Сабақ барысында міндетті түрде алатын оқу мақсаты



Дата26.08.2017
өлшемі62,89 Kb.
#28562
түріСабақ

МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ:

Айят Цэрма, Батыргалиева Г.Т

ПӘНІ:




ТАҚЫРЫБЫ:

«Сабақ:СМАРТ критерий, мақсат қою, тиімді сұрақ және кері байланыс»

ҚАТЫСҚАНДАР САНЫ:

ҚАТЫСПАҒАНДАР САНЫ:

САБАҚ БАРЫСЫНДА МІНДЕТТІ ТҮРДЕ АЛАТЫН ОҚУ МАҚСАТЫ:

Қатысушылар шеберлік сыныпта СМАРТ критерий, мақсат қою, тиімді сұрақ және кері байланыс жасай алады және оны өз тәжірибесінде қолдана алады

САБАҚТЫҢ

МАҚСАТЫ:

Барлығы жасай алады: сабаққа мақсат қоя алады



Көбі жасай алады: смарт мақсат қоя алады, сұрақтар бере алады



Кейбірі жасай алады: тиімді сұрақтар қойып, кері байланыс жасай алады



ТІЛДІК МАҚСАТ:

Қатысушылар жасай алады:



Негізгі терминдер мен сөзтіркестер:




Сабақта диалог үшін қолданылатын тіл: Ғылыми тіл басым




Талқылау үшін сұрақтар: Тақырыптан кейінгі тапсырмалар мен сұрақтар




Неліктен екенін айта аласыз ба...?










Алдыңғы білімдер

Деңгейлік курс бағдарламасын еске түсіреді.

Жоспар




Жоспарланған уақыт

Жоспарланған іс-әрекет

Дереккөздер

Сабақтың басталуы

Топқа бөлу

Тақырыпты таныстырады




конверт түсі

Сабақтың ортасы

мақсат құруды ұсынады

Практикалық тапсырма: Сабақ тақырыбына «Мақсат қою» - Таныстырылым «Смарт мақсат қою»

Тиімді сұрақ қою және топтық жұмыс ерекшелігі





Сабақтың қорытындысы

Рефлексия




Қосымша ақпарат

Дифференциация –Қатысушыларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – қатысушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз?


АКТ
Құндылықтар


АКТ пайдаланып көрген бұрынғы білімдерін айтуға мүмкіндік беремін


Нақты баға қою. Әрбір тапсырмаға белгіленген бағамен бағаланып, сабақ соғында орташа бағасы шығарылады.




Рефлексия

Сабақтың мақсатына жетім бе?

Оқушылар не үйренді?

Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды?

Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма?

Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен?







Қорытынды бағалау
Сабақтың ең ұтымды кезеңдері.
1:

2:

Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәтті.


1:

2:

Келесі сабақтың өткізуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім?





МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ:

Айят Цэрма, Батыргалиева Г.Т

ПӘНІ:




ТАҚЫРЫБЫ:

Қазақстан жетістігі – Экспо 2017

ҚАТЫСҚАНДАР САНЫ:

ҚАТЫСПАҒАНДАР САНЫ:

САБАҚ БАРЫСЫНДА МІНДЕТТІ ТҮРДЕ АЛАТЫН ОҚУ МАҚСАТЫ:




САБАҚТЫҢ

МАҚСАТЫ:

Барлығы жасай алады: Экспо 2017 көрмесінің Қазақстан үшін маңыздылығы туралы мағлұмат алады



Көбі жасай алады: смарт мақсат қоя алады, сұрақтар бере алады



Кейбірі жасай алады: тиімді сұрақтар қойып, кері байланыс жасай алады



ТІЛДІК МАҚСАТ:

Оқушылар жасай алады

































Алдыңғы білімдер

Бақаның ішкі және сыртқы құрылысы.

Бірін- бірі қайталамай бәр сөйлеммен тақырыптың түйініне тоқталады.



Жоспар




Жоспарланған уақыт

Жоспарланған іс-әрекет

Дереккөздер

Сабақтың басталуы

Топқа бөлінеді, тақырып таныстырылады


конверт

Сабақтың ортасы

Қатысушыларға сабаққа мақсат құру ұсынылады -3 мин

Таныстырылым: «Смарт мақсат қою. Етістіктер»

Табыс критерийлерін құру

«Экспо - 2017» мәтінді оқып,






Сабақтың қорытындысы







Қосымша ақпарат

Дифференциация – Балаларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс
денсаулық пен қауіпсіздік
АКТ
Құндылықтар


АКТ пайдаланып көрген бұрынғы білімдерін айтуға мүмкіндік беремін


Нақты баға қою. Әрбір тапсырмаға белгіленген бағамен бағаланып, сабақ соғында орташа бағасы шығарылады.

медицина

Рефлексия

Сабақтың мақсатына жетім бе?

Оқушылар не үйренді?

Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды?

Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма?

Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен?







Қорытынды бағалау
Сабақтың ең ұтымды кезеңдері.
1:

2:

Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәтті.


1:

2:

Келесі сабақтың өткізуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім?



Каталог: 53C42AF0B770A4F3
53C42AF0B770A4F3 -> 2015 – 2016 жыл 2015 2016 оқу жылындағы өзін-өзі тану пәні бойынша
53C42AF0B770A4F3 -> Сыр сұхбаттың сырлы қонағы Шортанды №3 қазақ орта мектебінің өзін – өзі тану пәні бойынша, «Өзін – өзі тану махаббат пен шығармашылықтың педагогикасы»
53C42AF0B770A4F3 -> Сабақтың мақсаты мен міндеттері
53C42AF0B770A4F3 -> Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды №3 қазақ орта мектебі Математика пән мұғалімі: Асауй Жаркынгуль Тақырыбы: “Бала тәрбиесінің бас ұстазы – ата-ана” Мақсат
53C42AF0B770A4F3 -> 1.Қазақстан Республикасының Гимні
53C42AF0B770A4F3 -> Сабақ Тақырыбы: «Графикалық редакторының құрал саймандар тақтасы.»
53C42AF0B770A4F3 -> Информатика
53C42AF0B770A4F3 -> Қатысқандары: 1 Степной ом-5 мұғалім
53C42AF0B770A4F3 -> Орта мерзімді жоспарлау бойынша жазба


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет