№1 сайлау комиссиясы



бет26/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   22   23   24   25   26   27   28   29   ...   57

Шекаралары: Каменка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мунт Виктор Райнгольдович; төрағаның орынбасары – Александрович Станислав Мичеславович; хатшы – Кантарбаева Сауле Ахметқызы; комиссия мүшелері – Огневский Владимир Станиславович, Рыжкова Валентина Александровна.

163 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Камышенка а, Мир көш. 31, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)25-4-99.

Шекаралары: Камышенка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ильчук Алла Яковлевна; төрағаның орынбасары – Мамченко Иван Дмитриевич; хатшы – Бекбауова Динара Владимировна; комиссия мүшелері - Дзюбенко Игорь Дмитриевич, Шмаль Светлана Викторовна.

164 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Первомай а., Мир көш. 42, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)29-3-46.

Шекаралары: Первомай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Домалевская Наталья Владимировна; төрағаның орынбасары – Кидирбаев Дүйсенбай Қамарадинұлы; комиссия хатшысы – Чурсина Валентина Ивановна; комиссия мүшелері - Герценберг Михаил Владимирович, Хижинская Нина Анатольевна.
165 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Лозовой а., Степная көш. 86, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8(71641)27-6-56.

Шекаралары: Лозовое а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Задорожная Леонида Иосифовна; төрағаның орынбасары – Исаева Ольга Владимировна; комиссия хатшысы – Кайданович Светлана Владимировна, комиссия мүшелері – Купецкий Валерий Райнгольдович, Пономаренко Людмила Эдуардовна.
166 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жамбыл а., А.Құнанбаев көш. 19, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-22-27.



Шекаралары: Жамбыл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Дюсекеева Меруерт Оразәліқызы; төрағаның орынбасары – Сағынбекова Кенжегүл Мажитқызы; хатшы – Альжанова Шынар Шаймқызы; комиссия мүшелері Әбдрәхман Теміржан Қабдуалиұлы, Бұршакбай Ақмарал Қабдуахитқызы.
167 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Өрнек а., М.Мәметова көш. 17, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-11-48.



Шекаралары: Өрнек а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Ащербаканова Роза Турлыбекқызы; төрағаның орынбасары - Жүнісов Серік Бейсембекұлы; хатшы - Сағындықова Әйгерім Серікқызы; комиссия мүшелері - Ащербаканова Бану Болташқызы, Акылбаева Баян Жұмажанқызы.
168 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Петровка а., А.Құнанбаев көш. 35, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71641)25-3-49.



Шекаралары: Петровка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Куанышева Нина Ирмековна; төрағаның орынбасары –Каменская Алла Юрьевна; хатшы – Захан Жансая; комиссия мүшелері - Кузко Светлана Станиславовна, Фальк Ида Эдуардовна.

169 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Өндіріс а., К.Әділбаев көш. 41, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71641) 5-23-93.



Шекаралары: Өндіріс а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Байдаулет Қаламқас Әменқызы; төрағаның орынбасары – Калижан Гүлнара Шаяхметқызы; хатшы Келденбек Досбол; комиссия мүшелері -

Байдаулет Алмагүл Махметқызы, Мырзашева Ботагоз Саттарқызы.


170 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новочеркасск а., Школьный т.көш. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 26-1-01.



Шекаралары: Новочеркасск а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Абишева София Рахманқулқызы; төрағаның орынбасары – Нестеренко Ольга Владимировна; хатшы – Медведева Светлана Яковлевна; комиссия мүшелері - Исенова Гульмира Асылбекқызы, Нурханова Ботагоз Омарқызы.

171 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Приишимка а., Бейбитшилик көш. 45, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-11-71.

Шекаралары: Приишимка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Белый Алексей Константинович; төрағаның орынбасары – Кузьменко Валентина Викторовна; хатшы – Сағындыков Акежан Болатұлы; комиссия мүшелері - Дидюк Нина Андреевна, Дидюк Светлана Владимировна.
172 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Степное а., Орталык көш. 25, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8(71641)5-27-14.

Шекаралары: Степное а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Богинская Елена Александровна; төрағаның орынбасары – Гараева Антонина Михайловна; хатшы – Сағыдатова Сайран Жакслыкқызы; комиссия мүшелері - Бородай Ирина Валерьевна, Маковская Анастасия Владимировна.

173 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бұлакты а., Ю.Гагарин көш. 7, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-18-01.

Шекаралары: Бұлакты а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Таласпаева Зульфия Мохарямқызы; төрағаның орынбасарыПушкарь Валентина Андреевна; хатшы – Самородова Виктория Ивановна; комиссия мүшелері – Дубиницкий Владимир Яковлевич, Никитич Людмила Юрьевна.
174 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұзынкөл а., Целинная көш. 80а, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)27-1-84.



Шекаралары: Ұзынкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Нұржанов Дархан Жаксылыкұлы; төрағаның орынбасары – Мухамеджанова Валентина Николаевна; комиссия хатшысы – Рогозина Гульсина Габдулхаевна; комиссия мүшелері – Баяхметова Сания Оралбекызы, Продченко Татьяна Григорьевна.
175 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алғабас а., У.Құрмангожин көш. 5/1, медициналық пункт ғимараты, тел: 8(71641)5-23-94.



Шекаралары: Алғабас а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұхамеджанова Жанар Маратқызы; төрағаның орынбасары – Есенгелдин Куат Амангелдіұлы; комиссия хатшысы – Тажина Нұржамал Серікқызы; комиссия мүшелері - Ташмағамбет Бағыдат Аманкелдіқызы, Шойынбеков Женіс Серикұлы.
176 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шілікті а,, Бейбітшілік көш. 28, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-19-28.



Шекаралары: Шиликты а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сарина Майра Тұрлыбекқызы; төрағаның орынбасары – Ерденова Сүлушаш Ермекқызы; хатшы – Кожахметова Алтынгүл Мухамедсалыкқызы; комиссия мүшелері - Балтабек Куанышбек Кайроллаұлы, Досова Райхан Мұкашқызы.

177 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Зелёное а, Молодежная көш. 21, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)26-7-10.

Шекаралары: Зеленое а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Байбулова Наталья Николаевна; төрағаның орынбасары – Рожкова Любовь Викторовна; хатшы – Сыздық Маруа Қарынбайқызы; комиссия мүшесі - Борбат Наталья Сергеевна, Овчинникова Елена Юрьевна.
178 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Астрахан а., Абылайхан көш. 1, №6 Агротехникалық колледж ғимараты, тел: 8 (71641) 2-32-49.



Шекаралары: Астрахан а., Лукавский көшесі - 1, 1а, 1б, 3, 7, 9, 11; Маяковский көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Дәулеткерей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есіл көшесі - 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная көшесі - 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абай Құнанбаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Мәншүк Маметова көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Стадионная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Абылайхан көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Комаров көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мағзұмов Бахтияр Болатұлы; төрағаның орынбасары – Поплавская Наталья Гавриловна; хатшы – Асауова Эльмира Монтайқызы; комиссия мүшелері – Әбілев Дәулет Серікұлы, Какова Динара Талғатқызы.
№ 179 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Астрахан а., Әл Фараби көш. 61, №2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 2-21-52, 2-37-03.



Шекаралары: Астрахан а., Ыбырай Алтынсарин көшесі - 52, 54, 58, 60, 62, 75, 77, 81, 87, 89; Әл-Фараби көшесі - 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75а, 77, 79, 80б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101; Мұхтар Әуезов көшесі - 82, 84, 88, 92, 98, 100, 106, 107, 107а, 107б, 107в, 108, 109а, 109б, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Бөгенбай Батыр көшесі - 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; Достық көшесі – 56, 64, 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; Победа көшесі - 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99,101; Абылайхан көшесі – 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Жапархан Асайынов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 57, 59; Панфилов көшесі – 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 49, 49а, 52, 54, 55, 56, 58, 60; Құрманғазы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Пушкин көшесі - 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Молодежная көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Бостандық көшесі - 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 23, 26, 29; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,17,19, 20, 20а; Стадионная көшесі - 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Мир көшесі - 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кұрманова Алла Сабитханқызы; төрағаның орынбасары – Рахматуллина Гулзия Куатоқызы; хатшы – Кулакова Наталья Александровна; комиссия мүшелері - Аркенова Салтанат Маратқызы, Воронцов Илья Степанович, Оспанқулова Анар Рамазанқызы, Шашуро Елена Владимировна.
№ 180 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Астрахан а., Әл Фараби көш. 48, аудандық мәдениет үй ғимараты, тел: 8 (71641) 2-32-71.



Шекаралары: Астрахан а., Ыбырай Алтынсарин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Әл-Фараби көшесі - 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 55, 57, 61, 63; Мұхтар Әуезов көшесі - 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Бөгенбай Батыр көшесі - 3, 3а, 4, 5; Победа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхан көшесі - 23, 27, 29, 31, 41, 43, 49, 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 61, 63, 75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нұрмұхамбет Жәзин көшесі - 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауыржан Момышұлы көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Мағжан Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Қайыржан Жағанов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Речной тұйық көшесі - 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; Школьный тұйық көшесі - 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный тұйық көшесі - 5, 6, 8, 13, 14,15, 17, 20; Совхозный тұйық көшесі - 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; 8 Март тұйық көшесі - 4, 5, 6, 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; 9 Май көшесі - 1, 1б, 2, 3, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная көшесі – 2а, 4а, 6а, 8а, 8б, 10а; Пушкин көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; СТФ Васильевка көшесі – 1, 2, 3; МТФ Васильевка көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Айтмағамбетова Маржан Жақсылыкқызы; төрағаның орынбасары – Аркенова Айнагүл Амангелдіқызы; хатшы Халанская Любовь Вадимовна; комиссия мүшелеріАмантаев Азамат Серікұлы, Кұсаинов Канат Дюсекейұлы, Рахимжанова Бағдат Ертайқызы, Соболь Светлана Николаевна.
181 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңабірлік а., Жеңіс көш. 13/2, медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71641) 2-29-58.



Шекаралары: Жанабірлік а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Оразбаев Арман Мұкажанұлы; төрағаның орынбасары - Сүлейменова Әйгерім Әмірханқызы; хатшы - Бөпежанова Салтанат Дүйсенбіқызы; комиссия мүшелеріҚөсмадиева Райхан Каржасқызы, Темірбекова Анагүл Темірғалиқызы.
182 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тобылжан а., Речная көш. 6, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8 (71641) 24-5-58.

Шекаралары: Тобылжан а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Смирнова Валентина Викторовна; төрағаның орынбасары – Чистяков Валерий Николаевич; хатшы – Күлахметова Айнұр Байжігітқызы; комиссия мүшелері Бекжанов Аслан Серікбайұлы, Музыкант Вера Александровна.
183 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бірлік а., Абылайхан көш. 10, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-22-30.



Шекаралары: Бірлік а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Досанов Ғалым Болатұлы; төрағаның орынбасары – Сағынбаева Айгүл Мұратқызы; комиссия хатшысы – Мусин Нүрлан Соғысұлы; комиссия мүшелері – Бұрұмбаев Абай Мұратұлы, Омыртаев Кабдырахмет Мұратұлы.
184 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Колутон с., Кеңесары көш. 12, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)24-4-96.



Шекаралары: Колутон с.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасыАксеитова Айнаш Балтабайқызы; төрағаның орынбасары – Мажитов Рустам Кайратұлы; комиссия хатшысы – Омербаева Гүлнафис Сағындыкқызы; комиссия мүшелері – Адай Тлейхан, Кұмарова Күляш Рысбайқызы.
185 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жалтыр а, Чапаев көш. 26а, № 1 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 31-2-27



Шекаралары: Жалтыр а., , Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Октябрьская көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Киров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Советская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Чапаев көшесі - 1, 1а, 2,2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымақ көшесі- 1, 2, 3, 4; Книжный тұйық көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Некрасов көшесі – 3; Құрманғазы көшесі -2, 3,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Дорожная көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Абай Құнанбаев көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кыстаубаева Гүлжан Нүрсағитқызы; төрағаның орынбасары – Войтенко Геннадий Николаевич; хатшы – Күлмаганбетова Ляззат Кабылханқызы; комиссия мүшелері – Королева Наталья Федоровна, Лебольд Марина Григорьевна, Мусеева Зульфия Сабировна, Полякова Инна Анатольевна.

186 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жалтыр а., Вокзальная көш. 2а, ауылдық мәдениет үй ғимараты, тел: 8 (71641) 21-5-02.

Шекаралары: Жалтыр а., Вокзальная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Ақан сері көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41; Ленин көшесі - 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14,15, 15а,16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарин көшесі - 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Тельман көшесі - 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Энгельс көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41,43, 45; ЖБК көшесі – 1,2; Степная көшесі – 1; Автотранспортная көшесі – 2, 4, 6, 7; Восточная көшесі - 2, 4, 8, 9, 11, 12, 13,14, 25, 26, 29, 31, 37; Димитров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1,16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Буденный көшесі - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; Южная көшесі - 1, 2, 3,4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Башимова Айнаш Кайратқызы; төрағаның орынбасары – Викторов Владимир Николаевич; хатшы – Салыкбаева Марал Серікқызы; комиссия мүшелері – Василенко Дмитрий Николаевич, Лушкина Наталья Борисовна, Ковинская Ирина Дмитриенва, Мусеев Илдус Зениулаевич.

187 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жалтыр а., Мир көш. 91, № 2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 21-4-07.

Шекаралары: Жалтыр а., Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Северная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;Трудовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Әліби Жангелдин көшесі - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ақ жол көшесі - 1, 1а,1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкин көшесі - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Ілияс Есенберлин көшесі - 2, 25, 29; 2-Линейная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42 43, 44, 45, 50; Бостандық көшесі - 1,2, 3; Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Западная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57,59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шонғалова Гүлнар Бақытқызы; төрағаның орынбасары Габдуллин Камиль Рафисович; хатшы – Уразова Жанна Закслоковна; комиссия мүшесі – Досаева Асемгүл Жолдасбекқызы, Ефименко Лидия Павловна.
188 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақбейіт а, Центральная көш. 7/5, медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71641) 5-23-97



Шекаралары: Акбеит а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Акулова Валентина Якковлевна; төрағаның орынбасары – Мудрагелев Виталий Игоревич; хатшы – Ағасултанова Сауле Кәрімқызы; комиссия мүшелері – Сергиенко Валентина Николаевна, Шаповалова Елена Петровна.

189 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Оксановка а., Достык көш. 118, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-23-78.

Шекаралары: Оксановка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бибаева Шолпан Гельманқызы; төрағаның орынбасары – Авсеев Борис Алексеевич; комиссия хатшысы – Коломиец Антонина Сергеевна; комиссия мүшелері – Зологин Сергей Николаевич, Рольгейзер Лариса Ивановна.

190 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Акимовка а., Сарыкөл көш. 128, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-22-94.

Шекаралары: Акимовка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Лайлиев Замирджон Бангиевич; төрағаның орынбасары – Пряхин Виктор Николаевич; комиссия хатшысы – Әбішева Әлия Ергенқызы; комиссия мүшелері - Андрющенко Анастасия Александровна, Маер Елена Владимировна.
191 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңа-Тұрмыс а., Абылайхан көш. 21, ауылдық клуб ғимараты, тел: 8(71641)28-4-82.



Шекаралары: Жаңа-Тұрмыс а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы Черненко Светлана Ильинична; төрағаның орынбасары – Чибисова Алёна Валерьевна; комиссия хатшысы – Рахимова Раушан; комиссия мүшелері – Абулғазин Танат Каланұлы, Беликова Галина Михайловна.
192 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жарсуат а., Б.Момышұлы көш. 58, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-21-67.



Шекаралары: Жарсуат а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Анапина Ляззат Серікбайқызы; төрағаның орынбасары – Абуталипова Әлия Аманжолқызы; хатшы – Әбілдина Салтанат Елубайқызы; комиссия мүшелері - Абуталипова Әсия Мүқанқызы, Достенов Тұрар Хамитұлы.
193 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ягодное а., Достык көш. 8/1, медициналық пункт ғимараты, тел: 8(71641)5-23-95.



Шекаралары: Ягодное а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Брежнева Марина Николаевна; төрағаның орынбасары – Литовченко Григорий Николаевич; хатшы – Баймұқанова Салтанат Ғазизқызы; комиссия мүшелері - Кирсаков Сергей Михайлович, Смышляева Надежда Викторовна.

194 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новый Колутон а., Әл Фараби көш. 59, орта мектеп ғимараты, тел: 8(716)24-7-49.

Шекаралары: Новый Колутон а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Яковлева Раиса Ивановна; төрағаның орынбасары – Моманбаева Айсүлу Қайроллақызы; хатшы – Булавик Аза Германовна; комиссия мүшелері - Конак Валентина Ивановна, Көшекбаева Динара Қабденқызы.
195 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Каракөл а., Әл Фараби көш. 25, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641) 5-12-80.



Шекаралары: Каракөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ғабдуллина Гүлшехизада Сапарғалиқызы; төрағаның орынбасары – Жүкенова Тийштек Ибрагимқызы; хатшы – Ғабдуллина Назгүл Ғадылбекқызы; комиссия мүшелері - Айткожин Өмірбек Қабдуаліұлы, Нуркина Гүлнар Байдолқызы.

196 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Старый Колутон а., Б.Момышулы көш. 34, ауылдық клуб ғимараты, тел: 8 (71641) 24-9-36.

Шекаралары: Старый Колутон а., Еңбек а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Пидяшова Галина Викторовна; төрағаның орынбасары – Оспанова Майра Джазитқызы; хатшы – Слабий Ирина Юрьевна; комиссия мүшелері Беймагамбетова Айнагүл Теміржанқызы, Лободина Валентина Владимировна.

197 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қоскөл а., Ж.Асайынов көш. 9/1, медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71641) 5-12-62.

Шекаралары: Қоскөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тауқымова Әлия Қабиқызы; төрағаның орынбасары – Бақышев Болат Ғомарұлы; хатшы – Жантасова Айгүл Базарбайқызы; комиссия мүшелері – Әсен Зейнегүл Өмерзаққызы, Қасенова Батима Ермекқызы.
198 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ковыленка а., А.Шалтаев көш. 50, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-11-67.



Шекаралары: Ковыленка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Байгозин Марат Накипбекұлы; төрағаның орынбасары – Байгозина Кайша Базарбайқызы; хатшы – Фазлиева Гүлмира Балташқызы; комиссия мүшелері – Айткожина Зарима Сабитқызы, Жанабай Гаухар Қабайқызы.
Атбасар ауданы




Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   22   23   24   25   26   27   28   29   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет