№1 сайлау комиссиясы



бет20/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   57

№ 93 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское а., Ыбырай Алтынсарин көш. 1, Степногорское ауылы бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 2-40-10

Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі: Степногорское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Надежда Аркадьевна Глатко; төрайымның орынбасары – Төлеухан Минан; хатшысы – Сайран Хагазбек; комиссия мүшелері – Күлән Медеухан, Сәуле Сәдуова.

№ 94 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Қырық құдық а., Ыбырай Алтынсарин көш. 11, Қырық құдық ауылы орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-56-01

Шекаралары: Қырық құдық а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Татьяна Владимировна Ахметвалиева; төрайымның орынбасары – Тілеген Слам; хатшысы – Нұржан Асқарқызы; комиссия мүшелері – Әсемгүл Ержан, Ержан Тілеухан.

№ 95 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Изобильный а., Республика көш. 31, «Рауан» Мәдениет үйі жанындағы ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71659) 3-53-16

Шекаралары: Изобильный а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәкен Бауыржанұлы Сұлтанов; төрағасының орынбасары – Гүлмарал Бақыткелдіқызы Сүнгібаева; хатшысы – Салтанат Сағындыққызы Исабаева; комиссия мүшелері – Ильмира Зәкірияқызы Досжанова, Елена Владимировна Нахтигаль.
Ақкөл ауданы

№ 96 Сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Ақкөл қ., М. Мәметова көш. 15, № 2 орта мектеп,

тел: 8 (71638) 2-08-54



Шекаралар: Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 108, 110; Островский көшесі - 1, 2, 2а/2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі - 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; Гоголь көшесі - 22, 23, 24, 27; Достық көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строительный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Ұлы Көш көшесі; Бигельдинов көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 111, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 127/2, 129, 133, 135, 136, 137, 139, 149 корпус 1, 2, 3; 10 Агротехникалық колледжінің жатақханасы - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5; Абылай хан көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 120/2, 122, 124; Иманов көшесі - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Михайлова Юлия Николевна; төрағаның орынбасары – Данилочкин Иван Александрович; хатшы – Бейсенова Әлия Сейталықызы; комиссия мүшелері: Мырзатаева Жанар Егімбайқызы, Биданов Ерден Кенжебайұлы, Герасименко Светлана Владимировна, Кучерова Татьяна Александровна.
97 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақкөл қ., С. Нұрмағамбетов көш. 71, аудандық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 2-19-82.



Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; Чехов көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Береговой көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Көктал көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бигельдинов көшесі – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; Абай көшесі - 3, 4, 6,8, 15, 23; Сәкен Сейфуллин көшесі – 2, 2/1, 2/3, 4, 10, 12, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Армандастар көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22; Интернациональный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 42; Горький көшесі - 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67: Қайым Мұхамедханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14, 15; Бөгенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 87, 92; Желтоқсан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; Байсейітова көшесі - 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/6, 8/9, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 16/3, 16/4, 17, 17/6, 18, 18/1, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47; Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20,21, 22, 23, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 78; Хамит Ерғалиев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 34/1, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75; 1 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1; 2 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11; 3 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7; 4 Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 2; Ақжол көшесі - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; Жайық Бектұров көшесі - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 54, 56, 65, 69, 76; Жаңа ел көшесі 7; Жерұйық көшесі; Құрылыс көшесі; Булавский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10; Төле би көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Первомайской көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айтикеева Әлия Айтжанқызы; төрайымның орынбасары – Шәріпова Сәлима Халелқызы; хатшы – Балғымбаева Гүлім Жоямергенқызы; комиссия мүшелері: Шовкань Татьяна Анатольевна, Төлеутаева Гүлмира Болатқызы, Нығметов Айдар Сейітханұлы, Фролов Сергей Николаевич, Оспанова Алтын Қабланқызы, Қанатов Әлібек Сағатұлы.


Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет