Сабақтың тақырыбы: Кеңістіктегі түзу мен жазықтықтың өзара орналасуы Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



Дата10.11.2023
өлшемі14,33 Kb.
#190682
түріСабақ
Байланысты:
кмж 11


Бекітемін:



Бөлімі:

11.2 Түзу мен жазықтық теңдеулерінің қолданылуы

Педагогтің аты-жөні:

Мырзағали Б.М.

Күні:

07.11.2023

Сыныбы: 11

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Кеңістіктегі түзу мен жазықтықтың өзара орналасуы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

10.3.2-түзу мен жазықтық арасындағы бұрыштың анықтамасын білу, кесіндей алу және оның шамасын табу;
11.2.6- кеңістіктегі түзу мен жазықтықтың өзара орналасуын білу.

Сабақтың мақсаты:

Түзу мен жазықтық арасындағы бұрыштың анықтамасын береді.
Кесңндей алады және оның шамасын табады.
Кеңістіктегі түзу мен жазықтықтың өзара орналасуын біледі.

Сабақтың барысы:



Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

5 мин.
5 мин



Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
Ынтымақтастықты қалыптастыру, оқушылардың сенімділігін арттыру.
Өткен сабақты тексеру
Сұрақтарға жауап беру
Өткен сабақтар бойынша сұрақ-жауап жүргіземіз.
1.Түзу дегеніміз не?
2.Жазықтық дегеніміз не?
3.Түзу мен жазықтықтың арасындағы бұрыш қандай бұрыш?

Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Мысалдар келтіреді.

Дескриптор:
-Өткен сабақтағы ережелерді қайталайды.

Жалпы балл-2


Дескриптор:


-Тақырыпты оқиды,топта талқылайды
- Флипчартқа түсіреді , топта қорғайды.

Жалпы балл-3



Қағаз қиындылары
Үлестірме

Интер тақта


Сұрақтар



Сабақтың ортасы.
20 мин.

Жаңа тақырып түсіну. Bilimland бойынша жаңа сабақ түсіндіру.
Жаңа тақырып бойынша «Теңге жинау» әдісі бойынша оқулықтағы есептерді шығару.
Әр шығарылған есеп бойынша оұушыларға теңге беру.

Оқыту мақсатына жетуді бағалауға мүмкіндік беретін тапсырмаға оқушылар жауап жазады.

Дескриптор:
-Тапсырманы орындайды.
-Мәнін табады.

Жалпы балл -3



Кітап
Дәптер

Сабақтың соңы.
10 мин
5мин
Рефлекция



Bilimland қосымша тапсырмаларын орындау.
Бағалау. Бүгінгі сабақта өте жақсы қатысқан оқушыларды 1,2,3 орындармен бағалау.
Рефлексия . «Почтаға хат» әдісі
Оқушылар хатқа бүгінгі сабаққа байланысты қз ойларын ,ұсыныстарын жазады, почтаға салады.
Үй тапсырмасы:

Оқушылар тапсырмамен жұмыс жасайды



Дескриптор:
-Тапсырманы түсініп, дәптерге орындайды.
Жалпы балл-2

Дәптер

Стикерлер


смайликтер


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет