САБАҚ:
Unit 1. New technology (Жаңа технология)
Step 2. Adverts. Watching TV
(Жарнама. Теледидар қарау)
|
Мектеп: №101 орта мектеп
|
Күні: . .2016
|
Оқытушының аты-жөні: Д.М.Төлемісов
|
СЫНЫП: 8 « », « », « », « ».
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)
|
Жаңа технология тарауындағы өткен Жарнама. Теледидар қарау сабақ тақырыбын еркін айтып, жаза алады
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
Жаңа сөздерді біледі, айта алады
|
Оқушылардың басым бөлігі:
Жаңа сөздерді үш тілде айта алады, жаза алады
|
Кейбір оқушылар:
Жаңа сөздерді ағылшын тілінде қолданып, сөйлем құрай алады
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
Түрлі тапсырмалар бойынша ағылшын тілінде сөйлем құрайды, жаттығулар орындайды, диалог құрайды
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
introduction of a new words: Advertisement, newspaper….
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін тілдік бірліктер:
Vocabulary
Pronunciation: қайталатып тілдерін жаттықтыру, repeat the words answer the questions.
|
Талдауға арналған тармақтар:
a) What do you read every day?
b) What do you listen to in the morning?
c) Do you like to watch TV or listen to music?
d) What TV program do you like to watch?
e) Where do we get information from?
|
Жазылым бойынша
Viewer, to supply, negotiation, corruption, channel, relax, disaster, earthquake, to provide, diplomatic visit, Economic crisis, traditions, programme, important, Information, technologic.
|
Алдыңғы білім
|
Radio and TVin my life
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған әрекеттер
|
Ресурстар
|
Басы/Starting
0-3мин
(3мин)
4-14мин
(10мин)
|
Ұйымдастыру кезеңі (Сәлемдесу, Кезекшімен сұхбат, Ынтымақтастық атмосферасын құру)
Үй тапсырмасын сұрау кезеңі
«Кім жылдам» әдісі. Answer the questions:
- Do you think it is good for children to watch TV?
- What is one of your favourite TV shows?
- Do think TV is Educational?
- Do think that TV is good thing?
- How often do you watch TV?
- What do you usually watch on TV?
- What kind of TV programs do you usually watch?
- When do you usually watch TV?
- Do you think that TV makes people lazy?
«Шапалақ» бағалауы
|
«English 8», Т.Кузнецова, П.Козлов,
8-сынып. «Мектеп»
Бағалау №1
|
Ортасы/Даму
15-25мин
(10мин)
26- 30мин
(4мин)
31-41мин
(10мин)
|
Reading the texts.
Advantages and disadvantages of TV
Watching TV, you know, is the perfect way to spend our free time. Do you agree? Or maybe you don’t?
Millions people in the world spend hours watching TV every day… But what for? Do people really think it’s the best way to spend time?
Many people become TV-addicted and it’s really a problem of our time. But the fact is that “so many people, so many minds!”
And what do you think?
«Бағдаршам» бағалауы
Match the words with their translations.
Viewer табиғи апат
To supply демалу
Channel көрермен
Relax ұлттық
а) They will know and use the terms that are useful for analysing language on the topic “Adverts and watching TV”;
b) They will be able to recognize layers of meaning in the text and understand words;
c) They will be able to speak about TV.
Make up the diagram and speak about them.
ORT Habar
Kazakhstan
Astana TV
KTK NTK
Shalkhar Hit FM
Kazakh Russian
Europe Plus
|
Exercise , постер
Бағалау №2
|
Аяқталуы/ Пленарий
42-45мин
(3мин)
|
Кері байланыс «9 ромб» әдісі
Критерилері- 9- Өте ұнады
8-7 ұнады
6-4 жақсы, бірақ сұрағым бар
3-2 түсінбедім
1 мүлде түсінбедім
Үй тапсырмасын беру Ex.II, III on p.139 Ex IV (2) on p.141
|
Бағалау №3 Стикер
Exercise
|
Қосымша ақпарат
|
Дифференциалды оқыту – көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың берілген материалды меңгеру деңгейін қалай тексересіз?
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік ережелері
АКТ
Құндылықтарменбайланыс
|
|
|
|
Рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырылды ма?
Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма?
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба?
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен?
|
|
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)
1:
2:
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)?
1:
2:
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?
1:
2:
|