№1 сайлау комиссиясы



бет15/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   57

60 сайлау комиссиясы


(сайлаушылар уақытша болатын орындардағы участок)

Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Никитин көшесі 67, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ЕЦ-166/23 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 30-01-43

Шекаралары: Көкшетау қаласы: Никитин көшесі 67.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қажығалиева Шолпан Жүсіпқызы; төрайымның орынбасары – Петрова Нина Михайловна; хатшысы – Тілешова Лайла Ермекқызы; комиссия мүшелері: Мырзаханова Қарлығаш Қомарқызы, Қасымова Роза Әнуарқызы.
Степногорск қаласы

61 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степногорск қ., 1-шағын аудан 57, Н. Островский атындағы № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 6-85-95


Шекаралары: Степногорск қ.: 1-шағын аудан – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91; Парковая көш. – 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 21,26, 87, 94, 96.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шынар Еркінқызы Дәуленбаева; төрайымның орынбасары – Юлия Олеговна Панина; хатшысы – Нұржамал Арысбекқызы Әбежанова; комиссия мүшелері – Лора Владимировна Тимошевская, Наталья Викторовна Щипотина, Светлана Александровна Русских, Алтын Балтабайқызы Тұрсынбаева.


62 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степногорск қ., 2-шағын аудан 1, Мирас мәдениет үйінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-11-65


Шекаралары: Степногорск қ. 2-шағын аудан – 3, 4, 7, 8, 13/4, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40А.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Анар Құрманғалиқызы Қоржымбаева; төрайымының орынбасары – Зиёдулла Әбдіжәлелұлы Бекболат; хатшысы – Марина Михайловна Крикун; комиссия мүшелері – Наталья Васильевна Шаврова, Татьяна Петровна Горбунова, Наталья Викторовна Медведева, Татьяна Ивановна Столбова.


63 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 2-шағын аудан 14, А.М. Горький атындағы № 2 орта мектебінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-18-31

Шекаралары: Степногорск қ.: 2-шағын аудан – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73; 3-шағын аудан – 16А, 17А.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Гүлнар Махметқызы Қасенова; төрайымның орынбасары – Анастасия Геннадиевна Клочко; хатшысы – Лариса Әліпбекқызы Әбдіжанова; комиссия мүшелері – Нұрсұлу Жүкенқызы Қабдуалиева, Күмісжан Торғайқызы Якупова, Рәзия Қабылдақызы Тоқсейітова, Клара Зарлыққызы Төлеубаева.

64 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 3-шағын аудан 2, А.С. Пушкин атындағы № 3 көп салалы мектеп-лицейінің ғиматары, тел: 8 (716-45) 6-24-74

Шекаралары: Степногорск қ.: 3-шағын аудан – 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 49, 50.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рүстем Бойрабайұлы Бойрабаев; төрағасының орынбасары – Светлана Петровна Гольдина; хатшысы – Роза Радиковна Секач; комиссия мүшелері – Елена Анатольевна Масличенко, Ольга Ивановна Советова, Қайрат Балташұлы Қаржаубаев, Елена Анатольевна Мишина.

65 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 3-шағын аудан 84, «Горняк» Орталық мәдениет сарайының ғиматары, тел: 8 (71645) 6-03-70

Шекаралары: Степногорск қ.: 3-шағын аудан – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 83/1, 84/1, 102, 103, 104.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Татьяна Александровна Кунгурова; төрайымның орынбасары – Камила Орынбасарқызы Құрбанбаева; хатшысы – Наталья Викторовна Бондарева; комиссия мүшелері – Сәуле Қабденқызы Бигарина, Татьяна Александровна Баянова, Наталья Александровна Демидова, Бөкенбай Ыбырай.

66 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 3-шағын аудан 84, «Горняк» Орталық мәдениет сарайының ғиматары, тел: 8 (71645) 6-89-58

Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 6, 7, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Зинаида Васильевна Хриенко; төрайымның орынбасары – Елена Валерьевна Астраханцева; хатшысы – Фариза Қуандыққызы Әубәкірова; комиссия мүшелері – Татьяна Витальевна Бочкарева, Евгения Владимировна Борисова, Айгүл Келденқызы Абдулина, Анастасия Юрьевна Брылякова.

67 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 4-шағын аудан 45, Л.Н. Толстой атындағы № 4 гимназия мектебінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-94-93

Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Алла Юрьевна Запрягаева; төрайымның орынбасары – Татьяна Сергеевна Лихачева; хатшысы – Қарлығаш Бапашқызы Ағыбаева; комиссия мүшелері – Наталья Викторовна Лагода, Анжела Владимировна Ермошкина, Құралай Айтпайқызы Құрымбаева, Лариса Александровна Шереметьева.

68 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 4-шағын аудан 46, Сәкен Сейфуллин атындағы № 5 көп салалы мектеп-лицейінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-15-96

Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89; 20-шағын аудан – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 112, 113, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 128/1, 131, 131А, 131Б, 132, 133, 136, 150, 152, 153, 154, 162, 173, 173А, 178, 180, 180А, 181, 183, 185, 186, 188, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 203, 204, 205, 205А, 206, 224, 225Б, 229, 230, 233, 236, 247.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Динара Мұратбекқызы Әбділова; төрайымның орынбасары – Зияда Қалауқызы Қалтенова; хатшысы –Бақыт Жүнісқызы Мусина; комиссия мүшелері – Роза Сейтқазықызы Рақышева, Ғабит Мұсабекұлы Жалғасов, Шоқанова Әйгерім Әсенқызы, Сергей Владимирович Мурашко.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет