Тақырыбы:
|
"Білім сапасын арттырудағы құзыреттілік"
|
Мақсаты
|
"Оқыту мен оқудағы интербелсенді әдістерді қолдану арқылы білім сапасын арттыру"
|
Міндеттері:
|
1.Мұғалімдердің біліктілік шеберлігін жетілдіру нәтижесінде сабақ құзыреттілігін дамыту.
2. Оқушылардың өздігінен білім алуына ықпал ету арқылы, бәсекеге қабілетті тұлға қалыптастыру.
3. Желілік қоғамдастық аясында іс-тәжірибе алмасу және жас маманға әдістемелік көмек көрсету.
|
Күтілетін нәтиже:
|
1 .Жас мамандардың кәсіби өсуіне ықпал етеді;
2. Құзырлығы сабақ құру арқылы оқушылардың білім сапасы көтеріледі;
3. Іс-тәжірибе алмасу арқылы жас мамандардың кәсіби шеберліктері шыңдалады.
|
Әдіс- тәсілдер
|
Ынтамықтастық атмосфераның орнауы «Тамаша» әдісі арқылы іске асады.
Топқа бөлу- түс арқылы
Ой қозғау бейне көрініс"Болашақ өмір"
Шығармашылық тапсырма орындау
«Даналық ағашы » рефлексиясы.
|
Кезеңдері
|
Жүргізушінің әрекеті
|
Ұжымның әрекеті
|
Бағалау
|
Ой қозғау
|
Ұйымдастыру кезеңі
Ынтымақтастық атмосферасын орнату-«Тамаша» 2 мин
|
Менің қолым жақсы ма?
Жақсы-жақсы
Ал көршімнің қолы /шынтағы, иығы/ одан да жақсы.
Ән айтамыз тра-та, тра-та.
Біздің әніміз тамаша
Ән соңында қолдарын жоғары көтеріп тамаша деп хормен айтады
|
Аралық рефлексия
|
Топқа бөлу
|
Алақанның ішіне жазылады1,2,3,4
|
|
|
Тақырыпты анықтау
|
Слайд бойынша берілген сөздер арқылы тақырыпты анықтайды
|
|
"Глобус"
|
Табыс критерийін құрғызады
|
Бүгінгі коучингтен не үйренетіні жайлы табыс критерийін алақанға жазып құрады
|
|
Ой бөлісу
|
Бейнежазба "Болашақ өмір"
1-топ Электрондық заманның дамуы адамның ойын шектемей ме?
2-топ Ақпараттық технологиялық құзіреттілік адам ойының жетілуіне әсер ете ме?
3- топ Жас ұрпақ электронды сандық технологияның мүмкіндігін толыққанды пайдалануда ма?
4-топ Бейнежазбада бейнеленген өмірге қалай жетеміз?
|
"Ойлан, жұптас, талқыла" әдісі арқылы ойларымен бөліседі.
|
Топ аралық бағалау
"Бағдаршам"
|
Іске асыру
|
Шығармашылық тапсырма:
1-топ "Құзырлы сабақ- білім сапасын арттырудың кепілі"
/ постер құру/
2-топ "Мұғалімнің кәсіби біліктілігін үздіксіз дамытуы" / модель жасау/
3- топ"Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдердің білім сапасын көтеруге тиімділігі қандай?" / кластер құру/ 4-топ
"Қарапайым оқушыдан құзырлы оқушыға қалай жетеді?/модель құру
|
Әр топ өзіне берілген тапсырмаларын қорғайды, өзге топтың сұрақтары болса сұрақтарға жауап береді.
|
Топ аралық бағалау "Смайликтер"
|
Рефлексия.
|
"Даналық ағашы"
Ойларымен бөлісуді ұсынады
|
Ұстаздар өздерінің тәжірибелері мен алған әсерлерін, ойлаған ойларымен бөліседі.
|