Пән: Әдебиеттік оқу Мектеп



Дата13.12.2021
өлшемі136,22 Kb.
#125254
Байланысты:
Әдебиеттік оқу
Зейін туралы жалпы түсінік, СОӨЖ инкл, Майлықожа реферат




Пән: Әдебиеттік оқу

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 3

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Бөлім

Сәулет өнері

41-сабақтың тақырыбы

Сәулетті біздің Алматы

Оқу бағдарла- масына сілтеме

3.3 Шығармашылық жұмыстарды түрлі формада ұсыну.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына

сілтеме)

3.3.3.1 – шығармашылық жұмысын сурет, сценарий түрінде ұсыну.

Күтілетін нәтиже

Барлық оқушылар: шығарманың тақырыбын шығармашылық суретпен ұсынады.

Көптеген оқушылар: негізгі ойды анықтайды, сценарий жазады.

Кейбір оқушылар: шығарманы сценарий бойынша түрлі формада ұсынады.

Құндылық

Сәулет өнерін бағалау. Туған жерге
сүйіспеншілік

Пәнаралық байланыстар

Дүниетану. Жаратылыстану

АКТ-ны қолдану дағдылары

Интербелсенді тақта

Алдыңғы білім

Е. Өтетілеуов. «Мақтанышым – Астанам»



Жоспар


Уақыт

Жоспарланған жұмыс түрлері

Ресурстар

Сабақтың басы

Қызығушылықты ояту. Сыныпты қалыпқа келтіру. Ойсергек:

Қол алысып, қане, біз, Достасайық бәріміз.

Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру.

«Шынжыр» әдісі арқылы үй жұмысын сұрау.




Сабақтың ортасы

Мағынаны ажырату.

Ой қозғау.

1. «Кім тапқыр ?ойыны

Суреттің жартысы берілген.Суретте не бейнеленген деп ойлайсыңдар?Осы суреттерді қай жерден көрдіңдер?

2. Тақырыпты болжау.

Бүгін біз сабақта не туралы айтамыз деп ойлайсыңдар?



3. Сабақтың тақырыбын айту.

Бағалау критерийімен таныстыру

4. Тыңдалым.1.Алматы туралы қысқаша мағлұмат тыңдау.2. Автор туралы мәлімет алу

5. Оқулықпен жұмыс

1.Өлеңді тыңда.

2.Өлең ырғақтарына зер салып, өзің де оқуға жаттық. «Сәулетті біздің Алматы»



3.Өлеңде ақын Алматы қаласының ерекшелігін қалай суреттеген? Сол жолды оқулықтан тауып оқимыз.

Қымбатты қаламыз

Сымбатты қаламыз

Сәулетті қаламыз



6.Жұмбақ шешу

Табан тайған

Қатып қалған

Жылтыр айнам Мұз айдыны

Алматыдағы мұз айдыны қалай аталады?

7.Оқулықпен жұмыс

Мұз айдын өлеңін оқу



8.Топтық жұмыс

1-топ.Өлеңдердің мазмұны бойынша қандай сурет салар едің? Сөзбен көркемдеу.

2-топ.Оқылған өлеңдердің мазмұнын басшылыққа ала отырып сценарий жазу.

3-топ. Жоба жасауға дайындал. Сөзбен көркемдеу.

Тақырыбы: Болашақтың қаласы.

Ұраны:

Біз әлі баламыз, Өскенде қараңыз:

Сәнді үйлер саламыз,







Балалар философиясы» әдісі.

Алматының суреттері






Автордың портреті
Үнтаспа




Слайдтар

Кесте














Қызыл алмамен бағалау
Жасыл алмамен бағалау
Сары алмамен бағалау


























Ертегі қаламыз Кеңейіп көлемі, Көркейе береді.
9.Жобаны қорғау.

. Бағалау критерийі. Шығармашылық жұмыстарын сурет, сценарий түрінде ұсына алады.



Бағалау.



Сабақтың соңы

Үй тапсырмасы.103,104-беттер оқу. 4-тапсырма Дәптерге кесте толтыру

Кері байланыс. Ауызша.

«Алма ағашы» әдісі

Жасыл түсті алма – бүгін бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын, менің көңіл күйім көтеріңкі.

Қызыл түсті алма – мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл күйім жоқ.







Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет