№1 сайлау комиссиясы



бет28/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   57

№ 209 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Мариновка а.,Теміржолшылар к. 50, қазақ орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71643) 51-5-07.

Шекарасы: Парковая к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Амангелді к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Теміржолшылар к. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Болашақ к. – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Ыбырай Алтынсарин к. – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51; Подстанция к. – 1, 2.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Рамазанова Әлия Тлекпаевна; төрағаның орынбасары – Баржақсынов Серік Амангелдіұлы; хатшы – Эсенжел Салтанат; комиссия мүшелері: Сәдуақасова Ұштап Аманжанқызы; Бекишева Анна Владимировна.

№ 210 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Мариновка а., Хамит Ерғалиев к. 12, Мариновка өкпе-терапиялық бөлімшесінің ғимараты, тел: 8 71643) 51-2-88.

Шекарасы: Хамит Ерғалиев к.-12.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Куц Марина Владимировна; төрағаның орынбасары – Имаралиева Кайнел Кеңесқызы; хатшы – Мейтина Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Андреюк Андрей Борисович, Мельников Иван Владимирович.

№ 211 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Бейіс Хазірет а., Орталық к. 17, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 51-5-50.

Шекарасы: Бейіс Хазірет а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Құсайынова Мейрамкүл Қазмағанбетқызы; төрағаның орынбасары – Өмірзаков Жаңбырбай Мейрамұлы; хатшы – Брик Оксана Яковлевна; комиссия мүшелері: Радченко Наталья Павловна, Рыспекова Гүлбаршын Жақсыбекқызы.


№ 212 сайлау учаскесі


Орналасқан жері:Тельман а., Ынтымақ к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 95-3-71.

Шекарасы: Тельман а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Гейдт Оксана Владимировна; төрағаның орынбасары – Новицкая Лариса Степановна; хатшыИбраева Әмина Сәбитқызы; комиссия мүшелері: Тушинская Елена Константиновна, Лембаева Жанаргүл Жылқайдарқызы.

№ 213 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Поповка а., Жеңіс к. 9В, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643 )33-0-45.

Шекарасы: Поповка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Пожарницкая Галина Анатольевна; төрағаның орынбасары – Пахина Анна Викторовна; хатшы – Смородинова Зинаида Александровна; комиссия мүшелері: Шакиева Шынар Дулатқызы, Баранник Ольга Сергеевна.

214 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Тимашевка а., Гагарин к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 94-3-45.

Шекарасы: Тимашевка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мирошниченко Ирина Михайловна; төрағаның орынбасары – Гринь Елена Владимировна; хатшы – Дылева Маргарита Юрьевна; комиссия мүшелері: Дудникова Татьяна Юрьевна, Өмірбаев Марат Әлкенұлы.

№ 215 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Калиновка а., Еңбек к. 1, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 33-1-90.

Шекарасы: Калиновка а., Родионовка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бейсембекова Күләш Бексейітқызы; төрағаның орынбасары – Чуприна Галина Арыстанбекқызы; хатшы – Рахымжан Аяулым Жұртыбайқызы; комиссия мүшелері: Қорғанбекова Гүлнар Сейілханқызы, Байзақова Бақыт Қабдрашқызы.

№ 216 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Магдалиновка а., Орталық к. 43, жалпы білім беретін бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 33-0-17.

Шекарасы: Магдалиновка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Гавриляк Екатерина Викторовна; төрағаның орынбасары – Тұякова Алтын Амангелдіқызы; хатшы – Вальдер Ирина Генриховна; комиссия мүшелері: Кожемяк Николай Иванович, Дүйсембина Зәуре Зейнелқабденқызы.

№ 217 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Хрящевка а., Мәдениет к. 13, клуб ғимараты, тел: 8 71643) 33-1-32.

Шекарасы: Хрящевка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаДикал Люся Владимировна; төрағаның орынбасары – Боровикова Людмила Анатольевна; хатшы – Корп Инна Викторовна; комиссия мүшелері: Савилов Сергей Николаевич, Корп Татьяна Викторовна.

218 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Сергеевка а., Мектеп к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 91-3-71.

Шекарасы: Сергеевка а., Ащыкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мартыненко Николай Дмитриевич; төрағаның орынбасары – Әлібекова Гүлбаршын; хатшыАмантаева Аяулы Қайырбекқызы; комиссия мүшелері: Горовая Ольга Геннадевна, Генцельман Любовь Александровна.


№ 219 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Самарка а., Мектеп к. 14, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 73-3-32.

Шекарасы: Самарка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Гейдт Ксения Валериевна; төрағаның орынбасары – Жүсіпов Амангелді Мұратұлы; хатшы – Құспанова Жулдыс Сағатқызы; комиссия мүшелері: Бектібаева Мәрия Әшкенқызы, Фрошалова Надежда Александровна.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет