|
Сабақтың тақырыбы: Goals Күні: 18. 11. 2016 Мұғалім есімі: Жунисова б сыныбы: 7 A
|
Дата | 08.09.2017 | өлшемі | 55,74 Kb. | | #30943 | түрі | Сабақ |
| Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Goals
|
Күні:18.11.2016
|
Мұғалім есімі: Жунисова Б
|
Сыныбы:7 A
|
Сабақ негізделген
оқу мақсаты (мақсаттары):
|
Present continuous, келер шақта going to құрылымын қолдануды меңгеру, ұйымдастыру жайлы әңгімелесу
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
Созылыңқы осы шақтың және келер шақтың жасалу жолын ажырата алады
|
Оқушылардың басым бөлігі:
Созылыңқы осы шақтың және келер шақтың жасалу жолын ажырата алады, келер шаққа going to құрылымын қолдана алады
|
Кейбір оқушылар:
Созылыңқы осы шақтың және келер шақтың жасалу жолын ажырата алады, келер шаққа going to құрылымымен бірге сөйлемдерде қолдана алады
|
Тілдік мақсат:
|
Оқушылар сөйлемде қолдана алады, ұйымдастыру жайлы өз ойларын жеткізе алады
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: present continuous, future, going to, arrangement, intention
|
Талқылауға арналған тармақтар:
1.present continuous
2.future with going to
|
Present continuous шағын қолдану
|
4
|
Present continuous шағының жасалу жолын біледі
Формуласын дұрыс қолдана алады
Сұраула және болымсыз сөйлемдерін жасай алады
Present continuous шағына байланысты сұрақ қоя алады
|
1
1
1
1
|
Future simple
|
4
|
Future simple шағының формуласын біледі
Басқа шақтарда жасалу жолы бойынша ерекшелігін ажырата алады
Сұраулы және болымсыз сөйлем жасай алады
Future simple шағы бойынша сұрақ қоя алады
|
1
1
1
1
|
Going to құрылымын қолдану
|
4
|
Мағынасын біледі
To be жіктей алады
Жасалу жолын ажырата алады
Келер шақпен байланыстыра алады
|
1
1
1
1
|
12-10—5 6-4--3
9-7—4 3-0--2
|
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Берілген тапсырмалар мен жаттығуларды орындау
|
Алдыңғы тақырып
|
What can you say about adjective?
How do you explane it?
Can you give some examples for it?
Why we divide it into three degrees?
|
Жоспар
|
Жоспарлан-ған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз).
|
Ресурстар
|
Басталуы.
|
Ұйымдастыру кезеңі
Good morning, children
How are you?
Who is on duty today?
What is the weather like today?
Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру
Оқушылар Сатамын-Сатып аламын әдісі арқылы өзіндегі бір жаман қасиетін сатып өзгеден бір жақсы қасиетін сатып алады
|
|
Ортасы.
|
The future with present continuous and going to
We’re leaving the college at 8.30 tomorrow
The Raiders are playing against the Zebras next Saturday
We use Present Continuous for a definite arrangemеnt (ұйымдастыру) for the future
The Raiders are going to watch a video
Len is going to buy a present for his girlfriend
We use going to +verb to talk about our intentions
Жаттығулар орындау
Ex 2
Ex 4 a
Ex 4 b
Ex 4 c
Ex 5
Present continuous шағына байланысты тапсырмалар беремін
|
Оқулық
|
таратпалар
|
Аяқталуы
|
Үй тапсырмасы
Кері байланыс
Оқушылар стикерге өз ойларын, ұсыныстарын жазады
Бағалау
|
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау- Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тасырманы күрделендіруді қалай жосарлайсыз?
|
Бағалау-оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс.Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері. АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс
|
Ережеге байланысты тапсырмалар беремін
|
Сұрақ-жауап арқылы
|
Қазақ тілі
|
Рефлексия .
Сабақ/оқу мақсаттары
шынайы ма? Бүгін оқушылар
не білді? Сыныптағы ахуал
қандай болды? Мен жоспарлаған
саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім
бе? Мен өз жоспарыма қандай
түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|
|
|
|
Тексерілді Умарова Г
|
Қорытынды бағамдау.
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекеленген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінін не білдім?
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|