№1 сайлау комиссиясы



бет20/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   57

№ 93 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское а., Ыбырай Алтынсарин көш. 1, Степногорское ауылы бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 2-40-10

Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі: Степногорское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Надежда Аркадьевна Глатко; төрайымның орынбасары – Төлеухан Минан; хатшысы – Сайран Хагазбек; комиссия мүшелері – Күлән Медеухан, Сәуле Сәдуова.

№ 94 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Қырық құдық а., Ыбырай Алтынсарин көш. 11, Қырық құдық ауылы орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-56-01

Шекаралары: Қырық құдық а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Татьяна Владимировна Ахметвалиева; төрайымның орынбасары – Тілеген Слам; хатшысы – Нұржан Асқарқызы; комиссия мүшелері – Әсемгүл Ержан, Ержан Тілеухан.

№ 95 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Изобильный а., Республика көш. 31, «Рауан» Мәдениет үйі жанындағы ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71659) 3-53-16

Шекаралары: Изобильный а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәкен Бауыржанұлы Сұлтанов; төрағасының орынбасары – Гүлмарал Бақыткелдіқызы Сүнгібаева; хатшысы – Салтанат Сағындыққызы Исабаева; комиссия мүшелері – Ильмира Зәкірияқызы Досжанова, Елена Владимировна Нахтигаль.
Ақкөл ауданы

№ 96 Сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Ақкөл қ., М. Мәметова көш. 15, № 2 орта мектеп,

тел: 8 (71638) 2-08-54



Шекаралар: Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 108, 110; Островский көшесі - 1, 2, 2а/2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі - 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; Гоголь көшесі - 22, 23, 24, 27; Достық көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строительный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Ұлы Көш көшесі; Бигельдинов көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 111, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 127/2, 129, 133, 135, 136, 137, 139, 149 корпус 1, 2, 3; 10 Агротехникалық колледжінің жатақханасы - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5; Абылай хан көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 120/2, 122, 124; Иманов көшесі - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Михайлова Юлия Николевна; төрағаның орынбасары – Данилочкин Иван Александрович; хатшы – Бейсенова Әлия Сейталықызы; комиссия мүшелері: Мырзатаева Жанар Егімбайқызы, Биданов Ерден Кенжебайұлы, Герасименко Светлана Владимировна, Кучерова Татьяна Александровна.
97 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақкөл қ., С. Нұрмағамбетов көш. 71, аудандық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 2-19-82.



Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; Чехов көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Береговой көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Көктал көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бигельдинов көшесі – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; Абай көшесі - 3, 4, 6,8, 15, 23; Сәкен Сейфуллин көшесі – 2, 2/1, 2/3, 4, 10, 12, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Армандастар көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22; Интернациональный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 42; Горький көшесі - 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67: Қайым Мұхамедханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14, 15; Бөгенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 87, 92; Желтоқсан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; Байсейітова көшесі - 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/6, 8/9, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 16/3, 16/4, 17, 17/6, 18, 18/1, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47; Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20,21, 22, 23, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 78; Хамит Ерғалиев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 34/1, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75; 1 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1; 2 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11; 3 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7; 4 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 2; Ақжол көшесі - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; Жайық Бектұров көшесі - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 54, 56, 65, 69, 76; Жаңа ел көшесі 7; Жерұйық көшесі; Құрылыс көшесі; Булавский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10; Төле би көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Первомайской көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айтикеева Әлия Айтжанқызы; төрайымның орынбасары – Шәріпова Сәлима Халелқызы; хатшы – Балғымбаева Гүлім Жоямергенқызы; комиссия мүшелері: Шовкань Татьяна Анатольевна, Төлеутаева Гүлмира Болатқызы, Нығметов Айдар Сейітханұлы, Фролов Сергей Николаевич, Оспанова Алтын Қабланқызы, Қанатов Әлібек Сағатұлы.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет