Сабақ:
|
Мектеп: А.Макаренко ЖОМ
|
Күні: 23.01.17
|
Мұғалімнің есімі: Лесбаева Р.Ж.
|
Сынып: 11 «ә»
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Шар мен сфера
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
|
Оқушылар шар мен сфера, оның элементтері туралы мағлұмат алып,
шар мен сфератың бетінің, толық бетінің аудандарын табуға есептер
шығару арқылы үйренетін болады
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
|
Шар мен сфера , оның элементтері туралы мағлұмат алып,алады
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
Шар мен сфера, оның элементтері туралы мағлұмат алып,есептеу формулаларын біліп, оны күрделі есептерді шешуде қолдана алатын алатын болады.
|
Кейбір оқушылар:
|
Шар мен сфера, оның элементтері туралы мағлұмат алып,есептеу формуласын үйреніп , оны есептерді шешуде еркін қолдана алатын алатын болады. Білігі мен білім ін практикада қолдану дағдысы қалыптасады.
|
Жетістік критерийлері
| -
Шар мен сфера, оның элементтері туралы мағлұмат алып, формулаларының жалпы түрін біледі.
-
Шар мен сфера, оның элементтері туралы мағлұмат алып есептеу формуласын қолданып есептерді шешуді меңгереді.
-
Өз бетінше есеп шығару, құрастыру дағдысы дамиды.
-
Білігі мен білім ін практикада қолдану дағдысы қалыптасады.
|
Тілдік мақсаттар
|
Шар мен сфера,радиус, диаметр, аспан сферасы, жер және жер қабаттары
|
Құндылықтарды дамыту
|
Өзара түсіндіру арқылы бір-бірімен сыйластықта болу, Оқушылар жеке жұмыста, жұптық жұмыста бірін-бірі тексеру арқылы бағалауды үйренеді, бір –біріне деген сенім пайда болады..
|
Пәнаралық байланыстар
|
Сызу, физика ,геометрия,астраномия
|
АКТ қолдану дағдылары
|
А4 парағындағы есептер, формулалар,сабақта тест тапсырмасында, қосымша тапсырмада АКТ қолданылады.
|
Бастапқы білім
|
Конус
|
Сабақ барысы:
|
Жоспарланған уақыт
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
7мин
|
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен сәлемдесу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Балалар сабақ алдындағы көңіл күйлерің қалай, алдарыңда тұрған белгілермен көрсетейік Ендеше жақсы көңілмен сабақ бастаймыз.
Сабақ мақсаты мен міндеттерін анықтау.
Ой қозғау
|