Сабақтың түрі: Жаңа сабақ Сабақтың типі: Жаңа білімді меңгеру сабағы



бет1/2
Дата04.11.2023
өлшемі73,36 Kb.
#189562
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
19.10 МТ 4 Анық-маған интеграл 25
Сын тұрғысынан ойлау технологиясының тиімділігі, Л1, шығаруға, 9 кл решебник Арман ПВ 2-1

Сабақ тақырыбы:

Алғашқы функция және анықталмаған интеграл. Анықталмаған интегралдың негізгі қасиеттері.

Модуль /пән атауы:

Арнайыы білім беретін пәндер/
Математикалық талдау

Дайындаған педагог:

Сарсенов А.Б.

Күні:

«19» қазан 2023 ж.

1.Жалпы мәліметтер:

Курс, топ:

І, ИБ-20-1

Сабақтың түрі:

Жаңа сабақ

Сабақтың типі:

Жаңа білімді меңгеру сабағы

2.Мақсаты, міндеттері:

Алғашқы функция және анықталмаған интегралды табуды үйрету.

3. Күтілетін нәтижелер:

Студенттер 1) Алғашқы функция және анықталмаған интеграл ұғымын түсіндіреді;
2) Анықталмаған интегралды есептейді.

4.Қажетті ресурстар:
4.1.Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер:



1. Данко П.Е. Высшая математика в упражнениях и задачах, часть 1,2-Москва: ОНИКС, Минобразование, 2006ж.
2. Жәутіков О. Математикалық анализ курсы. - Алматы: Мектеп, 2000ж.

4.2.Техникалық құралдар, материалдар:

Интерактивті тақта, Презентация.

5.Әдіс-тәсілдер:

Сұрақ – жауап, Ой қозғау, «Кім жылдам?», «Бес саусақ» әдісі

6.Пәнаралық байланыс:

Информатика

7. Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Студенттің әрекеті

Ресурстар

Сабақтың басталуы
Ұйымдастыру кезеңі
(5 мин)
(15 мин)

Сабақтың мақсат–міндеттерімен, сабақ барысында орындалатын тапсырмалар мен бағалау критерийлерімен таныстыру.
Бағалау критерийлері:
50-69 ұпай «3»
70-89 ұпай «4»
90 ұпайдан жоғары «5»


«Ой қозғау» әдісі
Өтілген тақырып бойынша сәйкестендіру тапсырмасы беріледі. Алғашқы орындаған 3 студенттің жұмысын бағалап, жоғары ұпай жинаған студенттің жауабы тыңдалады (әр дұрыс жауап – 70 ұпай).

Студенттер сабақтың мақсат– міндеттерімен, тапсырмалар мен бағалау критерийлерімен танысады.
50-69 ұпай «3»
70-89 ұпай «4»
90 ұпайдан жоғары «5»

Өтілген тақырып бойынша сәйкестендіру тапсырмасын алады. Алғашқы орындаған 3 студент жұмысын бағалатып, жоғары ұпай жинаған студенттің жауабы тыңдалады (әр дұрыс жауап – 70 ұпай).



Интерактивті тақта, Презентация.



Сабақтың ортасы
(20 мин)

Жаңа сабақ: Алғашқы функция және анықталмаған интеграл. Анықталмаған интегралдың негізгі қасиеттері.
«Кім жылдам?» әдісі бойынша, бірінші шығарған студент есепті тақтаға жазып, өз ойымен бөліседі.


Дескриптор:

  • Алғашқы функцияны қалай табатынын біледі;

  • Анықталмаған интегралды таба алады;

  • Анықталмаған интегралдың қасиеттерін біледі.




Студенттер тақтада көрсетілген дәрісті ұғып алып, жаңа ақпаратпен танысады.

Интерактивті тақта, Презентация.

Сабақтың аяқталуы
(5 мин)

Сабақ бойынша рефлексия.
Студенттер бүгінгі сабақтан алған әсерлерін білдіреді.
«Бес саусақ» әдісі бойынша студенттер Google Forms қосымшасында келесі сұрақтардың бірін таңдау керек:
1.Бүгінгі сабақ сізге ұнады ма?
- Ия, ұнады
- Жоқ, ұнамады
2.Бүгінгі сабақта қолданылған әдіс-тәсілдер тиімді деп ойлайсыз ба?
- Тиімді
- Тиімсіз
3. Анықталмаған интегралды таба аласыз ба?
- Ия
- Жоқ
4.Сабақты басқару сізге қолайлы болды ма?
- Ия
- Қиындау болды
5.Бүгінгі сабақтағы көңіл –күйіңіз қалай болды?
- Өте керемет
- Жақсы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет