№1 сайлау комиссиясы



бет34/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   30   31   32   33   34   35   36   37   ...   57

№ 241 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., Әлия Молдағұлова к. 6636 әскери бөлімнің әкімшілік ғимараты, 1, тел: 8 (71643) 5-71-63.

Шекарасы: Әлия Молдағұлова к.-1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жақыпов Айдос Советқалиұлы; төрағаның орынбасары – Рыбалкина Татьяна Николаевна; хатшы - Жәкиенова Әлия Әмірқызы; комиссия мүшелері: Ермекбаев Ербол Қалымсейітұлы, Урсулян Михаил Мигаевич.


242 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., Мир к, 5, № 6 орта мектеп ғимараты, тел: 8.(71643) 2-70-40.

Шекарасы: Мир к. - 1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 28, 29; Комсомольская к. - 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12; Куйбышев к. - 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21; ПЧ-8 к. - 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Пригородная к. - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 12, 13, 15, 16, 17, 18; Гвардейская к. - 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 20б, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 26г, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30; Маяковский к. - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б; Краснознаменная к. - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 16, 16/1, 17, 17а, 19, 19а, 21, 23, 24.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жакин Қуандык Құсманұлы; төрағаның орынбасары – Балгина Мария Алексеевна; хатшы – Жүнүсова Альбина Бақытқызы; комиссия мүшелері: Әбикенова Алма Жолаушықызы, Шалыгина Инна Владимировна.


№ 243 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., № 1, шағын аудан к., 12/1, Аграрлы-индустриалды колледжінің ғимараты, тел: 8(71643) 5-38-82.

Шекарасы: Автомобилистер к. - 1, 1/1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Молодежная к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 43; Ирченко к. - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4/4, 5, 5/1, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 14б, 14в, 14г, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31; Бірлік к. - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 25, 27, 29, 31; С.Сейфуллин к. - 1, 1а, 2а, 3а, 4, 5а, 6, 6а, 7, 9а, 11, 12, 13, 14, 14/1; Инкубаторная к. - 1; Никита Карацупа к. - 5, 6, 9, 14, 16, 22, 40; ул. Құрмангазы - 2, 20, 23, 25; Абылай хан к. - 13, 16, 21; Кенесары к. - 16, 28; Тәуелсіздікке 20 жыл к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29. Жібек жолы к. - 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 26, 28, 29;. Ыбырай Алтынсарин атындағы к. - 1, 4, 9, 17, 20/1, 21, 31; № 1 шағын аудан - 11, 12, 12/1, 12а, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 30, 31.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Толқымбекова Татьяна Петровна; төрағаның орынбасары – Жүсіпова Гүлзара Қасенқызы; хатшы – Бадло Игорь Валерьевич; комиссия мүшелері: Березина Наталья Анатольевна, Кеслер Ольга Леонидовна, Батырова Зәуреш Серікқызы, Татибаева Зәуреш Кәрімтайқызы.

244 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атбасар қ., Урицкий к, 38, АІІБ ғимараты, уақытша ұстау изоляторы, тел: 8 (71643) 2-61-02.

Шекарасы:Урицкий к.-38.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаБопешев Аслан Есенбекұлы; төрағаның орынбасары – Торговкин Вячеслав Вадимович; хатшы – Күлбаева Кенжетай Досмағанбетқызы; комиссия мүшелері: Жұмабеков Ерғазы Жабайұлы, Тәжбенов Қайырбек Тұрарұлы.

№ 245 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Атбасар қ., Ш.Уәлиханов к, 15, көпбейінді аудан аралық ауруханасының ғимараты, тел: 8 (71643) 2-49-94.

Шекарасы: Ш.Уәлиханов к.-15.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сыздықова Дина Бақытқызы; төрағаның орынбасары – Жақсылыкова Гүлизат Сәбитқызы; хатшы – Добрынина Наталья Ивановна; комиссия мүшелері: Мұхамеджанова Роза Иманғалиқызы, Шамшықова Камила Егімбайқызы.
Біржан сал ауданы
246 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құдықағаш а., Шәріпов к. 20, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-00-26.



Шекарасы: Құдықағаш ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Қалиева Зейнегүл Борамбайқызы; төрайымның орынбасары - Нұрмағанбетова Бақыт Зейноллақызы; хатшы – Сәдуақасова Райхан Дәулетханқызы; комиссия мүшелері: Құланова Гүлжан Рамазанқызы, Хамзин Ерлан Хамитұлы.
247 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Заурал а., Болашақ к. 19, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-63-24.

Шекарасы: Заураловка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Хамзина Айгүл Төлегенқызы; төрайымның орынбасары - Ширяева Людмила Владимировна; хатшы - Горст Надежда Валентиновна; комиссия мүшелері: Побиянская Галина Павловна, Порватова Вера Васильевна.
248 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Яблоновка а., Аталық к. 13, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 3-02-77.

Шекарасы: Яблоновка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Стадольник Елена Сергеевна; төрайымның орынбасары - Баймолдина Гүлжан Нариманқызы; хатшы - Клименко Татьяна Викентьевна; комиссия мүшелері: Копарейко Александр Владимирович, Молчанова Людмила Петровна.
249 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Краснофлот а., Мектеп к. 26, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-33-08.

Шекарасы: Краснофлот ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Тәшімова Альфира Куттузқызы; төрайымның орынбасары - Әлібай Дариға Сапарбекқызы; хатшы - Оразалина Айгүл Жүсіпқызы; комиссия мүшелері: Алпысова Қайша Әлімқызы, Шлюндт Дамеле Рахметоллақызы.
250 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Макинка а., Валерий Чкалов к. 65, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-81-44.



Шекарасы: Киров көшесі 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28 а/1, 28 а/2, 29, 29 б/1, 29 б/2, 30, 31, 31 а/1, 31 а/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 59 а, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 75, 76, 77, 78, 79 а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117 а, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 128, 131, 131 а, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 140 а, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 181;Чкалов көшесі 2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65 а/1, 65 а/2, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 129, 131, 135, 136, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 а, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 162, 166, 167, 168, 169, 172/1, 172/2, 174; Н. Моисеенко көшесі 13, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27 а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 а, 67, 68, 71, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 93, 94, 96, 108, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 151, 154, 156, 160, 162, 164, 168, 170; Н. Головня атындағы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Целинная көшесі 2, 3, 16, 16 а, 18, 19, 21, 22, 24; Лесная көшесі 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19; Тимирязев көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 17 а, 17 б, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Заречная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41; Свердлов атындағы көшесі 1 а, 2, 3, 4, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25. Октябрь көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57; Набережный көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Санаторный көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 10;

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қасымов Орал Қасымұлы; төрағаның орынбасары - Қасымов Ерлан Серікұлы; хатшы - Көшенова Нұргүл Аушиқызы; комиссия мүшелері: Кинжегаренова Құсникамал Алпыспайқызы, Саевская Наталья Васильевна, Ташмагамбетова Гүлмира Негметжанқызы, Чернявская Анна Александровна.
251 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бұланды а., Бауыржан Момышұлы к. 28, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-07-61.



Шекарасы: Бұланды ауылы, Қарағай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Смайлова Бикеш Сағиқызы; төрайымның орынбасары - Рақымжанов Толыбай Сапарұлы; хатшы - Жақыпова Ботагөз Ертайқызы; комиссия мүшелері: Жүнісов Жанат Қосманұлы, Жұмағожина Күлбарам Сарсенқызы.
252 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мақпал а., Орталық к. 10, ауылдық клуб ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-07-41.

Шекарасы: Мақпал ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Тайшықова Жадыра Алпысбайқызы; төрайымның орынбасары - Рақымжанов Балғабай Балташұлы; хатшы - Данияров Жанат Оралбайұлы; комиссия мүшелері: Құрмашева Әлия Ғаббасқызы, Фахирдинова Сония Фанисовна.
253 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қоғам а., Ыбырай Алтынсарин к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-02-15.



Шекарасы: Қоғам ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Мақажанова Жанар Қайланқызы; төрайымның орынбасары – Құрмашев Мұрат Ғаббасұлы; хатшы - Бүркітбаева Алтын Қабдоллақызы; комиссия мүшелері: Ашкенов Аманжол Көшенбайұлы, Ташмағанбетов Талғат Амангелдіұлы.
254 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қаратал а., Мағжан Жұмабаев к. 1,

бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-09-70.

Шекарасы: Қаратал ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Құдасов Төлөген Қазтайұлы; төрағаның орынбасары - Хамина Гүлнар Қаденқызы; хатшы - Екібасова Айнаш Ермекбайқызы; комиссия мүшелері: Ідірісова Баян Хамитқызы, Рақымов Жанұзақ Хабдылханұлы.
255 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мамай а., Шоқан Уәлиханов к. 11, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-47-75.



Шекарасы: Мамай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Мұсабаева Гүлжан Құдайбергенқызы; төрайымның орынбасары - Хойчбай Ермұрат; хатшы – Нисмельдинова Ақбаян Бұхарбайқызы; комиссия мүшелері: Ертай Бақшагүл, Түкенова Әлия Сағадатқызы.
256 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Тасшалқар а. (Невское а.), Школьный к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-72.



Шекарасы: Тасшалқар ауылы (Невское а.).

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Дүйсембаева Ұлболсын Қайыркешқызы; төрайымның орынбасары - Филимонов Юрий Иванович; хатшы - Симанбаева Мәдина Қабидоллақызы; комиссия мүшелері: Амандосова Эльмира Зейноллақызы, Поздеева Татьяна Петровна.
257 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Андықожа батыр а., Школьный к.1,

орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-72-74.

Шекарасы: Андықожа батыр ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Байдүйсенова Гүлім Айтхожақызы; төрайымның орынбасары - Насибуллина Эльмира Тахирқызы; хатшы - Гаитова Бәтеш Аманғазықызы; комиссия мүшелері: Қайыржанова Анаргүл Қайыртайқызы, Шәймерденова Миржан Амантайқызы.
258 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Үлгі а., Ғарыбжан Кәрімов к. 6, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-52-00.

Шекарасы: Үлгі ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Бекенова Алма Болатқызы; төрайымның орынбасары - Оралова Алтыншаш Қалымтайқызы; хатшы – Сұлтанғазина Әсем Бақытқызы; комиссия мүшелері: Әубәкірова Гүлнәр Жұмажанқызы, Лепесбаев Дулат Оспанұлы.
259 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Карловка а., Приозерный к. 5, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-04-22.



Шекарасы: Карловка ауылы, Трамбовка ауылы, Ұйымшыл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Семенова Лилия Иршадовна; төрайымның орынбасары - Рогожина Галина Олеговна; хатшы - Байманова Майдаш Қабиденқызы; комиссия мүшелері: Симанбаев Руслан Амантайұлы, Тагильцева Ида Ионовна.
260 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылұйым а., Орталық к, 8, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-76.



Шекарасы: Қызылұйым ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Ерубаева Ақбаян Қайырбекқызы; төрайымның орынбасары - Игібаев Ержан Жұмабайұлы; хатшы - Әлғожина Раушан Төлегенқызы, комиссия мүшелері: Әубәкіров Ысмағұл Рахымғалиұлы, Естаев Темірбай Темірханұлы.
261 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жөкей а., Лесная к. 5, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 3-02-84.

Шекарасы: Жөкей ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Кайданович Людмила Иосифовна; төрайымның орынбасары - Пилипчук Светлана Викторовна; хатшы - Бабаева Айнұр Жексембайқызы; комиссия мүшелері: Бердалина Зульфия Болатжанқызы, Лункина Ольга Владимировна.
262 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Кеңащы а., Ақан сері к. 33, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 3-02-48.

Шекарасы: Кеңашы ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Макулов Уәлихан Темірханұлы; төрағаның орынбасары – Нұрмағамбетова Мәриям Мұхамбедияқызы; хатшы - Ерболат Адай; комиссия мүшелері: Абылқалыкова Жанар Елубайқызы, Мұхамеджанова Айнұр Қадырқызы.
263 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Степняк қ., Симов-Гирей к. 24, оқу-өндірістік комбинатының ғимараты, тел: 8 (71639) 2-12-29.



Шекарасы: Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35; Біржан сал көшесі 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; Е. Ибрагимов көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Симов-Гирея көшесі 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84; М. Жұмабаев көшесі 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46; А. Жақыпов көшесі 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Исмаилов көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Бапанова Жанар Есілбайқызы; төрайымның орынбасары - Хадиева Альфия Равильевна; хатшы - Николаева Елена Борисовна; комиссия мүшелері: Балиева Айсұлу Батталқызы, Усанова Жадыра Болатбекқызы.
264 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Степняк қ., Біржан сал к. 81, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, тел: 8 (71639) 2-13-58.



Шекарасы: А. Атнашев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 31; Ш. Қосшығұл көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 29; Некрасов көшесі 1, 12, 14, 15, 18, 23; Досов көшесі 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95; Кенесары көшесі 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117; Антаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21; Омигов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36; Наурызбай батыр көшесі 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47; Буденный көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Дрыгач көшесі 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56; Дрыгач көшесі - 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56;

Моисеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Жангелді көшесі 1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Истаев Арман Сапарғалиұлы; төрағаның орынбасары - Әбділманов Айдын Темірұлы; хатшы - Шөкенова Анар Забенқызы; комиссия мүшелері: Әлжанов Диас Болатұлы, Аяғанова Миргүл Уахитқызы, Бермағамбетов Самат Қайырбекұлы, Жақсыбергенова Гүлмира Мұратбекқызы.
265 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Степняк қ., Шоқан Уәлиханов к. 24, № 1 орта мектеп, тел: 8 (71639) 2-16-86.



Шекарасы: Абылай хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19;Рысқұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; В. Чапаев көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83; М. Ғабдуллин көшесі 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46; С. Нұрмағанов көшесі 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26; Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;

Сыздықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63; Әбсәләм қажы көшесі 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47; Ш. Уәлиханов көшесі 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28; К. Көшербаев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Нұрышева Мадина Сайранқызы; төрайымның орынбасары - Гладких Анатолий Владимирович; хатшы - Шайсұлтанова Әсел Сарыбайқызы; комиссия мүшелері: Әменова Ақмарал Сағынбайқызы, Боранбаева Айгүл Негметжанқызы, Керейбаев Ардақ Сапарғалиұлы, Мұқатаева Данара Ғабдулсаттарқызы.
266 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Степняк қ., Алпысбай Жақыпов к. 1, № 2 қазақ орта мектебі ғимараты, тел: 8 (71639) 2-20-28.



Шекарасы: Первомай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Абай Құнанбаев көшесі 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24; Р. Елебаев көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Натиева Динара Көпжасарқызы; төрайымның орынбасары - Сыздықов Самат Сейсенұлы; хатшы - Ахметова Жайнар Талғатқызы; комиссия мүшелері: Баженова Шолпан Ақанқызы, Смағұлова Күлжиян Сыздыққызы.
267 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Степняк қ., Әбсаләм қажы. 34, аудандық аурухана ғимараты, тел: 8 (71639) 2-21-33.



Шекарасы: С. Мұстафин көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68, Пригорхоз ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Смағұлова Майра Қайырқызы; төрайымның орынбасары - Мадьярова Рәмзия Ринатқызы; хатшы - Шушаева Зәуреш Неғматоллақызы; комиссия мүшелері: Әменова Айгүл Қайратқызы, Қарамолдинова Баян Қанапияқызы.
268 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Уәлихан а., Ленин к. 2, Уәлихан ауылдық округі аппаратының ғимараты, тел: 8 (71659) 3-13-19.



Шекарасы: Уәлихан ауылы, Көдебас ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Төленова Тоты Рақымжанқызы; төрайымның орынбасары - Қыздарбекова Жанат Боқжанқызы; хатшы - Қапаева Әсемгүл Жетпісбайқызы; комиссия мүшелері: Мүтәлив Айболат, Самбай Сара.
269 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Ақсу а., Желтоқсан к. 7, орта мектеп ғимараты,

тел. 8 (71659) 2-11-10.

Шекарасы: Ақсу ауылы, Сапақ ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Қанафина Балгүл Қуандыққызы; төрайымның орынбасары - Таңқыбаев Арыстанбек Тоқпайұлы; хатшы - Садықова Динара Олжабайқызы; комиссия мүшелері: Әлпейісов Сейілбек Әлібекұлы, Закариянова Мәнзилә Қабылқанқызы.
270 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Еңбекшілдер а., Орталық к. 20, ауылдық клуб ғимараты, тел. 8 (71639) 3-12-43.



Шекарасы: Еңбекшілдер ауылы, Ақбұлақ ауылы, Ақтас ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Сыздықова Айгүл Сауытбайқызы; төрайымның орынбасары – Уәлиева Айсұлу Серікқызы; хатшы – Ахметова Шолпан Мұратқызы; комиссия мүшелері: Заитова Қымбат Қағырынқызы, Мағауова Жанар Базарбайқызы.
271 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Алға а., Абылай хан к. 11, негізгі мектеп ғимараты, тел. 8 (71659) 2-07-00.



Шекарасы: Алға ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Қауданова Қымбат Қауданқызы; төрайымның орынбасары - Бекенов Айтым Аскарұлы; хатшы - Болатова Орынбасар Зейноллақызы; комиссия мүшелері: Арыстанов Ерлан Ерғалиұлы, Бакенова Салтанат Қайырбекқызы.
272 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Заозерный а., Микрорайон к., 37, негізгі мектеп ғимараты, тел. 8 (71639) 2-55-60.



Шекарасы: Заозерный ауылы.


Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   30   31   32   33   34   35   36   37   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет