№1 сайлау комиссиясы



бет19/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   ...   57

№ 88 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Бестөбе к., Амангелді көш. 6, Бестөбе кенті № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-31-92

Шекаралары: Бестөбе к.: Қазақстан көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42; Қапан Ержанов көш. - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58; Сәкен Сейфуллин көш. – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55; Шоқан Уәлиханов көш. – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 16; Күләш Байсейітова көш. – 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20; Мұхтар Әуезов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48; Қаныш Сәтпаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 46, 50; Амангелді Иманов көш. – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 58; Абай Құнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35; Желтоқсан көшесі – 11; Алаш көш. – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 39.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Күлтай Тілеуғабылқызы Мағзұмова; төрайымның орынбасары – Гүлназ Папашқызы Құсайынова; хатшысы – Жұлдыз Нұржауқызы Сәрсенбаева; комиссия мүшелері – Әйгерім Болатбекқызы Айтмұхан, Айдар Аманжолұлы Рыспаев.

№ 89 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Бестөбе к., Бейбітшілік көш. 492, «Рауан» Мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-40-64

Шекаралары: Бестөбе к.: Смағұл Төлегенов көш. – 11, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Тоқтаров көш. – 2, 2А, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 77, 78, 80, 62; Абу Шахман Халфе көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Ақан сері көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98; Тәуелсіздік көш. – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91; Мәдениет көш. – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30А, 32, 34; Береке көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40А, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58; Айғожин көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Бауыржан Момышұлы көш. – 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 69, 73; Құрманғазы көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14; Шуақты көш. – 2, 3, 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24,25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 88, 90; Жамбыл Жабаев көш. – 3, 4, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 40; Рысты Шотбаева көш. – 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Ә.Молдағұлова көш. – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30, 38; Қайрат Рысқұлбеков көш. – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49; Кең дала көш. – 1, 4, 7, 11, 14, 19, 24, 28, 40.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сымбат Сапарқызы Мұқанова; төрайымның орынбасары – Фатима Қуанышбекқызы Әлімжанова; хатшысы – Баян Жаманбайқызы Қапарова; комиссия мүшелері – Галина Викторовна Сидорова-Корнилова, Дулат Еслямұлы Нұрғалиев, Мөлдір Қуатбекқызы Мұқанова, Зейнегүл Қайыркенқызы Мусина.

№ 90 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Қарабұлақ а., Сарыарқа көш. 25, Қарабұлақ селолық орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-21-43

Шекаралары: Қарабұлақ а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Зинаида Нұрлығайымқызы Қапезова; төрайымның орынбасары – Людмила Ивановна Ширяева; хатшысы – Маржан Нығметжанқызы Батталова; комиссия мүшелері – Айгүл Жандарбекқызы Ысмайылова, Наталья Геннадьевна Ковалева.

91 (жабық) сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., 1-шағын аудан, аурухана кешені, Степногорск орталық қалалық ауруханасының ғимараты, тел: 8 (71645) 6-26-54

Шекаралары: Степногорск қ.: 1 шағын аудан – 5, 6, 15, 22.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сайран Садырұлы Смағұлов; төрағасының орынбасары – Гүлжан Базылқызы Беспаева; хатшысы – Александра Владимировна Хайруллина; комиссия мүшелері – Елена Олеговна Жидкова, Ирина Александровна Полякова.

№ 92 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай а., Мектеп көш. 1, Бөгенбай ауылы негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 2-22-10

Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі: Бөгенбай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәуле Қанжанқызы Төкенова; төрайымның орынбасары – Анар Ермекқызы Шалабаева; хатшысы – Рыскүль Нұрғалиқызы Жапарова; комиссия мүшелері – Ғалия Саматқызы Жапарова, Елена Викторовна Парфенова.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет