№1 сайлау комиссиясы



бет16/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   12   13   14   15   16   17   18   19   ...   57

69 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 4-шағын аудан 47/1, Мектепаралық оқу-өндірістік комбинатының ғиматары, тел: 8 (716-45) 6-31-06

Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 91.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кубрина Светлана Викторовна; төрайымның орынбасары – Даниярова Ләззат Оразалықызы; хатшысы – Әбілғалымова Нұргүл Бахытқызы ; комиссия мүшелері –Наталья Николаевна Довгаль, Әшімова Әйгерім Кеңесқызы, Сұлтанова Қатипа Сағынбайқызы, Ногай Ольга Петровна.
70 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степногорск қ., 5-шағын аудан 1, Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебінің ғиматары, «А» блогы, тел: 8 (71645) 3-07-25

Шекаралары: Степногорск қ.: 5-шағын аудан – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 63.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Тілеужан Мұратұлы Тәшімов; төрағаның орынбасары – Олеся Михайловна Майорова; хатшысы – Құпбергенова Дина Тұрахметқызы; комиссия мүшелері – Алла Алексеевна Кондратьева, Людмила Дмитриевна Гиржанова, Айзада Амангелдіқызы Әбдірахманова, Татьяна Петровна Мамонова.

71 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степногорск қ., 5-шағын аудан 1, Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебінің ғимараты, «Б» блогы, тел: 8 (716-45) 3-07-06


Шекаралары: Степногорск қ.: 5-шағын аудан – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Александр Евгеньевич Кинцель; төрағасының орынбасары –Юлия Анатольевна Кацай; хатшысы –Тимур Әсенұлы Шоқанов; комиссия мүшелері –Елена Васильевна Корнева, Шолпан Ертайқызы Қазиева, Татьяна Ивановна Плюта, Ләззат Қазиқызы Тәкеева.


72 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 6-шағын аудан 13, облыстық «Жастар» жас өспірімдер үйінің ғимараты (әлеуметтік бейімделу орталығы), тел: 8 (71645) 2-55-54

Шекаралары: Степногорск қ.: 6-шағын аудан – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 29, 69, 70, 71, 84, 85.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Динара Темешқызы Рақымбекова; төрайымның орынбасары – Светлана Анатольевна Лукьянёнок; хатшысы – Татьяна Петровна Хаустова; комиссия мүшелері – Сәлима Маматқызы Әбдірайымова, Юлия Сергеевна Дик, Александра Федоровна Лиэпа, Әсел Мұратқызы Жақышева, Розалия Михайловна Ибраева, Виктория Викторовна Неделкина.

73 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 6-шағын аудан 4, А. Гайдар атындағы № 8 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 2-44-19

Шекаралары: Степногорск қ.: 6-шағын аудан – 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 49, 50, 68, 86, 87.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Элмира Аққазқызы Әбішаева; төрайымның орынбасары – Дәметкен Қайырқызы Ғабдуллина; хатшысы – Айнұр Болатқызы Әлжанова; комиссия мүшелері – Елена Александровна Новикова, Гаухар Сейтхановна Абдрахманова, Әсемгүл Сейілханқызы Құрымбаева, Дарья Геннадьевна Журавлёва.

74 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степногорск қ., 6-шағын аудан 3, Гагарин атындағы № 7 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 2-65-16


Шекаралары: Степногорск қ.,: 6-шағын аудан – 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Анар Мұратқызы Балғожина; төрайымының орынбасары – Алданыш Есенкелдіқызы Молдахметова; хатшысы – Наталья Алексеевна Никитина; комиссия мүшелері – Зәмзәгүл Қалибекқызы Шәкенова, Жанар Нұржанқызы Есімова, Ләзат Мұхамеджанқызы Нығмеджанова, Анар Жанатқызы Сәбитова.


75 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 7-шағын аудан 5, Косарев атындағы № 9 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 3-18-81

Шекаралары: Степногорск қ.: 7-шағын аудан – 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Зәуреш Шұғақызы Мадиярова; төрайымның орынбасары – Шолпан Төлегенқызы Жандәулетова; хатшысы – Баян Ерғалиқызы Рамазанова; комиссия мүшелері – Сандуғаш Амантайқызы Нығметова, Гүлжан Мұхамедқызы Хасенова, Айдана Әлиқызы Рахматова, Нұрәділ Мұратұлы Шаукенов, Маралбек Ыдрысұлы Оспанов, Ербол Имашұлы Әліпов.

76 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 7-шағын аудан 52, Балалар шығармашылық үйінің ғимараты, тел: 8 (71645) 3-18-57

Шекаралары: Степногорск қ.: 7-шағын аудан – 15, 23, 24, 25, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Наталья Михайловна Рева; төрайымның орынбасары – Сұлтан Еркебұланұлы Рақымжанов; хатшысы – Гаухар Өмірзаққызы Ағыбаева; комиссия мүшелері – Людмила Владимировна Крестова, Надежда Павловна Смолянец, Маргарита Владимировна Григорьева, Ольга Олеговна Рыбакова, Жаслан Сәкенұлы Зәкіриянов, Лариса Михайловна Фатеева.

77 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 6-шағын аудан 43, Балалар көркемсурет мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 2-32-13

Шекаралары: Степногорск қ.: 9-шағын аудан – 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; 7-шағын аудан – 83.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Күлзада Зәкірияқызы Ескенова; төрайымының орынбасары – Светлана Павловна Лисунова; хатшысы – Әнел Карлқызы Құлышева; комиссия мүшелері – Азамат Мұратұлы Молдабеков, Лариса Евгеньевна Романова, Ләйлә Махметқызы Оспанова, Нұржиян Мұхамеджанқызы Ахметова.

78 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 9-шағын аудан 1, Степногорск қалалық емханасы филиалының ғимараты, тел: 8 (71645) 2-13-74

Шекаралары: Степногорск қ.: 9-шағын аудан – 17, 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Валентина Семеновна Дахтлер; төрайымның орынбасары – Айнаш Қадырбайқызы Керейбаева; хатшысы – Наталья Владимировна Мартышева; комиссия мүшелері – Ольга Анатольевна Корунец, Наталья Николаевна Мосиенко, Нина Николаевна Зернова, Күлайым Нысынбайқызы Шуақбаева.


Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   12   13   14   15   16   17   18   19   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет