Сабақтың тақырыбы: Оқуға шақыру Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (об сілтеме)



Дата08.02.2022
өлшемі477,75 Kb.
#117538
түріСабақ
Байланысты:
ашық сабаақ алия апай
Сені грантқа түсіретін 10 дағды-4, Сені грантқа түсіретін 10 дағды-4, ашық тс абақ, mathematics



Пәні: Әдебиеттік оқу

Мектеп:
№19 Ө.Жәнібеков атындағы жалпы орта білім беретін мектеп

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1.1 тыңдалым мен айтылым.
«Жанды табиғат» (ортақ тақырып аясында)

Мұғалімнің аты-жөні: Алипова Алия

Күні:

Қатысқандар :
Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Оқуға шақыру

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары:
(ОБ сілтеме)

3.1.1.1. шығарманың маңызды тұстарын анықтау үшін ашық сұрақтар қою және жауап беру

Сабақ мақсаттары



Барлық оқушылар: Өлеңді түсініп оқу.
Көптеген оқушылар: Өлеңнің маңызды тұстарын анықтау.
Кейбір оқушылар: Өлеңнің мазмұны бойынша сұрақтар қою және жауап беру.

Бағалау
критерийлері:

1. Өлеңді түсініп оқиды.
2. Өлеңнің маңызды тұстарын анықтайды
3. Өлеңнің мазмұны бойынша сұрақтар қояды және жауап береді.

Тілдік мақсаттар

Пәнге қатысты лексика мен терминологиясы:
Оқу, іздену, үйрену, даналық сөздерінің мағынасын түсіндіру.
Диалог пен жазуға пайдалы сөз тіркестері:
Шапшаңырақ, өшпес жарық, кетпес байлық

Құндылықтарды дарыт

Оқу, іздену, үйрену дағдыларын дарыту

Пәнаралық байланыстар

Дүниетану, қазақ тілі

Алдыңғы меңгерілген білім

Қарапайым сұрақтар қояды және жауап береді

Сабақты жоспарлаған кезеңдері

Сабақта жоспарлаған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы
1 мин
1 мин


4 мин

1 мин

(МК.,Ұ) Психологиялық ахуалды жақсарту. «Көрші»
Көршіңді оң жақтан құшақта,
Көршіңді сол жақтан құшақта.
Оң жақтағы көршіңе бір жымиып,
Сол жақтағы көршіңе бір жымиып,
Бүгінгі сабақ барысы,
Біз үлкен отбасы
(МК., Т) Топтарға бөлу
Оқу құралдары бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған оқу құралдарына сай топтарға бөлінеді.
(МК, Ж) Ширату жаттығуы:
Суреттерге зер сал. Бәріне ортақ болатын тақырып ойластыр

(күз, мектеп, оқушы, бала, )
Дескриптор:
1. Ортақ тақырып қояды.
2. Мәтін құрастырады
Кері байланыс:


«Қалам, сызғыш, өшіргіш» суреттері
http://okulyk-edu.kz/
жоба оқулық
5 бет
сюжетті сурет

А3 қағазы, түрлі түсті маркерлер


www.google.kz/search?q=кері+байланыс+түрлері&rlz=1C1GGRV_enKZ798KZ798&tbm=isch&source=iu&ictx



Сабақтың_ортасы_(5_мин)_2_мин_1_мин___8_мин___1_мин___2_мин'>Сабақтың ортасы
(5 мин)
2 мин
1 мин


8 мин


1 мин


2 мин


8 мин


1 мин

(МК, Ұ)Жаңа сабақ.
А. Байтұрсынұлының «Оқуға шақыру»- өлеңі.
Сабақ мақсатын хабарлау : өлеңнің мазмұны бойынша сұрақтар қою және жауап беру.
(Д.,Ж.,Т) «Ойлан, жұптас, бөліс» жаттығуы.
Ахмет Байтұрсынұлы туралы не білесіңдер?
Білгендерін ортаға салады.
А. Байтұрсынұлы туралы бейнежазба көру



Тыңдалым: Аудиожазба «Оқуға шақыру»
өлеңді тыңдау

Топтық жұмыс.
І топ: Оқылым: оқулықтағы өлеңді іштей оқу, тізбектей оқу

  1. Өлеңді бөлімге бөліп оқу

  2. Бөлімге тақырып қою.

а) оқуға шақыру
ә) еңбек іс-әрекеті
в) даналық
ІІ топ: Өлеңнен жаңа және бейтаныс сөздерді анықтаңдар
Жазылым: жаңа және бейтаныс сөздерді анықтап, дәптерге жазу. (даналық)
Өлеңнің мазмұны бойынша жұмыс:
ІІІ топ: Өлеңнің мазмұны бойынша мәтін құрастыр
Оқылым: мәтіндерін оқу
Дескриптор:

  1. Өлеңді түсініп оқиды.

  2. Бөлімге тақырып қояды.

3. Өлеңді талдайды
4. Өлеңнен жаңа және бейтаныс сөздерді анықтайды
5. Жаңа сөздердің мағынасын жазады
6.. Мәтін құрастырады


Кері байланыс:



Сергіту сәті: «Көңілді күн»

(Т) «Тілдер еліне саяхат»
І топ: Берілген сөздерді үш тілде айту
ІІ топ: Мақал-мәтел құрастыру
ІІІ топ: Ахмет Байтұрсынұлы туралы әңгімеле
Дескриптор:
1. Оқушылар ашық және жабық сұрақтар қойды.
2. Қойылған сұрақтарға нақты жауап береді.
Кері байланыс:


А3 қағазы, түрлі түсті маркерлер




http://imperiya.by/video/-7GxSxD8EN8/ahmet-baytrsyinov-mrbayanyi.html
құлаққап
https://go.mail.ru/search_video?fr=amigontp&sbmt=1527658547594&gp=900010&q=о
оқулық
Оқулық, дәптер

бағдаршамның суреті, түрлі түсті қарындаш


www.google.kz/search?q=кері+байланыс+түрлері&rlz=1C1GGRV_enKZ798KZ798&tbm=isch&source=iu&ictx

https://www.youtube.com/watch?v=xyS4WWbtttM


Қағаз,
маркерлер

Кеменің суреті, түрлі түсті қарындаш


www.google.kz/search?q=кері+байланыс+түрлері&rlz=1C1GGRV_enKZ798KZ798&tbm=isch&source=iu&ictx

Сабақтың
соңы
4 мин


1 мин

(Ж) «Ара ұясы» техникасы
Жұпта оқушылар өтілген тақырып бойынша 2 сұрақтан қояды. Ол сұраққа оқушылар немесе мұғалім жауап береді.


Рефлексия:




Стикерлер


www.google.kz/search?q=кері+байланыс+түрлері&rlz=1C1GGRV_enKZ798KZ798&tbm=isch&source=iu&ictx


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет