№1 сайлау комиссиясы



бет24/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   20   21   22   23   24   25   26   27   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Булах Татьяна Михайловна; төрағаның орынбасары – Шарипова Вера Александровна; хатшы - Шүлембекова Жанар Жантемірқызы; комиссия мүшелері: Кущукова Гүлжайнар Бақтайқызы, Штайн Владимир Андреевич.



116 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рамадан а., Бейбітшілік көш. 18, негізгі мектеп,



тел: 8 (71638) 2-45-10.

Шекаралар: Рамадан а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымыТаханова Райхан Мықтыбайқызы; төрайымның орынбасары – Анисова Зәмзагүл Амангелдіқызы; хатшы – Анисов Сағадат Жамбылұлы; комиссия мүшелері: Рамазанов Мұхтар Истайұлы, Иким Әскербай Секебайұлы.
117 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Урюпинка а., Кеңесары көш. 61, орта мектеп,



тел: 8 (71638) 3-15-90.

Шекаралар: Урюпинка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Островская Наталья Ильинична; төрағаның орынбасары – Боранбаев Гизат Жанатұлы; хатшы – Бондаренко Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Алдажаров Руслан Валерьевич, Шенжанова Наталья Насыповна.



118 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ерофеевка а., М. Әуезов көш. 19, бастауыш мектеп, тел: 8 (71638) 2-48-96.



Шекаралар: Ерофеевка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Макарцова Светлана Николаевна; төрағаның орынбасары - Силина Ольга Владимировна; хатшы - Касенов Александр Михайлович; комиссия мүшелері: Досмағамбетова Хазина Ақышқызы, Бынина Марина Николаевна.
119 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Малоалександровка а., А. Құнанбаев көш. 21, негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-49-95.



Шекаралар: Малоалександровка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сейвальд Надежда Карловна; төрағаның орынбасары – Шейкина Наталья Станиславовна; хатшы – Берестова Ольга Ивановна; комиссия мүшелері: Кукаев Нұрмах Тоғабайұлы, Биткявичюс Андрей Антанасович.



120 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Амангелді а., Ы. Алтынсарин көш. 2,

негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-44-97.

Шекаралар: Амангелді а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Көсенбаев Мұрат; төрағаның орынбасары – Ахмет Зағипа Тұрсынқызы; хатшы – Мұхамедина Үміт Бақытқызы; комиссия мүшелері: Серік Нұрболат, Мұхитдинова Сандуғаш Әбдірахманқызы.
121 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Талқара а., Ш. Қалдаяқов көш. 8/1, Краснобор

ауылдық клубы, тел: 8 (71638) 5-30-00.

Шекаралар: Талқара а., Астана қаласы әкімдігінің «Қамқор» әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Оразалина Сәуле Құдайбергенқызы; төрағаның орынбасары – Ахатов Қанат Жаңбыршыұлы; хатшы – Кислова Галина Александровна; комиссия мүшелері: Әлімжанов Азат Қайратұлы, Шестакова Наталья Алексеевна.
122 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Наумовка а., Ы. Алтынсарин көш. 19, ауылдық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 3-23-72.



Шекаралар: Наумовка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мұханов Қайырбек Жылқыбайұлы; төрағаның орынбасарыОразбеков Сәбит Кәрімжанұлы; хатшы – Бауэр Татьяна Васильевна; комиссия мүшелері: Найда Екатерина Ивановна, Уразбекова Елена Александровна.


123 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кемеркөл а., Мектеп көш. 1, негізгі мектеп,



тел: 8 (71638) 2-45-46.

Шекаралар: Кемеркөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Әбдірахманов Хабдулах Қарпатайұлы; төрағаның орынбасары – Эменова Жұпар Зайнулақызы; хатшы – Чернова Маргарита Владимировна; комиссия мүшелері: Нұрманов Жаңабай Айчанұлы, Девятко Вера Владимировна.

124 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Өрнек а., Д. Ахметжанов көш. 34, орта мектеп,



тел: 8 (71638) 2-48-95.

Шекаралар: Өрнек а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жүнісов Сағат Исләмұлы; төрағаның орынбасары – Әбдікәрімов Сейіл Көшербайұлы; хатшы – Әбдікәрімова Күләш Қабдоллақызы; комиссия мүшелері: Айыпова Зейін Ешмұқанқызы, Құсайынов Бауыржан Қашкенұлы.
125 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Домбыралы а., Азат көш. 21, Горький атындағы орта мектеп-бақшасы, тел: 8 (71638) 3-81-30.



Шекаралар: Домбыралы а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ершова Людмила Ивановна; төрағаның орынбасары – Идрисова Гүлнар Саттарқызы; хатшы – Работягова Гүлмира Қайкенқызы; комиссия мүшелері: Маковская Людмила Юрьевна, Қарбаев Егімбай Қалауұлы.
126 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кеңес а., Жеңіс көш. 28, орта мектеп,



тел: 8 (71638) 2-49-93.

Шекаралар: Кеңес а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметова Сәуле Қожахметқызы; төрайымның орынбасары – Айтмағамбетова Назым Қабдулхамитқызы; хатшы – Қанди Бахшагүл; комиссия мүшелері: Ахметова Шынар Тілеулесқызы, Ахметқалиева Алмагүл Аухатқызы.
127 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Малый Барап а., С. Сейфуллин көш. 11, негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-43-33.



Шекаралар: Малый Барап а., Красный Горняк а.

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   20   21   22   23   24   25   26   27   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет