Сабақтың тақырыбы Хобби Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/4
Дата31.01.2023
өлшемі0,88 Mb.
#166948
түріСабақ
  1   2   3   4
Байланысты:
Хобби.сабақ.5-сын.





Бөлім атауы: Бос уақыт және хобби

Мектеп: «№25 Жаңа жол ЖОМ» КММ

Күні: 14.12.22 ж.

Мұғалімнің аты-жөні: Урбаева Гүлмира

Сынып: 5 «А» сынып

Қатысқан оқушылар саны:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Хобби

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

5.2.2.1 лексиканың ауызекі сөйлеу және жазба стильдік айырмашылықтарын мәтіндер арқылы тану;
5.4.4.1 жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану.

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар:лексиканың ерекшеліктерін білу, жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану;
Көптеген оқушылар:лексиканың ауызекі сөйлеу және жазба тілінің айырмашылықтарын білу, жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану;
Кейбір оқушылар: лексиканың ауызекі сөйлеу және жазба стильдік айырмашылықтарын мәтіндер арқылы тану,жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану;

Бағалау критеийлері

  • лексиканың ауызекі сөйлеу және жазба стильдік айырмашылықтарын біледі;

  • мәтіндер арқылы талдайды;

  • жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады.

Осыған дейін меңгерілген білім

Үйірменің үйретері көп

Жоспар

Сабақтыңкезеңі/ уақыт

Педагогтіңәрекеті

Оқушыныңәрекеті

Бағалау

Ресурстар




Сабақтың басы

10 мин


І. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, сабаққа дайындық, түгендеу.
1.Жағымды психологиялық ахуал: Ы.Алтынсариннің туғанына 180 жылдығына орай «Ұлылардан ұлағат» өлең шумақтар оқылады және Тәуелсіздігімізге 31 жыл толуына орай құттықтау сөз.
«Оқуға құштар сынып» апталығында жүргізіліп жатқан Ы.Алтынсариннің шығармаларынан үзінділер оқылады.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет