№1 сайлау комиссиясы


Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы



бет36/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хасихан Елік; төрайымның орынбасары – Дынько Евгения Артуровна; хатшы – Ампилогова Татьяна Сергеевна; комиссия мүшелері: Нұрсадықова Жұлдыз Есжанқызы; Винник Анатолий Геннадьевич; Быковский Валерий Иванович; Хаутиева Марьям Багаудиновна;
285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Карьерная көшесі, 10А, Бұланды ауданы білім бөлімінің "Айгөлек бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел: 8 (71646) 4-00-25


Шекаралары: Карьерная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Каменная көшесі - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; Гранитная көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; Новостройки көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; Проектная көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; Достық көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; Полевая көшесі - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Қалишева Гүлнар Ерденқызы; төрайымның орынбасары - Карпушина Галина Анатольевна; хатшы- Мирошниченко Людмила Ильинична; комиссия мүшелері: Фогель Эльнара Байрамовна; Сапаева Любовь Петровна;
286 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Вознесенка ауылы, Комсомольская көшесі, 24, Бұланды ауданы әкімдігінің "Вознесенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 36-2-16.



Шекаралары: Вознесенка ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Әбдірахманов Марат Есмұханұлы; төрайымның орынбасары – Беккер Александр Владимирович; хатшы - Михайлева Татьяна Николаевна; комиссия мүшелері - Лузгина Марина Яковлевна, Ермағанбетова Гүлзаш Салықжанқызы.
287 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тастыөзек ауылы, Достық көшесі, 44, Бұланды ауданы әкімдігінің "Тастыөзек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел.: 8 (71646) 31-6-03.



Шекаралары: Тастыөзек ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ғабдуллина Гүлнәр Сағадатқызы; төрағаның орынбасары - Пономаренко Светлана Дмитриевна; хатшысы - Рамих Шәмшия Қалымтайқызы; комиссии мүшелері - Кузнецова Любовь Владимировна, Нұралина Шолпан Тәттімбетқызы.
288 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аққайың ауылы, Школьная көшесі, 17А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Аққайың негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел.: 8 (71646) 5-38-44.



Шекаралары: Аққайың ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы- Оспанова Жанар Рамазанқызы; төрайымның орынбасары - Мисуно Татьяна Владимировна; хатшысы -Еркебаева Жанар Еркенқызың комиссия мүшелері - Матвеенков Сергей Иванович, Аношин Юрий Николаевич.
289 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Купчановка ауылы, Школьная көшесі, 12, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 31-5-00.



Шекаралары: Купчановка ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ыбраева Қымбат Ескендірқызы; төрайымның орынбасары - Сапаев Гайдар Ғазизұлы; хатшысы – Әбділова Алмахан Нұрланқызы; комиссия мүшелері - Макиенко Татьяна Ивановна, Сатанова Айгүл Раисқызы.
290 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қараөзек ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 27, Бұланды ауданы әкімдігінің "Қараөзек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

телефон: 8 (71646) 38-4-19.

Шекаралары: Қараөзек ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Даирова Қалимаш Егінбайқызы; төрайымның орынбасары - Ахметгереева Рауза Ақылбайқызы; хатшысы – Сағынаева Эльмира Дәуренқызы; комиссия мүшелері - Шанабаева Айгүл Кеңесқызы, Цой Ольга Францевна.

291 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байсуат ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 19, Бұланды ауданы әкімдігінің "Байсуат бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел78 (71646) 5-20-01.

Шекаралары: Байсуат ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы Ракецкая Татьяна Владимировна төрайымның орынбасары - Спичак Иван Иванович; хатшысы - Карлова Наталья Алексеевна; комиссия мүшелері - Аханова Салтанат Серікқызы, Ыдрысова Рауза Кеңесқызы.
292 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алтынды ауылы, Тұрсынбек Кәкішев көшесі, 3, Бұланды ауданы әкімдігінің "Тұрсынбек Кәкішев атындағы Алтынды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон: 8 (71646) 34-4-96.

Шекаралары: Алтынды ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы- Сәдуақасова Рауза Рахметоллақызы; төрайымның орынбасары - Бүркітбаева Шолпан Қаленкызы; хатшысы - Иванова Ирина Николаевна; комиссия мүшелері - Бекенева Баян Салимбайқызы, Цисельская Алла Алексеевна.
293 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Боярка ауылы, Приозерная көшесі, 50, Бұланды ауданы әкімдігінің "Боярка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-41-41.



Шекаралары: Боярка ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Лебедев Сергей Михайлович; төрағаның орынбасары - Красницкая Надежда Васильевна; хатшысы - Быкова Ольга Геннадьевна; комиссия мүшелері - Казакова Нина Николаевна, Соколенко Светлана Евгеньевна.

294 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алакөл ауылы, Молодежная көшесі, 6, Бұланды ауданы әкімдігінің "Алакөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-41-94.

Шекаралары: Алакөл ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Әлібеков Талғат Байкенұлы; төрағаның орынбасары - Шпехт Галина ИвановнаҢ хатшысы - Рем Анна Ивановна; комиссия мүшелері - Гаттарова Шайда Шаукенқызы, Ермоленко Александр Андреевич.
295 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Елтай ауылы, Ұялы көшесі, 6А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Елтай № 1 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-40-99.



Шекаралары: Елтай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Қостанова

Алтынгүл Мұратқызы; төрайымның орынбасары - Шәбикенов Сырым Қабдуәліұлы; хатшысы - Оразбаева Ботагөз Жұмағұлқызы; комиссия мүшесі - Ыдрысов Ханат Серікұлы, Кайырова Бибігүл Қайроллақызы.


296 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңаталап ауылы, Ақбұлақ көшесі, 12, Бұланды ауданы әкімдігінің "Жаңаталап бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-40-11.



Шекаралары: Жаңаталап ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Айтжанова Алма Танбекқызы; төрайымның орынбасары – Исакова Салтанат Кайролловна; хатшысы - Кенжебаева Салтанат Жамбарқызы; комиссия мүшелері - Қалиева Ляззат Құттыбекқызы, Мұхаметжанова Ақзейнеп Кабденқызы.
297 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тоқтамыс ауылы, Садовая көшесі, 10, Бұланды ауданы әкімдігінің "Тоқтамыс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 32-7-50



Шекаралары: Тоқтамыс ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сүгірбаев Абат Дүйсенұлы; төрағаның орынбасары – Доматай Майка; хатшысы - Вертянкина Наталья Викторовна; комиссия мүшелері - Кашульская Татьяна Викторовна, Мамчур Марина Михайловна.
298 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Иванковка ауылы, Степная көшесі, 12, Бұланды ауданы әкімдігінің "Иванковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-39-35.



Шекаралары: Иванковка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Улинич Наталья Александровна; төрайымның орынбасары - Скиба Юрий Николаевич; хатшысы - Старикова Татьяна Александровна; комиссия мүшелері – Сверчевская Виолетта Евгеньевна, Барышникова Надежда Николаевна.
299 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новокиевка ауылы, Школьная көшесі, 10, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің "Новокиевская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-32-57.



Шекаралары: Новокиевка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Ткаченко Александр Сергеевич; төрағаның орынбасары – Веселова Людмила Александровна; хатшысы – Литвинова Ирина Викторовна; комиссия мүшелері - Варняков Александр Владимирович, Панов Олег Николаевич.
300 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Гордеевка ауылы, Центральная көшесі, 24, Бұланды ауданы әкімдігінің "Гордеевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-32-52.



Шекаралары: Гордеевка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Богданов Николай Витальевич; төрағаның орынбасары – Иванова Светлана Владимировна; хатшысы - Берсенева Анна Ивановна; комиссия мүшелері - Селенок Оксана Викторовна, Богданова Светлана Александровна.
301 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Журавлевка ауылы, Киров көшесі, 43, Бұланды ауданы әкімдігінің "Журавлевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 37-3-15.



Шекаралары: Журавлевка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кобзев Иван Иванович; төрайымның орынбасары – Зима Лидия Андреевна; хатшысы - Зима Наталья Петровна; комиссия мүшелері - Фролова Ольга Викторовна, Борисова Елена Николаевна.
302 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Воробьевка ауылы, Ялань көшесі, 1, Бұланды ауданы әкімдігінің "Воробьевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-52-25.



Шекаралары: Воробьевка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Буллих Валентина Ивановна; төрайымның орынбасары- Шевченко Татьяна Сергеевна; хатшысы –Альберг Елена Сергеевна; комиссия мүшелері - Каханович Юлия Васильевна, Матвиенко Татьяна Валерьевна.
№ 303 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ярославка ауылы, Школьная көшесі, 11, "Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы Ярославка ауылытелефон: 8 (71646) 5-52-77.



Шекаралары: Ярославка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәрсенбаев Қасен Құсайынұлы; төрағаның орынбасары – Москаленко Александр Васильевич; хатшысы - Пустовойтенко Светлана Рафаиловна комиссия мүшелері - Николайчук Ирина Николаевна, Эберц Ольга Ивановна.
304 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новодонецк ауылы, Донецкая көшесі, 25, Бұланды ауданы әкімдігінің "Новодонецк негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 32-4-65.



Шекаралары: Новодонецк селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мишин Сергей Владимирович; төрағаның орынбасары – Беляева Ирина Николаевна; хатшысы - Пилевина Ирина Эмильяновна; комиссия мүшелері - Баранова Наталья Викторовна, Биндер Ольга Александровна.
305 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Айнакөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6, Бұланды ауданы әкімдігінің "Айнакөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 31-4-14.



Шекаралары: Айнакөл ауылы, Острогорка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Степанов Валерий Алексеевич; төрағаның орынбасары - Потемкина Светлана Анатольевна; хатшысы - Сыздықова Ардақ Жандырбайқызы; комиссия мүшелері - Легеза Лидия Васильевна, Бурковская Наталья Владимировна.
306 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шұбарағаш ауылы, Абылайхан көшесі, 20, Бұланды ауданы әкімдігінің "Шұбарағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 35-6-83.



Шекаралары: Шұбарағаш ауылы, Мат ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нұрмағамбетов Серік Әмірханұлы; төрайымның орынбасары – Пеннер Ирина Николаевна; хатшысы – Мусабекова Анна Геннадьевна; комиссия мүшелері – Дүйсенов Шынғысхан Қонқұбайұлы, Енсебаева Гүлжан Жанатқызы.
307 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Отрадный ауылы, Школьная көшесі, 4, Бұланды ауданы әкімдігінің "Отрадный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 33-2-73.



Шекаралары: Отрадный ауылы, Суворовка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Аманов Оралбек Қалиғожанұлы; төрағаның орынбасары – Кооп Светлана Викторовна; хатшысы – Ахметова Айгүл Құдайбергенқызы; комиссия мүшелері – Ярмалович Екатерина Андреевна, Жукова Екатерина Михайловна.
308 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Партизан ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі, 13А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Партизан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 35-3-16.



Шекаралары: Партизан ауылы, Ортақшыл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шабдаров Серікбай Қабиденұлы; төрағаның орынбасары – Каскеев Самат Қуанышбекұлы; хатшысы – Штумпф Елена Геннадьевна; комиссия мүшелері – Петров Сергей Иванович, Шәріпова Айнакуль Файзоллақызы.
309 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Капитоновка ауылы, Первомайская көшесі, 6, "Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы Капитоновка ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-39-65.



Шекаралары: Капитоновка ауылы, Балуан Шолақ ауылы, Пушкино ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Батталова Каирниса Бекболатқызы; төрағаның орынбасары – Таукелов Мейрам Серікұлы; хатшысы – Голубева Ирина Владимировна; комиссия мүшелері – Гильденберг Александр Викторович, Дунин Александр Владаимирович.
310 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Никольское ауылы, Советская көшесі, 5А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Елтай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 31-1-26.



Шекаралары: Никольское ауылы, Ұлтуған ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ережепов Орынбай Калиоллаұлы; төрағаның орынбасары – Целковская Наталья Андреевна; хатшысы – Шахатова Жанна Кабеновна; комиссия мүшелері - Қарағұлов Қанат Қойшанұлы; Куцевалова Татьяна Николаевна.
311 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новобратск ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 1, Бұланды ауданы әкімдігінің "Новобратк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 36-7-35



Шекаралары: Новобратск ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Белдубаев Саят Кабекұлы; төрағаның орынбасары – Иванникова Анастасия Викторовна; комиссия мүшелері – Карбузова Кульмира Теміржанқызы, Буртмистрова Татьяна Петровна, Фисенко Надежда Ивановна.
312 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Буденовка ауылы, Школьная көшесі, 31, Бұланды ауданы әкімдігінің "Буденовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,телефон: 8 (71646) 5-50-17.



Шекаралары: Буденовка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шкребко Людмила Николаевна; төрағаның орынбасары – Караваева Елена Ивановна; хатшысы – Петрик Лариса Александровна; комиссия мүшелері - Мирошник Василий Федорович; Криминская Светлана Львовна.
313 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Красносельское ауылы, Центральная көшесі, 9, Бұланды ауданы әкімдігінің "Красносельская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,


телефон: 8 (71646) 5-50-97.

Шекаралары: Красносельское ауылы, Добровольное ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Заема Александр Дмитриевич; төрайымның орынбасары – Чихний Василий Иванович; хатшысы – Ласточкина Ирина Владимировна; комиссия мүшелері - Бокшан Надежда Ильинична, Бокшан Татьяна Михайловна
Бурабай ауданы
314 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Абылай хан к., 36,

Аудандық мәдениет үйі тел: 8 (71636) 4-33-14

Шекарасы: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 41, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 38, 40, 42, 44, 54, 56, 58, 60, 62, 64,64а, 68, 70, 72, 74, 76; Боровская көшесі - 31, 37, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 28, 30, 36, 44; Мұхтар Әуезов көшесі - 31, 39, 45, 55, 57, 59, 34, 42, 44; Абылайхан көшесі - 25, 29, 33, 34, 44; Интернациональная көшесі - 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45,45а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58; Луначарский көшесі - 35, 37, 39, 41, 43, 45,47, 49, 51, 53, 53 а, 55, 57, 59, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Елемесов көшесі - 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; Қонаев көшесі - 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31,33, 35; Тургайская көшесі - 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 6, 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Красноармейская көшесі - 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 6, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Байтерек көшесі - 1, 9, 19, 21, 23, 2, 6, 14, 22; Мира көшесі - 1, 3, 5, 15, 17, 21, 23, 31, 6, 20, 22, 24, 28, 30; Коммунистическая көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; «Заречный» ықшам ауданы – 1 желі, 2 желі, 3 желі, 4 желі, 5 желі, 6 желі, 7 желі, 8 желі, 9 желі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға Кайрмденова Арайлым Есболатовна; төрағаның орынбасары – Махметова Жанар Каиртаевна; хатшы – Аржикеева Арайлым Кайратовна; комиссия мүшелері: Абирова Динара Тулагаевна, Балгужина Мария Карангуровна, Хамзина Динара Мейрхановна, Шайменова Гульнар Айтпаевна.
315 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Наурыз көшесі, 24,

Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі,

тел: 8 (71636) 4-62-85.



Шекарасы: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18 а, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Боровская көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16 а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 1а, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 21,23, 25, 27, 29, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24; Абылайхан көшесі - 1,1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18; Интернациональная көшесі - 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 4, 6,6а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Луначарский көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 2а, 2 г, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18 а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Елемесов көшесі - 1, 3, 3 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 6, 8, 10,12, 14, 16,18, 20, 22, 24, 26, 28; Октябрьская көшесі - 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15; Таулы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Степан Разин көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44 а, 46; Наурыз көшесі - 3, 5, 7, 11, 13, 15,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 4,6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Қонаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Мичурин көшесі - 1, 1а, 3, 5, 5 а, 7, 9, 9 а, 11, 13, 15, 17, 2,6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 1 дендропарк аумағы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Анискина Светлана Аркадьевна; төрағаның орынбасары – Арестова Людмила Ивановна; хатшы – Кудеринов Диас Кешубаевич; комиссия мүшелері: Голованенко Алена Ивановна, Ларионова Элеонора Сергеевна.
316 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Абылай хан к., 50,

Щучинск қаласының жоғары колледжі,

тел: 8 (71636) 4-51-00



Шекарасы: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 79, 81, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 80, 82; Боровская көшесі - 85, 99, 101, 103, 105, 66, 76, 78, 80, 82, 84; Мұхтар Әуезов көшесі - 63, 65, 73, 75, 84; Коммунистическая көшесі - 1, 3, 11; Едомский көшесі– 1а, 1, 3, 5, 2, 4, 6, 8; Меньшиков көшесі - 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15,17, 2, 4, 18, 26; Ломоносов көшесі - 2, 2 а, 4, 6, 14, 16.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Оразалин Шокан Жетписбаевич; төрағаның орынбасары – Табакова Марина Александровна; хатшы – Буратаева Асемгуль Буратаевна; комиссия мүшелері: Акимбаева Карлыгаш Кинашевна, Орешин Евгений Алексеевич, Пальчак Екатерина Александровна, Ткачук Кристина Сергеевна.
317 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Щучинск қ., Едомский к., 23,

Щучинск қаласының жоғары педагогикалық колледжі,

тел: 8 (71636) 2-30-33

Шекарасы: Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі - 46, 54, 56, 58, 60, 66, 49, 51, 61; Интернациональная көшесі - 47, 49, 53, 59, 69, 71, 73, 62, 70, 74, 78, 78 а, 78 б, 80, 82, 86, 88, 90; Луначарский көшесі – 63 а, 65, 67,71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 88, 96, 98, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 136; Елемесов көшесі - 75,81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Октябрьская көшесі – 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75,77, 79, 83, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 60 а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Алаш көшесі - 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122; Пугачев көшесі - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93 а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Коммунистическая көшесі - 17, 23, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Едомский көшесі - 43, 47, 49, 51, 53, 30, 34, 34 а, 36, 36а, 58, 62, 64, 66, 68, 70; Меньшиков көшесі - 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Ломоносов көшесі - 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41,43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 22, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70; Уәлиханов көшесі - 21, 21а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а,51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Сәкен Сейфуллин көшесі – 20, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68,70.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет