Юлдашев Лазиз Октамханович Қысқа мерзімдік сабақ



Дата08.09.2017
өлшемі84,13 Kb.
#31564
түріСабақ


ОҚО, Сайрам аудандық білім беру бөліміне қарасты «№62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің І санатты ағылшын тілі пәні мұғалімі Юлдашев Лазиз Октамханович

Қысқа мерзімдік сабақ жоспары Пәні: Ағылшын тілі

Сабақ: 1-сабақ

62 Анартаев атындағы НОМ

Күні: 09.09.2016ж

Мұғалімнің аты-жөні: Юлдашев Лазиз.

Тақырыбы: Flats and houses

Қатыспағандар:




Сынып: 8-Б

Қатысқандар:

17 оқушы

Сабаққа негізделген оқу мақсаттары

-Тақырыпты түсініп, өз үйі және бөлмесі жайлы сөйлеп бере алады

-Present Simple мен Present Continuousтың айырмашылығын біледі



Сабақ мақсаттары

Барлық оқушы орындай алады:



Мәтіннің ішінен Present Simple мен Present Continuousты таба алады

Оқушылар көпшілігі орындай алады:

Мысал келтіре алады, сөйлем құрастыра алады

Кейбір оқушылар орындай алады:

Өз үйі мен бөлмесін ағылшынша сипаттай алады

Тілдік мақсат

Оқушылар






Негізгі сөздер мен тіркестер

Living room, dining room, study, comfortable ….

Сынаптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

How do you describe your house?



Талқылауға арналған тармақтар:

When we use the Present Simple?

When we use the Present Continuous?

What is the difference between them?






Жазылым бойынша ұсыныстар:

Ex. 2 c).

Алдыңғы оқу:

Үй тапсырмасын сұрау: Ex2 b). Page 15

«Веер» әдісі арқылы тексеремін



Жоспар:

Жоспарланған уақыт: 45 мин

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Басталуы: Ұйымдастыру кезеңі


Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу

«Сергіту сәті» Days of the week музыкасын ұйымдастыру



АКТ

Топқа бөлу



Стикерлерге жазылған аттармен топқа бөлінеді. М:lift, balcony, stairs, floor

стикерлер




Ортасы :

Сергіту сәті:

«Ыстық орындық»

Тапсырма

Жаңа сабақ:

Ашық сұрақтар қою арқылы жаңа тақырыпты ашу.

Vocabulary and Pronunciation.

Block of flats, first floor, lift, stairs, ground floor, garage, garden

Exercise 1 a). page 14. Match the sentences with the pictures

You have got two minutes

Listen and check

B what about you? Ask and answer the questions about your home.

Remember!

We use the Present Simple to describe habits and routines, and things that are generally true:

He lives in a flat.

I don’t usually take lift.

With certain verbs-for example, know, like, want, understand, believe-we use the Present Simple, not the Present Continuous.

Сергіту сәті: «Шатастыру» әдісі(екі оқушыны сыртқа шығарып оларға кез келген екі жануардың іс-әрекетін көрсету керектігін айтылады. Ал сыныптағы оқушыларға олар маймылды көрсетсе,сіздер керісінше құс,аю деп басқа жануарды айтасыздар дейіледі. Ойын 1-2 минут жалғасады)


Бір оқушыны ыстық орындыққа отырғызамын. Басқа оқушылардың бүгінгі тақырып бойынша қойған сұрақтарына жауап береді. Соңында оқушыдан өзін қандай сезінгендігі сұралады.
Мәтінді тыңдайды, сұраққа жауап береді


А4 парақтары

Кеспе қағаздар
видео



Аяқталуы:

Кері байланыс Бүгінгі сабақ саған несімен маңызды болды? Сен өзіңе қандай жаңа ақпарат алдың?

«Бес саусақ»әдісі арқылы кері байланыс алынады





смайликтер

Қосымша ақпарат: Дұрыс жазады

Мысал келтіреді

Топик құрастырады


Саралау- сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырмаларды күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

А деңгейдегі оқушыға- бір сөйлемді талдау

В деңгейдегі оқушыға мысал келтіру

С деңгейдегі оқушыға мәтін құрастыру



Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Тапсырмаларда жақсы қатысқан оқушыларға смайликтер беремін. Сабақ соңында соған қарап қорытынды баға қоямын



Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік , АҚТ –мен байланыс. Құндылықтармен байланыс.( тәрбие элементі)

Қазақ тілі, орыс тілі.

Жаңа тақырыпқа сай схемаларды слайдта көрсетемін


Рефлексия

Сабақтың мақсаттары шынайы

ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма?Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай к

түзетулер енгіздім және неліктен ?




Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікірлеріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сұрақтарға шынайы түрде жауап беріңіз.

Сабақтың масаттары шынайы болды,оқушылар жаңа тақырыпты кеңінен түсініп,қолдануды үйренді.Сыныптағы ахуал, оқушылардың көңіл – күйлері жақсы болды.Жолпарланған шаралар түгел орындалды. Оқушылар белсенді қатысты.Келесі сабақта кері байланысқа көбірек көңіл бөлемін.




Қорытынды бағалау
Қандай екі нәрсе табысты болды(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:Уақытты тиімді пайдаландым


2: Оқушылардың қызығушылығы мен белсенділігі жоғары болды
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1: АКТ материалдары
2: Топтық жұмыс пен «Ыстық орындық» әдісі
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
1: Деңгейі әр түрлі оқушылармен жұмысты күшейту

2: Оқушылардан алынған кері байланыстың маңыздылығын білдім






Каталог: wp-content -> uploads -> 2017
2017 -> Сабақтың тақырыбы : Аңыз әңгімелер «Асан қайғының жерұйықты іздеуі»
2017 -> Сабақтың тақырыбы: Ы. Алтынсарин әңгімелері
2017 -> Сабақтың тақырыбы Мен не үйрендім? Сабақ негізделген оқу мақсаты
2017 -> Сабақтың тақырыбы : Жылқы. С. Мұқанов
2017 -> Сабақтарында «мнемотехника»әдісін пайдалану. №48 «Ақ көгершін»
2017 -> Оқушыны іздендіру жолы – шығармашылық
2017 -> Сабақтың тақырыбы Менің отбасым. І дыбысы мен әрпі
2017 -> Әңгіме шебері Ы. Алтынсарин
2017 -> Б.Қ. Абдыкаимова №56 «Береке» балабақшасы тәрбиеші Астана қаласы
2017 -> Қысқа мерзімді жоспары: Мұғалімнің аты-жөні


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет