Сабақтың тақырыбы Сенің құжатың түгел ме?Мінездеме жазамын. Сабақтың мақсаты



Дата09.06.2018
өлшемі16,96 Kb.
#42208
түріСабақ

Сыныбы

11 «А» Күні:

Сабақтың тақырыбы

Сенің құжатың түгел ме?Мінездеме жазамын.

Сабақтың мақсаты

Тілдік құрылымдар негізінде оқушылырдың мінездеме жайлы ұғымын қалыптастыру.

Негізгі идеясы

Мінездеме туралы ақпарат береді,оны өзгелерге таныстыыра алады.

Жеті модуль ықпалдастығы

СТО, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, оқу үшін және оқуды бағалау, АКТ, оқытудағы көшбасшылық, жаңа әдіс-тәсілдер

Күтілетін нәтиже

Оқушылар мінезеде туралы айтады сипаттайды,тақырып аясында сыныптастарымен мінездеме жайлы тілдеседі, қазақша сөйлеу үлгілірі арқылы диалог құра алады.

Әдіс-тәсілдер

Түсіндіру,суреттеу,салыстыру,сұрақ-жауап,сөздікпен жұмыс, «Ыстық алақан» тренингі, «Қос шеңбер ішінде танысу» әдісі,жұптыі жұмыс.

Құрал-жабдықтар

Презентация, топтық жұмысқа қажетті құрал-жабдықтар

Дереккөздер

Әдістемелік құрал,дидактикалык материалдар,сөздік.

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің қызметі

Оқушының қызметі


Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу


Өткен сабақты тексеру

I Қызығушылықты ояту
II Мағынаны тану

III Ойтолғаныс


IV Бекіту

V Бағалау

VI Үйге тапсырма

VII Рефлексия

«Ыстық алақан» тренингі, оқушылармен сәлемдеседі, түгендейді.

Алдынғы сабақта өткен тақырыптарды еске түсіреді.

Мұғалім:-Балалар,біз сендермен бүгін мінезде жайлы тақырыбымызды бастаймыз.Мінездемеге не енуі керек сөз одақ құрып беріндерш.

1.Сөздікпен жұмыс.Мұғалім тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен, терминдермен таныстырады, аудармасын айтады.

2.Мәтіналды жұмыс.Айтылым

1-тапсырманы орындайды.

Жазылым.2-тапсырманы орындайды.

3.Грамматика.Мінездеменің түрлерін менгертеді.


Мәтінмен жұмыс.Тыңдалым оқылым.

4-тапсырманы орындайды.

Жазылым 4- тапсырманы орындайды.

Жазылым.Айтылым 5,6,7- тапсырманы орындайды




Мәтінсоңы жұмыс.Жазылым.8,9, 10- тапсырманы орындайды.

Ойсергек «Қос шеңбер ішінде танысу» әдісін пайдаланып оқушыларға тақырып аясында диалог құруларын тапсырады.

12-тапсырма орындайды.


11-тапсырманы орындайды.




Формативті бағалау.Оқушылар бір-бірін бағалайды.
3-тапсырма

Мұғалім «Кері байланыс» әдісінің негізінде парақшалар таратады.


Оқушылыр бір-бірімен қол алысып,амандасды,бір-біріне жақсы тілектер айтады.


Мұғалім қойған сұрақтарға жауап береді.


Мұғалім қойған сұрақтарға жауап береді,сөз одақ құрады.



Тыңдалым. Оқылым

Жаңа сөздер тыңдайды,қайталайды. Айтылым сөздерді дұрыс айту арқылы ауызша жаттығу жүргізеді.



Айтылым сүрақтарға жауап береді.

Жазылым сөздермен құрамалас сөйлем құрайды.
Мінездеменің түрлерін менгереді.

Оқылым.Тыңдалым.

Мәтінді тыңдайды,оқиды,мазмұны бойынша жоспар құрады..



Жазылым.Айтылым.

Сөйлемді жазады,ойын дәлелдейді,мінездеме жазады.



Жазылым.Ойын дәлелдейді сыныптасы туралы мәліметті толықтырады.
Оқушылыр екі шеңберге бөлініп,бір-біріне қарама-қарсы тұрып әңгімелеседі,танысады,орындарын алмастырып диалог құрады.
«Алдар көсеге» мінезедеме бер.
Мінездемені қазақ тіліне аударады.

Әр оқушы өзін бағалайды.



Оқушылыр сабақтан алған әсерлерін парақшаға жазады.

Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет