Сабақтың тақырыбы Су-тіршілік көзі. Ақбас торғай (ертегі) Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата16.05.2022
өлшемі19,35 Kb.
#143548
түріСабақ
Байланысты:
Су-тіршілік көзі қмж
Отсканированные документы 3, Документ Microsoft Word

Қысқа мерзімді жоспар



Бөлім:

Су-тіршілік көзі

Мұғалімнің аты-жөні

Әкімбай Әлия Нұрланқызы

Күні:

01.04.2022ж

Сынып: 3 «Г»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Су-тіршілік көзі.
Ақбас торғай (ертегі)

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.1.2.1.-шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндау

Сабақтың мақсаты
ватсаппен

-Мәтінді түсініп оқиды.
-Шығармаға жоспар құрады және әңгімелейді.
-Берілген тақырып бойынша ой қорыту жасайды.


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

  1. мин

1.Ұйымдастыру.
«Мозайка»
Шашылған қима қағаздарды алып, топқа бөлігіп отырады.
Өз топтарының атын құрастырады:
1-топ: Өзен
2-топ: Көл
3-топ: Теңіз
4-топ: Мұхит

Топтық ережелерімен таныстыру.



Топтарға бөлініп отырады.

Ауызша мадақтау


Жаңа білім
15 мин
Сабақтың ортасы
10 мин

2 мин

Бекіту
15 мин



1.Бөлімнің қалай аталатынына мән беріңдер. Пікірдің дұрыстығын тексеріңдер.
Су-тіршілік көзі. Өйткені...
1.
2.
3.


1.Сабақ тақырыбымен таныстыру.
Мақсатын айту.
Аудиожазбадан ертегіні тыңдайды. Түсініксіз сөздерді түртіп алады.Мағынасын сөздіктен іздейді.
Мәтінді тізбектей оқиды.

  1. Мәтін неліктен ертегіге жатады?

  2. Ертегіні басқаша қалай атауға болады?

  3. «Құстардың тіршілігі», «Құстардың қуанышы»,

  4. «Су-тіршілік көзі», «Жалқаулық» осы тақырыптардың қайсысымен атауға болады?



Дәптермен жұмыс
Интербелсенді тақтадан суреттер көрінеді. Суреттерге қарап әр бөлікке ат қояды, дәптерге жазады. Сол бөлікке сәйкес шығармаға жоспар құрады.
(ЖЖ) «Кейіпкерге хат» әдісі арқылы тақырып бойынша ой қорытады.

Пікірдің дұрыстығын тексереді.
Аудиожазба арқылы ертегіні тыңдап, сұрақтарға жауап береді.
Мәтінді логикалық бөліктерге бөледі.
Әр бөлікке ат қояды.
Ертегінің жоспарын құрады.

«Үкі» әдісі
«Үкі» әдісі

«Үкі» әдісі



Оқулық

Дәптер, қалам



Кері байланыс
5 мин

Рефлексия
«Айналмалы шеңбер» әдісі арқылы жүргізіледі.
Үйге: Мазмұндау



Үйге берілген тапсырманы жазып алады.

ҚБ қойылады.





Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет