Сабақ:
|
Мектеп Таңбалытас ОМ
|
Күні :06.11.2019
|
Мұғалімнің аты-жөні: Ракишева А.Е
|
Пәні: Алгебра
Сыныбы: 7Ә
|
Қатысқан оқушылар саны Қатыспағаны
|
Сабақтың тақырыбы
|
Функция және функцияның графигі
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме)
|
7.4.1.3
функцияның анықталу облысы мен мәндер жиынын табу
|
Сабақтың мақсаттары:
|
Барлығы: функцияның анықталу облысы мен мәндер жиынын табады
Көпшілігі: функцияның анықталу облысы мен мәндер жиынын табады6есептер шығарады
Кейбіреуі: функцияның анықталу облысы мен мәндер жиынын табады,күрделі есептер шығарады
|
Бағалау критерийлері:
|
|
Тілдік құзіреттілік
|
Дәреже , қасиет,график
|
Құндылықтарды дарыту
|
Өмір бойы білім алу,құрмет,ынтымақтастық,ашықтық
|
Пән аралық байланыс
|
Геометрия
|
АКТ қолдану дағдылары
|
бейнетүсіндірілім
|
Алдыңғы білім
|
Функция
|
Саралау(дифференциация)
|
Түрлі қолдау көрсету,сұрақтар қою,әңгімелесу арқылы,есептер шығару арқылы
|
Сабақтың кезеңдері
|
Жоспарланған жұмыс түрі
|
Дерек көздері
ресурстар
|
Сабақтың басы
10мин
Сабақтың ортасы
9 мин
18мин
|
Ұйымдастыру кезеңі
Раппорт орнату
Үй тапсырмасын тексеру
Жұппен тексеру
Жаңа сабақты меңгеру
Bilimlend н видеотүсіндірілім көрсетіледі
Топтас-талқыла-ойлан әдісі арқылы
Айналма әдісі арқылы бірін –бірі тексеру
3 топқада бірдей есеп
ҚБ есебі:
2-тапсырма
Функцияның анықталу облысы мен мәндер жиынын тауып, кестені толтырыңыз.
Функция
|
Анықталу облысы
|
Мәндер жиыны
|
у x2
|
|
|
у 2x 1
|
|
|
у 3
x 2
|
|
|
у 3
x2
|
|
|
Дескриптор Білім алушы
анықталу облысын табады;
мәндер жиынын табады.
Жеке жұмыс оқулықпен
Қаламсап әдісі арқылы
Саралау есебі
|
Bilimlend видео түсірілім
Интнрбелсенді тақта
Тақта
Тақтамен жұмыс
Интербелсенді тақта
|
Сабақтың соңы:
3 мин
1 мин
Үй тапсырмасы
|
Кері байланыс :
Бес саусақ
№ 20,3
|
|
Cаралау
|
Бағалау
|
Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін сақтау
|
Рефлекция
|
|
Төменде берілген бос орынды өз сабағынызға рефлекция жүргізу үшін пайдаланыныз.Сабағынызға қатысты деген сол жақта келтірілген сұрақтарға жауап беріңіз
|
Сабақ мақсаттары
Оқыту мақсаттары шынайы болды ма?
Бүгін оқушылар нені үйренді?
Оқыту ортасы қандай болады?Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма?
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба?
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктер? Егер осы сабақты қайталап өткізсем нені өзгертер едім? Тақырыптың өмірмен байланысы болды ма?
|
Барынша қолдауд қажет ететін
Оқушылардың өз ойын дұрыс тиянақтап жазуы үшін топтық жұмысты ұйымдастырдым
Төрт сөйлем тәсіл қолдандым
Орта деңгейде қолдауды қажет ететіндерге: мысалдар айттым,сұрақтар қою арқылы сөйлемдер айтқызу
|
|