Тақырыбы: Көп таңбалы сандар, оларды оқу,жазу, және салыстыру Өзіндік жұмыс -1 Мақсаты



Дата27.02.2020
өлшемі16,74 Kb.
#59109
Байланысты:
«Өзін-өзі тану» пәнінен үйренгенім1
tauelsizdik-tan-nury-slajd-5a30b43db7cbe-1
Математика таңдау 5.09.2017жыл
Тақырыбы: Көп таңбалы сандар, оларды оқу,жазу, және салыстыру

Өзіндік жұмыс -1



Мақсаты: Көптаңбалы сандарды оқытып,жаздырып салыстыруды пысықтау

Ауызша,жылдам есептеуге,сандарды разрядтық қосылғыштарға дұрыс ажырату.

Ұқыпты,таза жазуға тәрбиелеу
Әдіс-тәсілдер-сұрақ-жауап,топтық

Көрнекіліктер: үлестірмелер,өзіндік және бақылау жұмыстары


Ұйымдастыру: Психологиялық дайындық

Он қолымда бес саусақ

Сол қолымда бес саусақ

Қосып едім екеуін

Шыға келді он саусақ
Дәптермен жұмыс.
1-тапсырма. Сандарды өсу ретімен жаз.

485; 442; 403; 492; 417;431;400;500

2-тапсырма. Амалдарды орында.

725+228= 283+419= 583-236= 873-364= 931-658=


3-тапсырма.Сантиметрмен өрнекте.

3дм 2см 45дм 9дм8см 2м38 см 7м7см 6м4дм


Сабақты бекіту:
Үйге тапсырма: Дәптерді аяқтау
Сабаққа жақсы қатысқан оқушыларды мадақтау.

Математика таңдау 12.09.2017жыл

Өзіндік жұмыс -2
Сабақтың тақырыбы: Өзіндік жұмыс

Мақсаты: Өткенді қайталап, өз беттерінше көптаңбалы сандарды оқуға,жазуға,салыстыра білуге үйрету,жұмыстарды орындау,ұқыпты таза жазуға тәрбиелеу.

Әдіс -тәсілдер: топтық жұмыс,ойын.

Көрнекілік: қосымша материалдар, стикер, қағаз, түрлі-түсті қарындаштар
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық.
Өткенді қайталау

1. Салыстыр


16км 9м 13км 5м 3т7ц 35ц

3 тәул.15сағ 4 тәул. 4т5кг 675кг

8км 645 м 8645м 6т8ц 608ц

2. Қалада балаларға арналған 18 кітапхана бар, ал үлкендерге арналған кітапхана одан 4 есе артық. Қалада барлығы қанша кітапхана бар?

3.Теңдеулерді шеш.
х+2045 =4182 х-165=7047 6000:а = 300

4. Сантиметрмен өрнекте


120мм = см 18дм= 5м26см=
490мм = см 8м3дм = 6м 5 см =
960мм = см 4дм 8см = 9м 38см=

5. "Гүлдер" дүкенінде 200 раушан және 600 қалампыр гүлі бар. Раушан гүлінің 5 талдан, ал қалампыр гүлінен 3 талдан гүл шоқтарын жасады. Барлығы қанша гүл жасалды?

Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет