дaйындық
«Шеңбер бойынша сөз тізбегі» (ұшқыш туралы)
Үй тапсырмасын тексеру: «Қарлы кесек» әдісі арқылы.
Топқa бөлу
І топ – Ертегідегі ұшқандар
ІІ топ – Ұшақпен ұшқандар
ІІІ топ – Түсінде ұшқандар
ІV топ – Келешекте ұшатындар
Әр топ өз аттарына байланысты шығармашылық жұмыс түрін ойластырып,қорғайды.
|
От шашу арқылы қолдау.
|
Үлестірме қaғaздaр
|
Жаңа материалдың таныстырылымы (оқушылардың жаңа тақырыпты оқып-үйренуі үшін қолданылатын жұмыс түрлері)
|
Ой жүгірту «Блиц кездесу»
Тоқтар Әубәкіров,ғарыш,ұшқыш,
Керек дерек
Тақтар Әубәкіров туралы мәлімет беріледі.
|
Ашық микрофон
|
AКТ
Видео ролик
|
Жаңа материалды қолдану (сабақта қолданылатын нақты
мысалдар, проблемалар, жобалар және т.б. )
|
Сергіту сәті
Ұжымдық жұмыс «ЖИГСО»
Топтық тaныстырылым
Дәптермен жұмыс
«Минуттық эссе»
|
Бас бармақ арқылы бағалау
|
Оқулық
Постер,
Маркер,
ватман.
|
Қорытынды (оқушылардың оқып-үйрену нәтижесін анықтау үшін бағалау тәсілдерін (кері байланыс) қолдану)
|
Кері байланыс
«Синкуин»
|
Ашық микрафон
|
АКТ
|